Ludzkie słabości!

Obraz może zawierać: noc, niebo, drzewo i na zewnątrz

Przed chwilą zrobiłam zdjęcie okien na przeciwko mojego balkonu.

Siedzimy w domach i zastanawiam się, co ci ludzie robią podczas trudnej sytuacji dla całego świata.

Co robią, bo może kwarantanna zmusiła ich do robienia porządków wiosennych, a może gotują domowe obiady i robią wypieki do kawy i herbaty i grają w gry planszowe, a  dzieci odrabiają zdalne zadania.

Dostałam na priv, że ekscytuję się tym tematem i nie będzie ta osoba mnie komentowała.

Wygodne jest założenie ciepłego dresu, skarpet i wyłączyć media,  odciąć się od wiadomości, że we Włoszech nie zdążają w kremacji zwłok!

Zmieniam więc temat i czytamy, że Wałęsa bankrutuje, bo Danka jest rozrzutna,a nie douczone dzieci i wnuki żądają kasy!

Wałęsa zawsze był dla mnie lamusem i egoistą i w tym trudnym czasie martwi się tylko o siebie, a nie o Was Polacy i czytamy:

„Wałęsa odpłynął

Wielki dramat Lecha Wałęsy (77 l.)! Epidemia koronawirusa spowodowała, że były prezydent nie może latać po świecie na wykłady! – Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA i w inne miejsca i to mi wszystko padło niestety… I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tysięcy… – ubolewa w rozmowie z „Super Expressem” były prezydent.

Za odczyty i spotkania zarabia ogromne pieniądze. Konkretnie ile? – Wykłady na Zachodzie? Od 10 tys. euro do 100 tyssięcy. Zarabiam na zachodnich kapitalistach – mówi nam szczerze Lech Wałęsa. Były prezydent zdradza, że miał rozpisany grafik wyjazdów na najbliższe tygodnie i miesiące. Ale kroci tym razem na wykładach nie zarobi. Wszystko bowiem przez szalejący na świecie koronawirus, zamknięte granice i odwołane loty. Wałęsa będzie musiał zostać w Polsce.

– Ja mam 6 tys. zł prezydenckiej emerytury i za tyle nie dam rady się utrzymać, bo moja żona Danuta wydaje 7 tysięcy miesięcznie. Muszę zarobić przecież na utrzymanie siebie i żony. A za friko robił nie będę przecież, ja już za friko robiłem przed 1989 rokiem – opowiada były prezydent i wylicza, na kogo wydaje pieniądze. – Mam dużą rodzinę, dużo wnuków, dzieci. Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież – przyznaje Wałęsa. I mówi, że chińskiej zarazy się nie boi. – Nie zwracam uwagi na koronawirusa, nie boję się go, pracuję i koniec. Nie wzmacniam żadnej odporności, bo po co? W tym wieku? Mam 77 lat… Trzeba na coś umrzeć, ale wolałbym umrzeć na placu boju, a nie na koronawirusa – kwituje były prezydent Lech Wałęsa.

Wielki dramat Lecha Wałęsy (77 l.)! Epidemia koronawirusa spowodowała, że były prezydent nie może latać po świecie na wykłady! – Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych.
Lech Wałęsa bankrutuje przez koronawirusa. "Mam 6 tysięcy emerytury. Nie dam rady się utrzymać, moja żona wydaje 7 tys. miesięcznie"
Informacje o tej witrynie

SE.PL

10 myśli na temat “Ludzkie słabości!

  1. Trudno pisać o czymś innym, niż nasze własne myśli i ogólny niepokój. Nie widzę w tym zresztą nic złego. Masz odwagę i siłę pisać o tym, co czujesz i chwała Ci za to. Mnie jakoś i siły i odwaga odeszły.
    Co robią ludzie w czasie zarazy? Pewnie to, co zawsze. Niewielu z nich balowało po nocach 🙂

    Polubienie

  2. Wałęsa już nie pierwszy raz odpływa, ale mając 6 tysięcy złotych emerytury w kraju gdzie większość nawet o 2tysiącach pomarzyć nie może, biadolić że się bankrutuje… Normalny zjadacz chleba gdyby co miesiąc dostawał taką kasę to by się ze szczęścia zesrał… Jak Danka potrzebuje więcej to niech sobie dorobi składając długopisy! Gowinowi nie starczało do pierwszego a ten bankrutuje… Chciałbym tak bankrutować jak on…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s