Czy będzie powrót „Czarnych parasolek’?

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz

Jutro o godzinie 18 w Sejmie znowu zacznie się jatka w temacie aborcji w Polsce.

Dlaczego teraz znowu jest o tym mowa, ano dlatego, że kobiety w czasie pandemii nie mogą wyjść na ulicę, by się sprzeciwić „czarnymi parasolami”.

Oszołom – niejaka Kaja Godek w obstawie polityków z PiS, którzy mają w gaciach już uwiąd będzie udowadniała, że kobiety muszą rodzić i koniec – nawet dzieci z gwałtów.

W Polsce kobieta może dokonać aborcji, czyli przerwać ciążę, gdy:

 • ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu)
 •  badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej)
 •  zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12 tygodni od początku ciąży)
  Więcej: https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Prawa-pacjenta/Aborcja-w-Polsce-kiedy-mozna-jej-dokonac-Przepisy-prawa

Ten temat w Polsce katolickiej nigdy nie będzie uzgodniony, bo rządzą nami właśnie pseudo katolicy i dlatego będzie powracał, co jakiś czas, by przykryć nieudolność danego rządu, a teraz upadającego  PiS.

Wiem, że są kobiety, które będąc w ciąży zagrożonej lub z gwałtu są skłonne by takie dziecko  urodzić nawet wówczas, gdy mózg dziecka jest nie rozwinięty i to dziecko umrze zaraz po porodzie w wielkich męczarniach.

Jednak jest dużo kobiet, które nigdy nie pokochają dziecka z gwałtu i będą chciały jak najszybciej się tego płodu pozbyć, albo urodzić i oddać do adopcji, ale to wszystko jest w gestii sumienia danej kobiety.

Póki co w pandemii kobiety się skrzykują w sieci, by zaprotestować i dobić się swoich praw.

W Szczecinie kobiety wyszły na ulicę w maseczkach, bo nie godzą się, aby politycy i durna Godek stanowili o ich kobiecych ciałach, bo każda kobieta powinna mieć prawo wyboru, co ze swoim ciałem zrobić.

„Anja Rubik

Niestety po raz kolejny musimy walczyć o Nasze zdrowie, bezpieczeństwo i godność. Nie wiem czy wiecie ale Pani Godek che abym umarła podczas porodu i zostawiała osierocone dziecko. Pani Godek che abyś ty zgwałcona nie miała wyboru i była zmuszona urodzić dziecko gwałciciela. Pani Godek chce abyśmy przez 9 miesięcy nosiły w sobie dziecko wiedząc, że ono umrze tuż po porodzie lub będzie nieodwracalnie upośledzone.
TAK! to mogę być JA, TY, twoja CÓRKA, WNUCZKA, ŻONA czy MATKA. Ta ustawa dotyczy mnie, ciebie, każdej kobiety, mężczyzny i rodziny w Polsce! W środę Pani Godek będzie czytać obywatelski projekt o zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych właśnie podczas epidemii kiedy nie możemy wyjść na ulice i protestować. Jest to wyjątkowo okrutne, że w momencie kiedy potrzebujemy wsparcia, w momencie kiedy wielu z nas potraciło pracę i nasza przyszłości stoi pod znakiem zapytania próbuje nam się oderwać prawo do decydowania o naszym życiu”

Zaangażowana Anja Rubik wspiera strajk przeciw ustawie antyaborcyjnej: "Pani Godek chce, abym UMARŁA PODCZAS PORODU"

Obraz może zawierać: tekst „ODRZUĆ PROJEKT GODEK #PIEKŁOKOBIET 4”

26 myśli na temat “Czy będzie powrót „Czarnych parasolek’?

  1. Specjalnie tym razem chyba nie.Chyba musieli bo pól roku mija od złożenia tego projektu.
   Gdzieś czytałam,ze może wyślą do komisji i tam zamrożą. Chociaż może będą chcieli przed wyborami swoim wyborca pokazać,że działają

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s