Polacy ich wybrali, a oni podpalili ich dom!

Radiowa Trójka niszczy swoje gadżety. 6 tys. beretów zostanie ...

Kiedy miały być wybory w 2015 roku, to grzmiałam, aby nie głosować na bandytów, gdyż wszystko upolitycznią i Polska będzie w dyktaturze i się nie pomyliłam, bo to już widzi świat i czytamy:

„Timothy Garton Ash, brytyjski historyk i znawca Europy Wschodniej, stwierdził w wywiadzie dla POLITICO, że rządzone przez Viktora Orbána Węgry zostały przekształcone na naszych oczach i za przyzwoleniem Unii Europejskiej w dyktaturę. Ostrzegł przy tym, że Polska może pójść w tym samym kierunku, natomiast Unia stoi wobec głębokiego kryzysu, który zaostrzyły spory spowodowane epidemią koronawirusa”.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/profesor-timothy-garton-ash-twierdzi-ze-wegry-juz-sa-dyktatura-zas-polska/zcp24lm?fbclid=IwAR29LTcj2muaBmZ9ivMwKBfE0jzpuZJxf_cS0jesmf4PhdLJc8hpiDSNMvc

Wszystkiego im mało i oto obdzierają Polaków z ostatnich bastionów kultury upolityczniając Radio „Trójki!

Miliony ludzi wychowało się na tej stacji i właśnie odchodzą z niej tuzy i wspaniali dziennikarze, którym ten nierząd oto podciął skrzydła i robi z tego radia „reżimówkę”.

Niedźwiecki, Wrona, Kydryński, Mann i inni mieli dość!

Taką samą jak to wygląda w telewizji na przejętych przez nich kanałach TV1, TV2 i TVInfo, czego normalny człowiek nie słucha i nie ogląda  omijając szerokim łukiem.

Kazik nasz artysta i jego piosenka o Kaczyńskim, który był jako jedyny w czasie kwarantanny na cmentarzu została zdjęta z „Radiowej Listy Przebojów”, co internauci okrzyknęli cenzurą w Polsce.

Tytuł piosenki to „Twój ból jest lepszy niż mój” i  na YT ma ponad 4 miliony odsłon i ponad 9 tysięcy komentarzy, a więc politycy radiowi zrobili mu świetną reklamę.

W komentarzach znalazłam taki oto wiersz:

Jarosław Rudnicki

Ja to tylko tu zostawię,
Choć do końca w to nie nie wierzę,
Nie dam złapać się obławie,
Ludzi swoją miarą mierzę.

Wolność słowa mam nadzieję,
W Polsce wkrótce znów zagości,
Przyzwoitość ocaleje,
Trójka będzie pełna gości.

Jakim trzeba być człowiekiem,
Aby cenzurować sztukę,
Kazik coraz lepszy z wiekiem,
Warto przyjść dziś po naukę.

Apel jest do polityków,
Czas nieubłaganie płynie,
Ogarnijcie się geniusze,
Kult i Kazik nie przeminie!!!

Ze stacji odeszli najlepsi, gdyż nie mogli się pogodzić z kontrabandą i uwierzcie, że to będzie następna tuba propagandowa, w której na okrągło będzie leciał Martyniuk i jego oczy zielone, a także majteczki w kropeczki i songi oszalałego Pietrzaka!

Zabierają nam wszystko, bo krok po kroku zawłaszczając naszą od lat wypracowaną kulturę i teraz tylko czekać jak nam „zajumają” Internet!

„Zajumają” nam TVN, kiedy znajdą na tę stację jakiś haczyk i będziemy żyli w ciemnogrodzie Kaczyńskiego!

Korzystam z tego, że wciąż ten Internet mamy i dziś zaczęłam oglądać cudowny serial BBC pt. „Dynastia Tudorów”.

Z tego serialu wynika, że w każdym okresie człowieczego życia władza  zawsze była najważniejsza i tak samo jak teraz były intrygi i dobijanie wroga, a zdrady się ścieliły we dworach!

Różnica jest tylko taka w stosunku do naszych czasów, że nikogo nie ścinają na placach i nie torturują, choć policję na nas wystawiają!

DYNASTIA TUDORÓW - SEZON 2 - BOX [3 BLU-RAY] 8936206394 - Allegro.pl

6 myśli na temat “Polacy ich wybrali, a oni podpalili ich dom!

  1. To prawda co piszesz, że „… władza zawsze była najważniejsza i tak samo jak teraz były intrygi i dobijanie wroga …” Warto jednak dodać, że ta POPiSdowata władza, to od 2005 r. politycy z nadania postsolidarności i służb specjalnych. Różnią się tylko tym, że jedni ogłupiają społeczeństwo w białych rękawiczkach, a drudzy nawet nie wiedzą do czego służą rękawiczki. 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s