Świecie nasz zobacz jak Polaków biją nas!

Zimno bardzo w domu, bo kaloryfery też już zimne, a więc ratuję się kominkiem elektrycznym,  bo to jest wyjątkowo zimny maj!

Zimno też w Polsce, bo w Warszawie wyszła garstka przedsiębiorców i  rzucili na Warszawę setki policjantów i bardzo dużo sprzętu.

Kamiński – ten ułaskawiony przez Adriana rzuca na Warszawę coraz więcej swojego MO, aby niewinnych, pokojowo demonstrujących walili pałami i pokładali na glebę, spisując ich i wlepiać mandaty!

Minęło 30 lat od dawnych zdarzeń, kiedy to za czasów tzw. komuny MO robiło porządek ze strajkującymi i  właśnie tamte czasy wracają na warszawskie ulice jak dawne ZOMO!

Wszystko to widać na powyższym video i to jest straszne.

Tymi działaniami Kamiński bardzo szkodzi Adrianowi, który stara się o kolejną kadencję.

Ludzie widzą, co ta władza wyprawa i deklarują, że nie będą na Adriana głosować, kiedy obserwują jak władza występuje przeciwko tym, którzy za chwilę nie będą mieli na chleb także w związku z pandemią!

Na TT przeczytałam pewien wpis, który pokazuje, że ludziom zmienia się optyka w postrzeganiu polskiej polityki!

Inka na TT:

Cytat:
Policja swoimi działaniami może pogrążyć szanse #PAD
Na spacerze z psiakami rozmawiałam przez chwilę ze starszymi paniami.
Powiedziały, że wycofują poparcie dla PAD, nie mogą głosować na osobę, która „pozwala na pacyfikowanie, gazowanie ludzi walczących o chleb”.

Mam radę więc dla Kamińskiego, aby tej Milicji wystawał jeszcze i jeszcze więcej, a ludziom otworzą się oczy, bo kiedy ludzie widzą przemoc, to trzeźwieją z pisowskiej narracji!

Na National Geographic obejrzałam dokument o tym, co dzieje się w Korei Północnej za rządów Kim Dzong Una i tam dzieją się straszne rzeczy, o których świat mało wie.

Tam też niepokornych, za mało klaszczących i płaczących dosięgają okrutne represje!

U nas zaczyna się to samo!

Policja bez skrupułów zaczyna bić własnych Obywateli i mam nadzieję, że Świat to widzi.

Nie wiadomo, kiedy będą wybory w Polsce, ale jeśli ponownie wygra Duda, to Kaczyński zgotuje nam tutaj Koreę Północną i my jako Naród nie będziemy mieli nic do powiedzenia.

Dali nam trzynastki i myśleli, że będziemy im się kłaniać z wdzięczności jak naród w Korei, a my przecież całe życie swoje poświęciliśmy pracując dla Polski i nam się to po prostu należało!

Obraz może zawierać: ogień

Dr Adam Buława o wprowadzeniu stanu wojennego w Polsce - tvp.info

14 myśli na temat “Świecie nasz zobacz jak Polaków biją nas!

 1. Policjanci w Szczytnie uczą się od najlepszych ekspertów sprowadzonych z Chin i wcale się z tym nie kryją. Zakupiliśmy w pandemii (!) od nich nawet sprzęt do pacyfikowania demonstracji. Mam nadzieję, że takiej jakości, jak maseczki 😉 Pewnie został im po rozruchach na Placu Tiananmen.

  Polubienie

  1. Już o tym pisałam,że szef polskiej policji uczy się od Chińczyków jak torturować ludzi!
   Jak torturować wrogów ludu?
   Jak zamykać wrogów ludu czyli mówiąc bo pisowsku gorszy sąd w obozach koncentracyjnych.
   Jak kłamać w sprawie koronawirusa?

   Polubienie

   1. Póki co Policja wypełnia durne rozkazy. Przecież nikt w tej Warszawie nie wyrwa płytek chodnikowych. Nikt nic nie podpala, a mimo to ludzi pałują!

    Polubione przez 2 ludzi

 2. Policja ma przyzwolenie więc poniewiera ludźmi. W demokratycznym kraju to było by nie do pomyślenia, ale u nas demokracja jest już tylko z nazwy. Chcesz wyjść protestować to albo gazem, albo pałą, taka to jest kurwa „dobra zmiana”. Ale każda władza kiedyś sie kończy i wtedy wszystkie te kurwy zostaną rozliczone.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s