I znów przegrała Polska!

Obraz może zawierać: tekst

Myślałam, że przez te 5 lat Polacy zrozumieli, że prezydentura Adriana była fatalna, ale się pomyliłam.

Mimo olbrzymiej frekwencji Polacy zagłosowali na tego chłopka roztropka, który obniżył polskie standardy w świecie.

Dziś był dla mnie bardzo ważny dzień – bardzo nerwowy dzień, bo na bazarku chodziły takie ceny, które wskazywały, że Adrian wygra w I turze!

Miałam nadzieję, że zmądrzeliśmy i to 500+ przestało być magiczne.

Wstałam rano – wzięłam prysznic, machnęłam makijaż i uzbrojona w swój długopis, a raczej czerwony mazak, oraz maseczkę wraz z Mężem, udaliśmy się do lokalu wyborczego.

Od rana u mnie była mobilizacja, bo staliśmy w małej kolejce.

Ręce mi się się z emocji trzęsły, że nie mogłam założyć rękawiczek, bo tak szybko chciałam mieć to już za sobą i przed 12.oo pozostało mi tylko czekać na wyniki.

Byłam tak pod wpływem emocji, że nawet zdjęcie karty wyborczej wyszło mi poruszone!

Tak to przeżywałam i przeżywam, bo chcę Polski normalnej dla moich Dzieci i Wnuków!

Wyniki jakie są, to widzimy i Jarosław Kuźniar tak to podsumował:

Jarosław Kuźniar

17 min

„Wynik Andrzeja Dudy niewiele mówi o nim, ale wszystko mówi o nas” #WyboryPrezydenckie2020

Tak o nas, bo oddaliśmy ponownie WOLNOŚĆ!

Mój Mąż zmobilizował do glosowania swoją Mamę, która ma 85 lat!

Mobilizowaliśmy kogo się da, aby nie byli bierni w tak ważnej sprawie dla Polski!

Muszę wierzyć, że 12 lipca wygramy tę bitwę o Polskę na miarę krajów europejskich!

Niech sobie w końcu wyborcy Adriana zdadzą sobie sprawę z tego, że nadal nie będzie promu, przekopu Mierzei, mieszkań+, samochodów elektrycznych a będzie dojenie budżetu tak ja to było przez ostatnie 5 lat i zmiana ustroju na autorytarny!

Trzeba trzasnąć drzwiami i zagłosować na WYPAD z polityki – 12 lipca 2020 roku!

Na razie nie rozpaczam, bo gra się toczy dalej, ale jeśli wygra Adrian w II turze, to będzie świadczyło o tym, że jesteśmy debilnym, sprzedajnym narodem!

Mój Mąż jest optymistą i sądzi, że głosy oddane na Hołownię, Kamysza – Kosiniaka, Biedronia przejdą na Rafała Trzaskowskiego i oby, to nam pomogło powstać z kolan Polsko!

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

40 myśli na temat “I znów przegrała Polska!

   1. Taki wynik przepowiadały sondaże. Te same sondaże pokazują, że na razie w drugiej turze Duda i Trzaskowski idą łeb w łeb. Pierwsze słyszę, żeby wyborcy coś kiedyś zrozumieli. Ile znasz osób, które gdy od lat pozwalają, żeby wygniwały im zęby, nagle się obudziły i poszły do dentysty, gdy akurat ich nie boli? A tutaj mówimy o czymś pozacielesnym przecież. Trzaskowski nadal ma szansę.

    Polubienie

   2. Ma szansę, ale pamiętam lata 80-te kiedy Polacy szturmem pogonili komunę! Gdzie się oni podziali. Mam nadzieję, że moje jęczenie zmieni się 12 lipca w radość!

    Polubienie

   3. Nie rozumiem tych ludzi, że wciąż głosują na drani i nie widzą tej bandyckiej władzy! Co się musi stać, aby ci ludzie przejrzeli na oczy! Morawiecki powiedział, że będą zapie…lać za miskę ryżu, a oni, że to pada deszcz!

    Polubienie

 1. Polska przegrała, ale już w 2007 r., gdy Tusk złamał obietnicę postawienia przed Trybunałem Stanu J. Kaczyńskiego i Ziobrę. A wczoraj – wg mnie – przegrali politycy wszystkich opcji. Obywatele mają jeszcze szansę, bo przecież ponad 58% ma w d… obecną władzę.

  Polubienie

 2. niestety pierwsze wyniki płynące z prosto z Komisji Wyborczych są jeszcze gorsze dla Trzaskowskiego, bo okazuje się, że Duda ma ponad 45 procent poparcia, co niestety pewnie też odzwierciedli się w drugiej turze wyborów i Duda wygra!!! To nie wolność, demokracja, europejskość i inne wielkie słowa rządzą teraz Polską, tylko rządzi to magiczne i w sumie niewiele warte słowo MAMONA (czyli 500 plus, które warte jest teraz już mniej więcej 200-250 zł), a niewiele warte dlatego, że wkrótce się okaże, że ich niestety w kasie nie ma.
  Może wtedy ciemny lud poczuje się oszukany, ale dzięki nim PIS ma zapewnione przez najbliższe lata DOLCE VITA!!! I to jest ta moja smutna konkluzja po wczorajszym wyborczym dniu.

  Polubienie

  1. Piszesz samą prawdę i szkoda tylko Polski rządzonej przez 5 lat następne, bo cofamy się w rozwoju. Nie wiem jak można na niego głosować tylko za mamonę. Gdzie ci ludzie zgubili rozum. Jestem chora od rana i wstać mi się nie chciało z łóżka1

   Polubienie

 3. Może powiesz że zwariowałem, ale ja wierzę że za dwa tygodnie wygramy!!! Nie takie cuda się działy w polityce! Pamiętasz co było 5 lat temu? Komorowski w pierwszej turze wygrał, wszyscy byli pewni zwycięstwa, a w drugiej przegrał z mało znanym posłem PiSu!!! Jeszcze mozemy wygrać!!!

  Polubienie

 4. Drugą turę będzie ciężko wygrać,bardzo ciężko.
  Głosy Kosiniaka najprawdopodobniej przejdą na Dudę,Biedronia na Trzaskowskiego.Jeżeli chodzi o Hołownię to tak pół na pół.

  Wyborcom Andrzeja Dudy nie przeszkadza nic z tego co się dzieje.Nawet to popierają,co widać po wynikach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s