Ogólnoświatowy strach!

 

W powyższym video Polak mieszkający w Chinach pokazał bardzo dokładnie jak wygląda tam walka z wirusem, który Chińczycy skutecznie eliminują.

Jest to ponad 10 minut oglądania, ale warto, to otworzyć i zobaczyć, że ich procedury są bardzo skuteczne, a u nas w Polsce rząd w tej walce jest za Murzynami.

Ponownie o tym piszę, ale nie ma na świecie ważniejszego tematu na teraz i przyszłe miesiące, a może lata!

Tam windy w wieżowcach są pryskane 4 razy na dobę bardzo dokładnie, a trawa zielona zmieniła swój kolor na żółty, gdyż jest traktowana płynami odkażającymi, a u nas?

Właśnie się dowiedziałam, że w mojej klatce jest mężczyzna w stanie kwarantanny, który przyjechał z Niemiec, bo tam pracuje.

Pod blok podeszła Policja i z dołu zadzwoniła do sąsiada, czy jest w domu i kazali mu się pokazać w oknie!

Nikt nie przyszedł, aby odkazić klatkę – nikt!

Mąż zakupił odpowiedni środek i odkaził domofon, klamki i poręcz, aby zminimalizować potencjalne zagrożenie.

Dziś rząd ogłosił, że mamy z dupskami siedzieć w domu i wolno nam tylko to

 • z ograniczeniami:

Dozwolone:
 praca
 apteka, sklep
 spacer z psem
 wybory

Każą nam siedzieć w domach, ale nie wprowadzili stanu wyjątkowego, bo liczą, że do 10 maja zagrożenie minie i będziemy mogli iść do urn!

Oni wcale nie troszczą się o Polaków i mają nas głęboko gdzieś, bo liczy się tylko utrzymanie władzy za cenę życia Polek i Polaków!

W moje serce wkrada się coraz większy strach i sądzę, że nie tylko w moim, bo boimy się chyba wszyscy i pytamy co dalej?

W Polsce rośnie z dnia na dzień liczba zachorowań i sądzę, że rząd ukrywa prawdziwe dane i oszukuje nas, by nie siać paniki.

Ze szpitala została zwolniona z pracy pielęgniarka, która na FB napisała wprost, że w szpitalach brakuje wszystkiego!

Jeszcze nie tak dawno ludzkość walczyła z plastikiem, a teraz otula się w plastik by ratować ludzkie życie!

Psycholodzy piszą jak sobie radzić z tym stresem, bo każdy z nas inaczej tą sytuację przeżywa!

Dla mnie jest dziwne, że słowo koronawirus na świecie jest pisane w miliardach razy, a Google wciąż je podkreśla na czerwono, jak by wirusa nie było!

Wyszłam na balkon, bo trzeba się dotlenić i zauważyłam Wiosnę i tak nam przyjdzie ją obserwować tylko z okien i posłuchać śpiewu ptaków, których wirus na szczęście nie dopada!

Ludzie w sieci pokazują jak sobie radzą z uwięzieniem w domach, aby nie zwariować, a więc wymyślają zabawy dla dzieci, gotują, pieką, szydełkują, robią remonty i sprzątają mieszkania, czytają książki i to jest budujące, bo nagle widzimy, że Polacy nie dają się zepchnąć w stronę beznadziejną!

Jednak dochodzą nowe wiadomości, że:

Świat nie uporał się jeszcze z koronawirusem, a w Chinach jest śmiertelna ofiara hantawirusa.

Trzymajcie się drodzy moi i dbajcie o siebie!

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, na zewnątrz i przyroda

26 myśli na temat “Ogólnoświatowy strach!

 1. Wprowadzenie stanu nadzwyczajnego nie tylko umożliwiłoby odwołanie wyborów, ale, i TO jest moim zdaniem istota sprawy, domaganie się przez obywateli od państwa rekompensaty za utratę pracy, dochodów, mienia.
  W Chinach…różne opowieści krążą w sieci, czasem drastyczne, jak zaspawanie ludzi w mieszkaniach, żeby nie mogli wyjść. Czy prawdziwe? Nie wiem, ale realne. Za Chiny nie chciałabym mieszkać w Chinach.

  Polubienie

  1. W coś musimy wierzyć, bo przekaz w video jest raczej sensowny. Oczywiście dzieją się tam nadal dziwne rzeczy, ale nie chcę o nich wiedzieć, bo można popaść w paranoję.

   Polubienie

   1. Dla mnie możesz sobie spacerować i robić zdjęcia, ale nigdy nie wiadomo. W takich czasach nie można być butnym, a należy stosować się do zaleceń!

    Polubienie

 2. Jak się ogląda to co się w świecie dzieje to ciarki przechodzą… U nas jeszcze nie jest tak najgorzej i miejmy nadzieję że do najgorszego nie dojdzie… Jeżeli ludzie będą siedzieć w domach to jest szansa że nie będziemy ogladać rzędów trumien na lodowisku…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s