Płaczę nad Tobą Polsko!

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst „MATEUSZ MORAWIECKI I JACEK SASIN NAKAZALI DRUKOWANIE 30 MLN KART WYBORCZYCH PRAWNEJ BEZ PODSTAWY PODMIOTY I PRZEZ DZIAŁANIE PRZESTĘPCZE. Platforma”

 

Wszyscy pamiętamy jak w Puszczy Białowieskiej wycinali drzewa z powodu kornika drukarza.

Wszyscy pamiętamy, że nie wycinano tylko chorych drzew, bo także 100 – letnie zdrowe!

Było w społeczeństwie wówczas wielkie oburzenie, bo każdy kto kocha przyrodę był oburzony!

Ja też i o tym pisałam!

Temat trochę ucichł, ale mimo pandemii w lasach dokonuje się zamach na przyrodę i ten proces wciąż trwa mimo wirusa, bo są doniesienia, iż nadal wycinane są drzewa bezprawnie.

Teraz nam płonie Puszcza Biebrzańska i już spaliła się 1/3 Parku Narodowego, ale z tym pożarem walczą tylko strażacy, a rządu tam nie widać, bo przecież szykują wybory!

Ten rząd ma gdzieś przyrodę, a przecież politycy powinni wydać rozkaz, by włączyć w akcje gaszenia samoloty napełnione wodą, bo deszczu na razie nie będzie, ale oni mają to gdzieś!

Czytam o ich knowaniach, że będą dążyli do tego, aby nam zamknąć TVN, bo prezesowi ta telewizja zawadza.

Chcą wydać ustawę o repolonizacji mediów, abyśmy nie słuchali obiektywnej telewizji i prezes chce nas skazać na swoją „szczujnię” Kurskiego i aby było tak, jak za czasów propagandy w czasach PRL – u!

Nadchodzi ten czas, że Polacy muszą zacząć się bronić, gdyż Kaczyński zawłaszcza sobie naszą, wywalczoną Wolność!

Czas coś z tym zrobić, tylko kto to ma zrobić?

Mieliśmy już demonstracje na ulicach i to nic nam nie dało i oni przez 5 lat rozpieprzyli Polskę w drobny mak!

Powstaje pytanie więc – kto powinien obalić ten niszczycielski rząd i kto wsadzi niszczycieli do pudła i zrobi pokazowe procesy za karygodne niszczenie naszego kraju!

Tyle dzieje się w polityce teraz, że po prostu nie można o tym nie pisać, bo normalnego Polka zalewa krew i Polak powinien im powiedzieć, że żarty się skończyły i nasze wojsko powinno obalić ten rząd, a winnych wsadzić do kicia!

Potrzeba nam puczu!

Piszę o korniku – drukarzu, bo oto korniki owe zaczęły drukować materiały do wyborów korespondencyjnych, co jest złamaniem wszystkich praw w Polsce.

Trzeba tych korników – drukarzy wyciąć, co do pnia – wszystkich, którzy przyczynili się do złamania Konstytucji i wszystkich dotąd obowiązujących w Polsce ustaw i prawa.

Tylko nieliczni w Polsce wiedzą, że rządzi nami psychopata, którego można zdefiniować tak:

„cechy psychopaty; zupełne nieuwzględnianie (i zasadniczo brak zrozumienia) uczuć i potrzeb innych ludzi;
lekceważenie autorytetów i ogólnie przyjętych zasad oraz norm;
drastycznie wręcz zaznaczoną tendencję do kłamania;
wyjątkowego stopnia umiejętność manipulowania innymi ludźmi – psychopaci są w stanie zrobić wszystko, byle tylko osiągnąć jakieś korzyści dla siebie;
nieodczuwanie odpowiedzialności we wszelkich życiowych sytuacjach;
przekonanie o swojej wyjątkowości i związane z tym to, że psychopaci prezentują wyjątkowego stopnia tendencję do obwiniania innych ludzi (skoro oni sami są tak idealni, to wszelkie niepowodzenia nie są ich winą, a odpowiedzialni za nie są właśnie inni ludzie);
niską tolerancję frustracji, łatwość do popadania w gniew i przejawiania zachowań agresywnych;
doskonałą umiejętność usprawiedliwiania swoich zachowań – nieważne, jak podłego zachowania podejmie się psychopata, człowiek ten zawsze będzie w stanie samego siebie usprawiedliwić, a zrzucić winę na innych”

Piszę o tym w związku z wyborami, które mogą zabić wielu Polaków, gdyż materiały wyborcze przejdą naprawdę przez wiele rąk i nie wiadomo kto napluje koronawirusem do naszego pakietu i trzeba jasno napisać, że wielu z nas może zachorować i po prostu umrzeć!

Ich to nie obchodzi, a zwłaszcza naczelnego psychopatę, który wysłał 96 osób na śmierć, a teraz wyśle Polaków, bo niczego się nie nauczył!

To jest morderca, który posługuje się innymi ludźmi, którzy szykują nam mordercze wybory i oto znalazłam taki cytat Andrzeja Sapkowskiego idealnie pasującym do sytuacji w Polsce!

Wyborami chcą nas zabić!

„Zabójstwo jest zawsze zabójstwem, bez względu na motywy i okoliczności. Przeto ci, którzy zabijają lub przygotowują zabójstwo to przestępcy i zbrodniarze, bez względu na to, kim są. Królami, książętami, marszałkami czy sędziami. Nikt z tych, którzy obmyślają i zadają przemoc nie ma prawa uważać się za lepszego od zwykłego zbrodniarza. Bo wszelka przemoc z natury swej nieuchronnie wiedzie do zbrodni.
Autor: Andrzej Sapkowski, z powieści Krew elfów, Medytacje o życiu, szczęściu i pomyślności”

Pocieszam się kwiatkami na balkonie i prowadzę niby normalne życie, a więc gotuję, sprzątam i snuję się po domu z kawą – rozmyślając!

Rozmyślam więc sobie, że jeśli jakimś cudem te wybory się odbędą, to przyprą Polaków do muru tak, że zabraknie Polakom oddechu i to będzie koniec demokracji!

Obudzimy się z ręką w nocniku, ale oni będą mieli władzę w łapach, kiedy bezrobocie zabije naszych Rodaków, ale oni mają nas w „du…pie”.

Obraz może zawierać: roślina, kwiat, na zewnątrz i przyroda

 

Obraz może zawierać: jedzenie i w budynku

43 myśli na temat “Płaczę nad Tobą Polsko!

 1. Podobno (nie byłam przy tym) brat Szumowskiego dostał 22mln dotacji państwowej (czyli z naszych podatków) na swoją firmę. W marcu. Już w czasie trwania epidemii. Zrobią bracia deal na połowę i są ustawieni do końca życia.Wali im, kto wygra następne wybory. Gowin ma taką opinię, że Szumowski „wie, gdzie są konfitury”.Obudził się nagle. A może mu się już przelało?

  Polubione przez 1 osoba

  1. Szarabajko doją ten kraj szaleńczy. A tu nagle ludzie zaczynają nie mieć z czego żyć. Pewien aktor zatrudnił się jak kurier dostawca, ale kogo obchodzi los rodaków, To jest jawna kradzież naszych podatków!

   Polubienie

 2. Na szczęście TVN ma patronat w Stanach i wątpliwe jest by te kur*y się odważyły, choć na pewno będą TVNowi uprzykrzać życie za to że maja odwagę mówić o tym co PiS z nami wyprawia. Gdyby to zależalo od tego małego fiutka z Żoliborza to oglądalibyśmy tylko TVP i TV Sram, ale nie doczekanie jego!!

  Polubienie

   1. Wielki, polski ekonom nie zna się na pieniądzach i nie zna się na wartości pieniądza. Ten łajdak nawet konta nie ma, a więc szasta na lewo i prawo kasą bez opamiętania.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Generałowie sami z siebie nie odważą się na zrobienie puczu wojskowego. Część z nich zawdzięcza awanse PiSowi.
  Jedno jest pewne, w najbliższych miesiącąch nastroje społeczne znacznie się pogorszą (nawet PiS w to wierzy dlatego forsuje wybory w maju). A wtedy kto wie… może zgotujemy im polski Euromajdan. Jeśli wyjdą dziesiątki tysięcy i zablokują dostęp do parlamentu albo KPRM, to co, policja czy wojsko będzie strzelać? Także szykujmy już namioty i śpiwory, a zamiast maseczek maski przeciwgazowe, koktajle Mołotowa też mogą się przydać.

  Polubienie

   1. Pęknie, pęknie. Co innego wyjść na ulice, by bronić wolne sądy (dla większości ludzi to jakaś abstrakcja), a co innego jak tracisz prace, a bank zabiera mieszkanie, bo nie spłacasz kredytu.

    Polubienie

   2. Erni w Polsce i na świecie odbywa się dramat. Ludzkość doszła do ściany, ale ten Kaczyński ma to w dupie. On nie rozumie niczego, co nas dotyka, bo dla niego najważniejsza jest władza. Wcześniej, czy później Polacy wyjdą na ulicę.

    Polubienie

 4. Wiem. Wyzwaniem dla władzy będzie nowelizacja budżetu na ten rok i skonstruowanie na następny. PiS korzystając z lat świetnej koniunktury gospodarczej powprowadzał wiele kosztownych programów typu 500+. I to są koszty stałe, nie do ruszenia. A tymczasem czeka nas recesja, co oznacza ogromny spadek wpływów do budżetu, a jednocześnie trzeba wprowadzać programy pomocowe dla ratowania przedsiębiorstw i miejsc pracy. Paradoksalnie to całe rozdawnictwo z poprzednich lat odbije się PiSowi czkawką. Nie wypada im się z tego wycofać ale domknięcie budżetu to będzie problem. Oczywiście zwiększą deficyt budżetowy ale to też musi być w granicach rozsądku.
  Będą protesty, że za mało dają na ratowanie gospodarki. Ludzie to poczują.

  Polubienie

  1. Erni a słyszałeś apel Dudy Adriana, aby 500+ nie brali ludzie zamożni? To oznacza, że kasa jest pusta, a i nastąpi ogromny kryzys budżetowy, bo kasa jest już pusta i jedziemy na deficycie. Wydali pieniądze na przekop Mierzei, lotniska, ale nic im nie wyszło, bo nie ma nawet promu. Wszyscy wiedzą, że przetrwonili kasę i ją utopili, a w dobie epidemii ludzie będą umierać z głodu.

   Polubienie

   1. Oj tam ludzie. Ważne, żeby sfinalizowali zakup myśliwców F-35 od Amerykanów. Słyszałem apel Adriana i koleś jest niepoważny. Jutro ogłosi, żeby osoby z wysokimi emeryturami oddawali część świadczenia emerytalnego do budżetu państwa w formie darowizny.

    Polubienie

   2. Czyli sam widzisz jaki w kraju jest cyrk na kółkach, że już nic nie działa. Ludzie tego nie pojmują, ale ten, co obserwuje to dziadostwo potrafi to ocenić! Tylko usiąść i płakać nad Polską!

    Polubienie

   1. Niestety nie wiem. Ale myślę, że nastroje społeczne zaczną spadać w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Całę to zamieszanie wokół wyborów przykrywa takie tematy, że mikroprzedsiębiorcy już plajtują, a ludzie tracą pracę. To zjawisko się będzie nasilać. A na jesień znowu wróci koronawirus i zamrożenie działalności części branż. Ja się tylko boję, że PiS odda władze w czasie kryzysu. Niech połykają sami tę żabę. Wyjątkowo im życzę, żeby trwali u władzy jeszcze przez rok.

    Polubienie

  1. Cieszę się, że masz mądrych ludzi obok siebie. Nie pochwalam opozycji, bo błądzi, ale nie znoszę zakłamania i głupoty w PiS. Można zadać sobie pytanie dokąd zmierzasz Polsko. Ciekawa jestem z jakich rejonów pochodzisz, bo ja z zach – pom!

   Polubienie

 5. M. st. Warszawa /tak wiem, nigdzie tego miasta nie lubią/. Dodam, że przez 11 lat byłem związany z osobą z zach-pom. Dokładniej z Polic k. Szczecina.
  Ale to nawet nie ma znaczenia z jakiego jestem miasta. W każdym dużym mieście PiS przegrywa wybory.
  A skąd dokładniej jesteś, jeśli to nie tajemnica? Mam nadzieję, że nie trafiłem na moją eks. 😉

  Polubienie

 6. Zadziwiasz mnie dziewczyno. Z mojego doświadczenia wynika, że nigdzie nas nie lubią. Staramy się trzymać poziom. Trzaskowski wygrał u nas w pierwszej turze w cuglach /akurat jego uważam, za wielką nadzieję obozu opozycji/. A jak zaczną się jakieś antyrządowe rozruchy, to gwarantuję, że weźmiemy w nich udział. Tak jak patrzę po otoczeniu, to wszystko co prezentuje PiS jest nam tak obce… tu jest Europa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s