W Polsce jest przyzwolenie na przemoc!

***** ***

1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.

2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.

3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.

4. Czcij ojca swego i matkę swoją.

5. Nie zabijaj.

6. Nie cudzołóż.

7. Nie kradnij.

8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.

10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Wszyscy widzieliśmy ten ślub roku, kiedy to Jacek Kurski otrzymał unieważnienie małżeństwa po 20 latach pożycia z pierwszą żoną.

Ten Kurski, który prowadzi telewizję reżimową, w której lecą same kłamstwa i podburzanie Polaka na Polaka, co się mu skutecznie udaje, bo Duda wygrał wybory!

Po wyborach prezydenckich pognał do kościoła wziąć ślub z kochanicą, która także jest rozwódką i oboje mają dzieci z pierwszego małżeństwa!

W kościele pojawili się goście z jego reżimowej telewizji z Kaczyńskim i Terleckim na czele.

W tym kościele Terlecki zamienił fotel marszałkowski na ambonę i przemówił do młodej pary!

Istny cyrk i ta partia pod przykrywką wiary i katolicyzmu – za zgodą księży sprofanowali wszelkie dogmaty i zamienili kościół w burdel za zgodą biskupów i księży.

Kiedyś – ileś lat temu byłam na życiowym zakręcie i nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić!

Pomyślałam, że pójdę do kościoła, bo wierzyłam w to, że tam uzyskam spokój wewnętrzny, bo jeśli nie w kościele, to gdzie?

Wierzyłam, że kościół jest blisko ludzi i niesie miłość, pocieszenie i ulgę!

Tak myślałam, choć nie jestem wierząca, że kościół to samo dobro, aż do władzy doszedł PiS i wylało się z kościoła samo draństwo, a PiS zawłaszczył sobie wszystko, co powinno być chronione prawem kanonicznym!

Wiem – byłam naiwna, ale teraz, co się wyrabia, to powoduje, że przecieram oczy ze zdziwienia i gadam sobie – a niech to wszystko szlag trafi!

Nie ma już żadnej świętości!

PiS to samo zło w czystej postaci, bo oto zapowiadają zerwanie konwencji stambulskiej, która ma przeciwdziałać przemocy wobec kobiet i przemocy domowej!

Za Wikipedią:

„Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej (ang. Convention on preventing and combating violence against women and domestic violence), potocznie Konwencja Stambulska[1] – konwencja Rady Europy, otwarta do podpisu 11 maja 2011 roku w Stambule”.

Jeśli tak się stanie, to polskie kobiety i dzieci nie będą miały w tym kraju żadnej ochrony w przypadku znęcania się nad rodziną, czy drugą osobą!

Będzie mógł  tłuc ojciec, wujek, brat, dziadek, a ojciec swoje dzieci, a i matka patologiczna także!

Tylko się pytam dlaczego Kaczyński całą dobę jest chroniony przez policję, a polska rodzina zostanie bez ochrony – czy to sprawiedliwe jest i prawe?

Hulaj sobie przemocy ile wlezie, bo państwo polskie i kościół wyrażają na to zgodę, a dlaczego, to wyjaśnienie jest niżej:

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku

KOBIETA KTÓRĄ WIDZICIE ZMARŁA KILKA DNI PO TYM JAK POBIŁ JĄ MĄŻ

Gdy skończył ją katować, zrobił zdjęcia i film które rozesłał swoim kolegom, by pochwalić się tym jak krótko trzyma swoją żonę. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Lebediany w Rosji. Polska zmierza właśnie w tym kierunku.

By przeciwdziałać takim przypadkom kilkadziesiąt państw podpisało w Stambule konwencję o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

PiS właśnie zapowiedział, że tą konwencję wypowie, by przypodobać się ekstremistom religijnum z Ordo Iuris i Radia Maryja.

Tak nie przesłyszeliście się Państwo!

RZĄD PIS PRZYGOTOWUJE SIĘ DO WYPOWIEDZENIE KONWENCJI PRZECIWKO KATOWANIU KOBIET I DZIECI

Polska przygotowuje się do wypowiedzenia konwencji stambulskiej – zapowiedziała Marlena Maląg, minister rodziny pracy i polityki społecznej w rządzie PiS.

Wcześniej wypowiedzenie konwencji zapowiadał również wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. „Konwencja stambulska mówi o religii, jako przyczynie przemocy wobec kobiet. Chcemy wypowiedzieć ten bełkot ratyfikowany przez PO i PSL” – pisał na Twitterze w maju.

Dlaczego PiS chcę ułatwić katowanie dzieci i kobiet?

Chodzi o zdobycie poparcia elektoratu skrajnej prawicy, który dzisiaj popiera częściowo Konfederację i jest skupiony wokół faszystowskich inicjatyw takich jak Roty Niepodległości, Media Narodowe, ONR czy Młodzież Wszechpolska.

PiS chce przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi wchłonąć narodowców, faszystów i skrajnych nacjonalistów. Wypowiedzenie konwencji antyprzemocowej jest również puszczeniem oka do ekstremistów religijnych z Ordo Iuris.

Jednym słowem kobiety mają cierpieć i jednocześnie patrzeć jak ojcowie, partnerzy, mężowie sadyści katują ich dzieci – niosąc swój krzyż jako pobożne katoliczki i matki polki które mają słuchać męża.

Jak powiedział Andrzej Duda: gwałcenie dziecka i katowanie matki to są tylko „sprawy rodzinne”.

 

Obraz może zawierać: 1 osoba

 

12 myśli na temat “W Polsce jest przyzwolenie na przemoc!

 1. To dobrze, że ukazujesz to „drugie życie kobiet”. Ale może warto by było także wspomnieć i o drugiej „stronie medalu”. Kilkanaście lat temu uczestniczyłem w sprawie rozwodowej, gdzie pozywającym była małżonka. Jedynym powodem rozwodu był niski poziom kultury osobistej rodziny męża. Mąż pochodził bowiem ze wsi, i nie chciał się asymilować w wielkim mieście. Był potulny, bo kochał żonę i nie ośmielał się nawet krzyczeć na nią. Przemocy nie było w tym związku, najwyżej ze strony … żony, która często go „poszturchiwała”. Rozwód orzeczono po kilku latach próby. Piszę o tym, bo może warto uprzytomnić kobietom, że pewne decyzje można unieważnić, póki jeszcze nie jest za późno. Opisywanie dramatów kobiet raczej im nie pomoże. Może nie mam racji …

  Polubione przez 1 osoba

  1. To jest ta sama sprawa przemocy pod każdym względem, tylko Ty ukazujesz ostatnie stadium przed śmiercią, a ja pokazuję sytuację, gdy jeszcze (tak jak z tą żabą w podgrzewanej wodzie) można się wycofać. Przecież nie jest tak, że mąż tej pobitej pierw ją pobił, a potem poszli do ołtarza … Oczywiście, że władze w Polsce mają w d… przemoc w rodzinie, dlatego trzeba publikować także sytuacje ostrzegające przed tym co się może później stać. I to dotyczy kobiet, mężczyzn, dzieci, osób starszych, z niepełnosprawnościami, itd., itp., …

   Polubienie

   1. Każda przemoc się kiedyś zaczyna. Jakże często dopiero po ślubie, bo facet nieźle się maskuje! Oczywiście są też i kobiety, które ranią i nawet biją swoich facetów, ale statystycznie, to znęcanie większe jest przez mężczyzn! Istnieją też kobiety, które kochają za bardzo i znoszą przez lata poniżanie i bicie! To sa bardzo skomplikowane sprawy, ale w Polsce takie przypadki powinny mieć ochronę, by kobieta miała dokąd odejść, a nie trwać w toksycznej relacji!

    Polubione przez 1 osoba

   2. No właśnie, ale obecnie nikt się tym specjalnie nie przejmuje! Te kobiety są pozostawione same sobie! Często uzależnione finansowo od faceta. To sa tragedie ludzkie i znikąd pomocy!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s