Moje kino oparte na prawdziwych wydarzeniach!

Doktor Marston prowadzi badania nad ludzką psychiką. Praca inspiruje go do stworzenia superbohaterki, Wonder Woman.
Właśnie wczoraj obejrzałam  film, który miał trzy nominacje, a jego tytuł, to „Profesor Marston i Wonder Women”.
Jest to film o bardzo nietypowej relacji między mężczyzną, a dwoma, pięknymi kobietami, a jedna z nich była żoną profesora – Elizabeth!
Wraz z żoną pracowali na uniwersytecie i tam badali ludzkie zachowania zgodnie ze swoim wykształceniem.
Nagle do swojego związku zaprosili piękną studentkę – Oliwię,  by pomagała im w prowadzonych badaniach!
Elizabeth i Oliwia, to zupełnie inne charaktery, ale to sprawiło, że profesor obie podziwiał.
Obie kobiety przyczyniły się do tego, że profesor stworzył maszynę do mierzenia ludzkich uczuć – coś na kształt wykrywacza kłamstw!
Podczas tych relacji zaczęła budzić się między nimi ogromna miłość i fascynacja seksualna.
Stworzyli związek poligamiczny, który ukrywali przed światem.
Dużo eksperymentowali w łóżku używając nawet liny do krępowania i lubili różne przebieranki!
Ich związki seksualne się przeplatały, bo on sypiał z nimi dwoma, a one dwie kochały się  -tworząc związek lesbijski i nikt tu o nikogo nie był zazdrosny!
Na podstawie tych więzi profesor stworzył komiks o silnej i wyzwolonej kobiecie  – Wonder Woman, który sprzedawał się jak świeże bułki, ale do czasu, kiedy komiks zaczął być obejmowany cenzurą.
Z tego nietypowego związku urodziło się czworo dzieci, które miały jednego ojca, ale dwie matki i te dzieci w tym związku naprawdę się kochały i były szczęśliwe.
Związek ten przechodził wiele burz, ale nie mogli oni wszyscy bez siebie żyć, aż po kres ich żywota.
Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach i polecam go wszystkim lubiącym, dobre, ciekawe wg. mnie kino!
A tak poza tematem uwielbiam letni obiad, który dziś ugotowałam, a jest to kotlet schabowy, mizeria z czosnkiem i śmietaną oraz młode ziemniaki z koperkiem!
Uwielbiamy taki zestaw i też polecam! 😀

Profesor Marston i Wonder Women | Oficjalny zwiastun / trailer nr ...

Diana powstała z poligamii. "Profesor Marston i Wonder Women ...

27 myśli na temat “Moje kino oparte na prawdziwych wydarzeniach!

   1. Faktycznie, zresztą lubię obserwować, co ludzi przyciąga do komentowania. Najczęściej sprawy obyczajowe, gdy mogą coś łatwo ocenić, albo zacząć pocieszać – to chyba podnosi osobiste poczucie kompetencji.

    Polubienie

 1. Myślę, że jakby nakręcić film o „Doświadczeniach naukowych Kentlera, to by dopiero był film.
  Taka” bywa ” współczesna nauka ,wydaje mi się,że niektórzy „naukowcy” pod szyldem nauki pobłażają swoim co najmniej dziwnym zainteresowaniom” naukowym ” I moim zdaniem można by jeszcze tolerować rzekome badania naukowe Doktora Marstona , to są ludzie dorośli ,biorą udział w tych „badaniach ” udział dobrowolny i nie czyniąc sobie wzajemnie i nikomu innemu krzywdy, tylko pytanie , dlaczego my wszyscy mamy płacić za te „doświadczenia” z których ktoś czerpie satysfakcję seksualną i jeszcze rzekomo prestiż naukowy???

  Polubione przez 1 osoba

  1. Wielkie odkrycia naukowe, a także arcydzieła kultury (poezja, proza) i sztuki powstawały także z braku osobistych doświadczeń seksualnych, albo wynikających stąd patologicznych wynaturzeń i zachowań w obszarze współżycia seksualnego i rodzinnego … Ja bym więc nie łączył tak bezpośrednio stanów emocjonalnych z sukcesami zawodowymi. Oczywiście najprościej jest nie płacić takim „geniuszom naukowcom”, ale znacznie trudniej jest odrzucić ich, nieraz przełomowe dla cywilizacji osiągnięcia … 😀 😀 😀
   W Oświęcimiu powstawała np. wiedza z zakresu psychologii i medycyny znacznie bardziej przydatna dla społeczeństw niż doświadczenia Kentlera w obszarze pedofilii. Potępiamy metody, ale garściami korzystamy z „doświadczeń” … czyżby „Kalinizm”? 😉
   Pozdrawiam

   Polubione przez 1 osoba

   1. Masz rację, popieram,nie mam nic przeciwko trójkątom i czworokątom, generalnie wielokątom, mam do tego obojętny stosunek, to dorośli ludzie sami decydują o swoim życiu, ale niech sobie płacą za takie badania naukowe sami. Ja uważam, że badania za ciężkie pieniądze podatników powinniśmy wykorzystać na dziedziny, które naprawdę będą wspierać i rozwijać nasz gatunek i ratować nas i planetę generalnie ( przed nami też) i skutecznie.A jeżeli idzie o doświadczenia medyczne i naukowe w obozach koncentracyjnych ,to uważam ze cierpienia i życie, chyba jak dobrze pamiętam 11 mil ofiar to wygórowana cena a szczególnie do zysków, że nie wspomnę o stratach materialnych jakie poniosła ludzkość w II wojnie światowej.
    Pozdrawiam :))

    Polubienie

   2. Tak się nie dzieje na świecie, że istnieją ogromne dysproporcje, których świat nie widzi. Jedni opływają w luksusy, a inni głodują i te miliardy wydawane na badanie kosmosu. Dużo by pisać! Planeta nasza to jedna już degradacja i jak się człowiek nie opanuje, to nie spostrzeże, że to już koniec!

    Polubione przez 1 osoba

   1. To nie istotne ,i nie mam nic przeciwko takim zachowaniom seksualnym dorosłych ludzi ,to jest ich prywatna sprawa, ale dlaczego podatnicy mają za to płacić? Uważam, że ludzkość powinna przeznaczać te pieniądze na badania w bardziej ważnych dziedzinach, które służyły by do postępu i rozwoju całej ludzkości ,np na badania nad leczeniem raka i innych poważnych chorób w pediatrii .
    Serdecznie pozdrawiam:))
    Pozdrawam

    Polubienie

   2. Czy w latach 40, czy obecnie na pewno ogromnie kwoty idą na różne mało istotne badania a te, które są często kluczowe dla ludzkości nie dostają żadnego wsparcia za często nawet zainteresowania.Jak by te wszystkie pieniądze zliczyć to byśmy się przerazili ile pieniędzy trwonimy w skali całej planety i co sensownego i bardziej potrzebnego można by zrobić za te kwoty, sama ciekawa jestem jaka by to była kwota
    Pozdrawiam cieplutko wtem słoneczny piękny dzień :)) :)) :))

    Polubienie

   3. Masz rację, że nie wiemy jakie kwoty są marnotrawione i zobacz, co się stało w Polsce! 70 milionów wyrzucone w błoto gdyż wydukowano za nie karty wyborcze nikomu nie potrzebne. To tak z naszego ogródka! Miłego dnia.

    Polubienie

   1. Dzisiaj na chwilę włączyłam TV akurat produkował się premier , tego nie idzie oglądać to żałosne i żenujące, wyłączyłam szkoda zdrowia :))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s