Rafał Trzaskowski to panaceum na wolność w Polsce!

Kiedy Rafał Trzaskowski stał się politykiem rozpoznawalnym, to powiedziałam do Męża, że on kiedyś wysoko zajdzie i widziałam go już wówczas na stanowisku Prezydenta.

Tu wtrącę taką anegdotę”

„Newsweek Polska wspomniał:

Cytat:
Przyjaciel ze szkolnej ławki Michał Żebrowski powiedział kiedyś mamie Rafała: „Pani Tereso, aktorem to będę ja, Rafał zostanie przywódcą kraju”.

Lubiłam go słuchać w „Kawie na ławie”, gdzie był zapraszany dość często przez Rymanowskiego jeszcze, który teraz pracuje dla Polsatu!

Platforma Obywatelska zaczęła tonąć i grozi jej nadal upadek, ale w porę się ocknęła, aby panią Małgorzatę Kidawę – Błońską zamienić na faceta, który może zapobiec upadkowi tej formacji politycznej.

Obserwowałam go kiedy był już Prezydentem Warszawy i mimo hejtu, który na niego spadł, ten człowiek wypowiadał się bardzo merytorycznie i zawsze miał argumenty!

Naprawdę do dzisiaj nie miałam na kogo głosować i skłaniałam się ku Hołowni i nadal daję mu wielką szansę i szanuję za inteligencję i błyskotliwość.

Jednak dziś dokonała się zmiana, bo KO wybrała spośród siebie właśnie Trzaskowskiego.

Bałam się, że do Warszawy wkroczy komisarz z PiS i byłam wściekła, że Trzaskowski porzuca Stolicę, ale po wgłębieniu się w temat inaczej to wygląda!

Na pewnym forum spytałam więc, co będzie z Warszawą jeśli Trzaskowski wygra wybory i mądry kolega „D” mi to klarownie wyjaśnił, a więc się uspokoiłam i czytamy:

„Z Warszawą?
NIC… ta kampania będzie krótka i weźmie urlop od prezydentury na czas wyborów. :okok:
Jak przegra (oby nie!) – to wraca na fotel Prezydenta Miasta Stołecznego, a jak wygra to z dniem zaprzysiężenia przestaje rządzić Stolicą i rozpisuje się wybory uzupełniające na prezydenta Warszawy”.

Czekałam dziś więc z wypiekami na twarzy kogo wybiorą, by ratować swoją partię i postanowili postawić na Rafała Trzaskowskiego, którego chwalą warszawiacy!

Ja wiem, że obiecywał obejmując stanowisko w Warszawie, że nie będzie się ubiegał o rolę Prezydenta, ale widocznie jest taka potrzeba chwili, że postanowił walczyć o Polskę i samorządy niszczone i dojone przez PIS.

Życie często weryfikuje ludzkie decyzje i tak  właśnie Trzaskowski zmienił swoją i nie możemy mu mieć tego za złe.

Kibicuję mężczyźnie lotnym, błyskotliwym,  szczerym i mam nadzieję, że wygra walkę o naszą Polskę!

W nim jedyna nadzieja, a PiS się go boi panicznie!

Jeszcze będzie pięknie – jeszcze będzie normalnie!

Proszę wysłuchajcie, co dziś powiedział Trzaskowski do nas – troszczących się o nasz kraj!

TVN – 24 dziś opublikował nowy sondaż, z którego wynika, że Duda ma 51% poparcia i to jest czyste wariactwo Polaków, a Trzaskowski nie rozpoczął jeszcze kampanii i naliczone mu jest 11% i sama nie wiem, co o tym myśleć jak na razie!

Trzaskowski jest przystojnym mężczyzną w moim guście, a do tego ma żonę i dwójkę dzieci, a więc jest po prostu normalnym mężem i ojcem!

Obrazek

Życie prywatne Rafała Trzaskowskiego: żona, dzieci. Kim jest żona ...

27 myśli na temat “Rafał Trzaskowski to panaceum na wolność w Polsce!

   1. Ale są maszynki jednorazówki, którymi nawet panie potrafią się posługiwać obsługując bardziej skomplikowane miejsca niż jego (publiczna )gęba

    Polubienie

   2. Sam noszę brodę, ale nie zarost wskazujący na zaniedbanie. Zobacz jak starsze zwłaszcza panie wodzą oczami za wylizanym, odżywionym, dobrze ogolonym Anrzejem

    Polubienie

   3. Tatulu to z tego wynika, że Adrian łamie obostrzenia, bo mu wolno więcej.
    Widzę celebtytów, którzy zrośli, a mimo to czekają na otwarcie salonów do skrócenia włosów i golenia!

    Polubienie

   4. Tatulu mój drogi obserwuję polityków z PiS w czasie pandemii. Są zarośnięci jak młode byczki. Dziennikarki w TV także walczą z fryzurami. Jest śmiesznie, ale dla mnie zrozumiałe. Nie lubisz Trzaskowskiego, ale polub Kaczyńskiego, który jest strasznie zaniedbany od lat!

    Polubienie

 1. Osobiście Trzaskowskiego lubię i uważam ze byłby świetnym prezydentem, tylko zastanawiam się czy to na ten moment właściwe posuniecie… Gdyby doszło do drugiej tury to miałby szansę wygrać z psem Kaczyńskiego, ale jeżeli PiS będzie liczył głosy…

  Polubienie

 2. Gdy zaproponowano mu kandydowanie na stanowisko prezydenta Warszawy to napisałem, że jest to duży błąd, bo on się do tego absolutnie nie nadaje (n.b. to Schetyna powinien się tym zająć). Wtedy uznałem, że powinien odczekać i za kilka lat, czyli właśnie teraz, wystartować na prezydenta Polski. Wybrał inną drogę i teraz będzie miał trudniej. Może jednak ruszę swoje 4 litery i zagłosuję na niego. Oczywiście to nic nie da, bo nawet jak „wygra to przegra” to wynik będzie inny, przecież inni liczą głosy …

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s