Wszyscy lżący medykom, wracającym do domu po pracy – z pewnością miło powitają listonoszy z wyborczymi pakietami!

Obraz może zawierać: tekst
Zaczynam pisać bloga o godzinie 21.30 i oto dostałam cynk na telefon od znajomych, że u mnie w mieście życie zaczyna się w godzinach wieczornych.

Ludzie jak za czasów PRL-u spotykają się wieczorami na swoich działkach i w altankach pali się światło i te działki zaczynają żyć w dobie kwarantanny.

Ludzie chyba mają dość siedzenia w domach i gromadnie spotykają się na powietrzu, wieczorową porą na grilla i z pewnością na jakieś „pifko”.

Palą się ogniska i życie towarzyskie jest bujne, ale to nie wszystko.

Otwarte są garaże, z których wyprowadzone są samochody i tam też dzieje się – panowie toczą ciekawe dyskusje!

Nie chcę oceniać tych ludzi, że ryzykują, ale można napisać, że wracamy do starych, towarzyskich czasów, kiedy ludzie są zmęczeni uwięzieniem, choć dwa miesiące temu sąsiad nie znał sąsiada.

Tak się to widocznie porobiło i zmieniło za przyczyną pandemii!

Skoro nawołują rządzący do głosowania korespondencyjnego podczas koronawirusa i można wyjść do sklepu, to dlaczego niby ludzie mają się unikać jak jakieś zjawy w maseczkach.

Zresztą rządzący też bez maseczek stali na Placu Piłsudskiego, a przykład idzie przecież z góry – prawda?

Na tych działkach jest muzyka, tańce i swawole i ciekawa jestem jak ci ludzie tańczą w maseczkach i jak trunkują – żart!

A teraz już całkiem poważnie.

Pani Prokurator Ewa Wrzosek z 25 letnim stażem,  rozpoczęła procedurę na wniosek obywatelski, iż szykowane wybory będą zagrażały życiu obywateli!

W tej sprawie miał być przesłuchany Jarosław Kaczyński między innymi.

Prokurator Ewa Wrzosek zebrała część materiałów dowodowych i po pracy udała się do domu.

Nie została osobiście powiadomiona, że tę sprawę przejęła jej szefowa i w ciągu 3 godzin – słownie:  – trzech godzin ta sprawa została umorzona, a Prokurator Ewa Wrzosek ma postawione zarzuty, czego się oczywiście spodziewała.

Już widzę i słyszę te telefony od Prokuratora Generalnego – Ziobry, że tej sprawie należy uciąć  łeb  i to zostało wykonane w ciągu 3 godzin!

Zawsze mówiłam przed 2015 roku, że  kiedy PiS wygra, to  będą fałszować, naciskać, grozić  przyzwoitym ludziom na stanowiskach państwowych jeśli się to władzy nie spodoba i sprawdza się to do joty!

Pani Prokurator powiedziała znamienne słowa, że się nie boi, bo działa zgodnie z prawem i ma w domu lustro, oraz jedną twarz, nazwisko i pieczątkę.

Brawo Pani Prokurator – jesteś dla mnie bohaterką tak jak Sędzia Juszczyszyn i Tuleya!

Działania tego rządu, to czyste skurwysyństwo i tak, abym nie ja klęła!

Tym synonimom można ocenić ten rząd nie działający zgodnie z dotychczasowym prawem i wyznawców tego potwora jakim jest Kaczyński i jego ludzie, a więc:

Synonim skurwysyństwo

Poznaj jak inaczej można określić słowo skurwysyństwo. Znaleziono 39 wyrazów bliskoznacznych do słowa skurwysyństwo.

 1. podłośćnikczemnośćprzewinaświństwołotrostwowystępekgałgaństwopodłostka, † zberezeństwo, cios poniżej asa, niegodziwośćnieuczciwośćdraństwogrzech, podn. bezeceństwołajdactwoszubrawstwo,
 2. grupa ludzi hołotabandachuliganeriabydło, † pospólstwodraństworecydywa, posp. grandałobuzeriałajdactwo, posp. żuliadzicz, posp. swołocz, szumowiny, barachłotałatajstwomęty, łobuzerka, lumpy, motłochtłuszczahałastra,

Proszę zwrócić uwagę na księgozbiór Pani Wrzosek pięknie ułożony na półkach i trzeba go ocenić tak, że Pani Prokurator jest obkuta w prawie i mam nadzieję, że rząd Kaczyńskiego kiedyś odejdzie w niesławie, a wiedza pozostanie w głowie naszej bohaterki!

 

Prokurator Ewa Wrzosek o umorzeniu jej śledztwa w sprawie wyborów ...

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „Brawa dla Pani Prokurator Wrzosek za bezkompromisowość i odwagę! Wyrazy podziwu i szacunku. Bardzo Pani dziękujemy.”

21 myśli na temat “Wszyscy lżący medykom, wracającym do domu po pracy – z pewnością miło powitają listonoszy z wyborczymi pakietami!

 1. Moim zadaniem Pani prokurator Wrzosek absolutnie nie miała podstaw do wszczęcia postępowania, a jedynie chce by było o niej głośno – co jak widać jej się udało. Nikt nie wie czy wybory będą, na podstawie której ustawy więc ocenianie,że naraża się czyjeś życie czy zdrowie jest całkowicie (na tę chwilę) bezpodstawne. I kto niby miałby być oskarżony? Posłowie głosujący za tą czy inną ustawą? Proszę nie patrzmy bezkrytycznie na osoby, tylko dlatego, że idą na przekór władzy.

  Polubienie

 2. Takie postacie jak Wrzosek pokazują, że w każdym zawodzie są ludzie uczciwi na których można polegać.

  A swoją drogą z tym piwkowaniem – w zasadzie większość przypadków, gdy jakaś osoba uciekała z kwarantanny i była poszukiwana przez policję kończyła się tak, że delikwent udawał się na zakupy. Bardzo skromne, bo zazwyczaj chodziło o małe piweczko lub wódeczkę. Nawet w tak jasnej sytuacji społeczeństwo nie potrafi dodać 2 + 2. Bo to oczywiste, że osoba jest alkoholikiem. Wcale mnie nie dziwi tak szybkie przyswojenie przez Polaków kultury grilla (bo kto o nim słyszał przed rokiem 1989). Nie chodzi o grilla, zawsze chodzi o to piffko. Niby dla towarzystwa, a tak naprawdę, żeby zalać czymś swoje smutne życie.

  Polubienie

   1. Być może Sagulo. Irlandczycy też chleją. Ani w jednym, ani w drugim narodzie nie należy tego ignorować. Ochlejstwo to straszna plaga. A do grilla cola też starczy, przynajmniej temu, kto nie jest pijakiem.

    Takich ludzi prawa, którzy się nie boją, jest więcej, ale oportunistów też jest sporo.

    Polubienie

   2. Wszyscy alkoholicy zaczynali od pifka, Sagulo. W napiciu się raz na pół roku nie ma nic zdrożnego. Ja piję pepsi raz na jakiś czas, i wino raz na jakiś czas. Ale ludzie nie piją piwa raz na jakiś czas, piją je regularnie i wykorzystują do tego pretekst spotkań towarzyskich. Gdyby mieli pić herbatę, nie chciałoby się im wyjść z domu 🙂

    Polubienie

   3. Częściowo pewnie tak, ale też społeczeństwo pomaga. Znajomy męża źle tolerował alkohol, ale społeczeństwo tak kultywowało piffko lub dwa na każdym spotkaniu, że się zaparł, żeby im dorównać. I już wącha kwiatki od spodu. Dzięki pomocy najbliższych. Czasami warto na domówce zrobić test i postawić herbatę i kawę. Zawsze wtedy znajdzie się jedna oburzona osoba, która nie przyszła do nas, tylko przyszła na darmowe żłopanie. Nie ma ich co usprawiedliwiać.

    Polubienie

   4. Absolutnie nie usprawiedliwiam nikogo kto codziennie musi wypić pifko. Od czasu do czasu oczywiście, że można, ale kiedy to jest codziennie, to blisko jest do do choroby alkoholowej.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Nie wiem w co bardziej wierzyć, czy w to, że: „Ostatnich gryzą psy”, czy w to, że „Ostatni będą pierwszymi”? W naszej najśmieszniejszej sprawdzają się na przemian obie wersje. Jak nie zdążą zgnoić pani prokurator, to pewnie w nowej „odsłonie” pójdzie w ministry, albo w coś podobnego. Teraz Polska!

  Polubione przez 1 osoba

   1. I mylisz się Andrzeju, bo czy Juszczyszyn, albo Tuleya poszli w politykę? Prokurator Wrzosek nie jest pieniaczką, a gdyby nie odebrano jej tej sprawy, to byśmy o niej nie wiedzieli po prostu!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s