Minęło 5 lat ich rządów, a wraku dalej w Polsce nie ma!

Właśnie dzisiaj mija 10 Rocznica Katastrofy Smoleńskiej i właśnie dzisiaj ludzie wspominają tę masakryczną tragedię.

10 kwietnia 2010 roku pamiętam, że zabierałam się za sprzątniecie łóżka po nocy, a telewizor był włączony i nagle opadłam na łóżko z poduszką w ręce!

Usłyszałam jak cała Polska i świat zresztą, że doszło do katastrofy lotniczej, ale tak naprawdę nikt nie był pewien, bo i dziennikarze jeszcze nic dokładnie nie wiedzieli.

Mijały godziny i  minuty i w końcu dowiedzieliśmy się, że była mgła w Smoleńsku i samolot runą zderzając  się z ziemią i prawdopodobnie nikt nie przeżył.

Szok!

Na antenie płakali dziennikarze i zaproszeni politycy i wszyscy w domach przeraźliwie cierpieli na tak okrutną wiadomość.

Zaczęła się narodowa żałoba i ludzie, tysiące ludzi wyszło na ulicę, by złożyć kwiaty i zapalić znicze, a także opłakiwać ofiary.

Kiedy żałoba się trochę wyciszyła zaczęło się polityczne szaleństwo i obwinianie wzajemne za to, co się stało!

Lech Kaczyński leciał do Katynia by zrobić sobie kampanię wyborczą i to kancelaria jego organizowała ten lot, a nie Donald Tusk, którego próbowano pogrążyć i jego rząd!

Zostały złamane wszystkie procedury i dlatego doszło do tragedii, w której zginęło 96 osób.

Wpakowano ich wszystkich do jednego samolotu wbrew zarządzeniom  państwowym i zostały pogwałcone państwowe wytyczne!

Okazało się, że w samolocie był burdel, bo w kokpicie siedział pijany generał, który pilotom  powiedział, że mają lecieć, bo zmieszczą się śmiało.

Szaleństwo polityczne się rozkręcało coraz bardziej i Kaczyński sobie obmyślił, że na tej katastrofie zrobi sobie politykę i darł się z sejmowej mównicy, że kanalie zabiły mu brata – zdradzieckie mordy!

Wciąż ten paranoik zaprzecza, że w ostatnim telefonie wykonanym do brata kazał im lądować i  to on ma krew na rękach tych straceńców.

Kaczyński po wygranych wyborach w 2015 roku wypuścił z szafy Macierewicza, który za miliony powołał komisję smoleńską, która do dzisiaj nic nie wyjaśniła, bo wybuch parówek nic nie wyjaśnił.

Powołana, państwowa komisja sprawdziła i odczytała czarne skrzynki, w których była rozmowa generała Błasika, że trzeba lądować i nie warto szukać lotniska bezpiecznego!

Zaczęły się w Warszawie comiesięczne marsze Kaczyńskiego, który w każdym przemówieniu podkreślał, że dojdą do prawdy.

Warszawa była otoczona płotkami i chmarą policji, bo wódz miał przemawiać i tylko jątrzył dzieląc  nasz naród na dwa sorty, kanalie i złodziejów oraz komunistów.

Minęło już 10 lat, a psychopata Antek dalej twierdzi, że były dwa wybuchy!

Kiedy ta katastrofa się stała, to myślałam, że to Polaków połączy na wieki, ale stała się polityczna hucpa, aby na niej pozwoliła dojść do władzy temu, który jest wszystkiemu winien.

I oto mamy koronawirusa, a na Placu Piłsudskiego stoi dziwny pomnik poświęcony ofiarom, a oni znowu złamali procedury i obostrzenia na nas nałożone!

Poszli sobie gromadnie, bez odległości 2 metrów, bez rękawiczek i masek, aby złożyć kwiaty.

Nam na ryje założyli maseczki, a oni uważają się za nietykalnych, niezniszczalnych pokazując narodowi, że ich zaraza się nie ima!

I znowu Polakom pokazali jakie mają w swoich szeregach burdelo bum, bum i mam nadzieję, że do tych pyszałków karma wraca!

Czytam w wielu miejscach, że wielu sympatyków Kaczyńskiego się od niego odwraca, gdyż chce 10 maja 2020 roku posłać ich na śmierć, tak jak posłał swojego brata!

Jak Wy to pamiętacie?

Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Konrad @KonradPiasecki Gdzie te strzały, gdzie trzy osoby, które przeżyły, gdzie ten trotyl, gdzie dowody na zamach, gdzie zreformowana prokuratura, która dowieść miała co się stało, gdzie efekty prac komisji Macierewicza? 10 lat po tragedii i wszystkie spiskowe teorie okazują się warte funta kłaków 21:21 09 kwi 20 Twitter Web App”

12 myśli na temat “Minęło 5 lat ich rządów, a wraku dalej w Polsce nie ma!

  1. Nigdy z ust polityków PiSu, a tym bardziej samego Kaczyńskiego, nie usłyszymy prawdy o tym co stało sie w Smoleńsku, choć ONI OD DAWNA WIEDZĄ CO BYŁO PRZYCZYNĄ KATASTROFY, a to z tego względu, że nie przyznają się, że te wszystkie teorie o zamachu były bzdurą. Kaczyński wie że to był wypadek, Macierewicz także, ale używaja śmierci tych 96 osób do rozgrywek politycznych. PiS to polityczni nekrofile!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s