Kampania wyborcza – Duda pakuj się!

Obraz może zawierać: jedzenie

Miałam w kuchni dwa młode kabaczki, pół kilo marchwi, cebulę, młode ziemniaki i pęczek zielonej pietruchy, oraz czosnek i ugotowałam zupę krem, którą gotuję właśnie w tak letnim czasie.

U mnie dzisiaj było 30 stopni, a więc taka lekka zupa jest akuratna!

Wystarczy obrać i umyć warzywa, pokroić w kostkę, albo plastry i najpierw podsmażyć na maśle klarowanym cebulę, a potem dodać resztę składników i także podsmażyć, a potem tylko doprawić i zalać wrzątkiem, aby warzywa przykryć wodą!

Kiedy wszystko zmięknie zblendować, dodać czosnek przepuszczony przez praskę i zabielić śmietaną, albo mleczkiem kokosowym jak kto lubi!

Podać z podsmażonym na suchej patelni chlebem, pokrojonym w kostkę i już!

A teraz z innej beczki!

Jest w rozkwicie kampania wyborcza i trochę się zmusiłam, aby posłuchać, co ma do powiedzenia Adrian na usługach prezesa i wiecie co?

Jeszcze trochę, a by mnie zabrała karetka pogotowia, bo gdybym nie wyłączyła, to bym dostała zawału serca, które mam trochę chore – biorę leki!

To, co wygaduje, a właściwie „wykrzycza” ten mały człowiek nadaje się tylko do Trybunału Stanu i wciąż się dziwię, że te kłamstwa trafiają do ludzi, ale to są ludzie niemyślący, albo przekupieni, bo tego nie można nie oceniać pod kątem draństwa.

Dużo wrzeszczał o katolickiej rodzinie, która w PiS wygląda tak:

Cd, niżej:

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i garnitur, tekst „Druga córka z drugiego męża która ma starszą siostrę z pierwszym mężem swojej matki, który jednak nie jest jej ojcem pcha wózek z młodszym bratem, który prawdopodobnie jest synem trzeciego męża jej matki Coś pomyliłem ?”

Znowu za kanalią Żalkiem powtarzał wszędzie jak mantrę, że LGBT, to nie ludzie, a ideologia i stop seksualizacji dzieci w szkołach, a także, że on jest strażnikiem Konstytucji, a jego rząd nie będzie kradł tak jak poprzedni i tak dalej i tak dalej i im dalej w las, tym więcej bredni padło z ust tego potwora, bo już nawet nie Adriana.

Ta kanalia nie zdaje sobie sprawy z tego, że raz wypowiedzianych słów nie da się już nigdy cofnąć, bo w Internecie i mediach nic nie ginie.

Dwa światy intelektualne między Adrianem, a Rafałem Trzaskowskim, a także Szymonem Hołownią, których dzisiaj z przyjemnością słuchałam i naprawdę jestem rozdarta, na kogo 28 czerwca oddać swój głos, ale nigdy na kanalię z PiS!

Mam jeszcze trochę czasu, by zdecydować, bo jestem obserwatorką sceny politycznej i obaj kontrkandydaci mnie frapują, a na kogo zagłosuję ostatecznie ujawnię na blogu z uzasadnieniem.

Mam pytanie do Adriana, kto seksualizuje polskie dzieci jeśli nie wasi księża pedofile, których ten polski rząd  kryje!

Poczynania nędzne Adriana obserwuje cały świat i piszą w gazetach o tej podłej kampanii potwora i czytamy:

Artykuł tłumaczony może nieudolnie, ale go wklejam niżej:

 

New York Times - Talk podcast - Listen online for free

Przez 

BRZEG, Polska – Prezydent Polski porównał „ideologię LGBT” do doktryny komunistycznej w przemówieniu w sobotę, gdy prawa LGBT stały się przedmiotem gorącej debaty przed wyborami prezydenckimi z 28 czerwca w mocno katolickim kraju.

Prezydent Andrzej Duda jest sojusznikiem rządzącej nacjonalistycznej Partii Prawa i Sprawiedliwości (PiS), która odrzuca promowanie praw lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transpłciowych (LGBT) jako wpływ zagraniczny podważający tradycyjne wartości Polski.

W środę Duda przedstawił „Kartę rodzinną” propozycji wyborczych, w tym ślubowanie, że pary homoseksualne nie będą mogły żenić się lub adoptować dzieci, a także zakazać nauczania o problemach LGBT w szkołach.

„Pokolenie moich rodziców przez czterdzieści lat walczyło o wyeliminowanie ideologii komunistycznej ze szkół, więc nie można było narzucać jej dzieciom, dlatego nie można było indoktrynować młodzieży, dzieci, żołnierzy i organizacji młodzieżowych” – powiedział Duda podczas wiecu w południowo-zachodniej części miasta z Brzegu.

„Nie walczyli o to, aby pojawiła się nowa ideologia, która jest jeszcze bardziej destrukcyjna”.

Kandydaci opozycji i grupy praw LGBT potępiły przemówienie Dudy.

Polska grupa prawicowa „Miłość nie wyklucza” powiedziała, że ​​propozycje Reutera Dudy są podobne do decyzji rosyjskiego rządu o zakazie „propagandy homoseksualnej”.

Kandydat na prezydenta lewicy, Robert Biedron, pierwszy polski polityk otwarcie identyfikujący się z gejem, wezwał Dudę do „zakończenia tej nienawiści” w tweecie opublikowanym po przemówieniu.

Polska jest byłym państwem satelickim Związku Radzieckiego i była pierwszym krajem, który porzucił komunizm w regionie w 1989 r. W tym roku kraj ten został uznany za najgorszy w Unii Europejskiej pod względem praw osób LGBT w sondażu z brukselskiej organizacji pozarządowej ILGA-Europe .

(Relacja Joanny Plucińskiej i Alicji Ptak, redakcja Ros Russe”.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, tekst „KLIKNIJ JEŚLI CHCESZ ABY DUDA JUŻ ZACZĄŁ SIĘ PAKOWAĆ!”

15 myśli na temat “Kampania wyborcza – Duda pakuj się!

 1. Duda już nawet nie jest denerwujący. Jest po prostu śmieszny. Ten facet skończył prawo, nie jest więc upośledzony. Wie, że pieprzy głupoty. Po co? Dla kasy? Za nią się nie kupi szacunku.
  I jeszcze wdaje się w twitterowe przepychanki z Tuskiem. Tusk to nie ruchadełkoleśne, ale mąż stanu, superinteligentny, kuda jemu do niego. Żałosne.

  Polubienie

 2. Niepojęte, źe ktoś o tak prymitywnych poglądach jest pierwszym obywatelem naszego kraju i co gorsza może być nim prze następne pięć lat. Niedobrze mi się robi. Rozszyfrowałem znaczenie słowa gnida oto ono:
  Gnidzie
  Na
  Imię
  Duda
  Anżej może być Agata.

  Polubienie

  1. Tak jak ten odejdzie, to żaden nie odchodził. Dziś był w Oświęcimiu i składał kwiaty ofiarom zamordowanym, a także zamordowanym homoseksualistom, których wyklucza ze społeczności – drań jeden.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s