Polka pragnie, aby nas Polaków mordowano jak kiedyś mordował Hitler!

Jak wiecie już trochę żyję na tym świecie, ale czegoś takiego, takiej treści w swoim życiu nie słyszałam, które jest zawarte w poniższym video.

Pracowałam z wieloma ludźmi i rozmawiałam z nimi na różne tematy – polityczne też, ale takiego szamba nigdy nie słyszałam w przestrzeni publicznej i mojej osobistej.

Kiedy rano wpadłam na to video, to zamarłam, że oto tak młoda kobieta w tak w bestialski sposób wulgarny –  załatwiła nas Polaków!

Ja nie wiem skąd biorą się tacy ludzie, którzy poczuli się ważni i uważają, że mogą bezkarnie lżyć swoich rodaków w tak strasznym stylu!

Kto ich ośmielił, a kto dał im mandat na ruganie i obrażanie nas.

Właściwie to wiadomo, kto ich ośmielił, kiedy Kaczyński z mównicy w Sejmie darł się o zdradzieckich mordach, które zabiły mu brata.

Także darł się, że Polacy, to komuniści i złodzieje i takich przykładów jest ogrom, które trafiały do nas przez ostatnich 5 lat!

Siedziało to cholerstwo gdzieś w dziurach, w norach, aż w końcu dostali przyzwolenie na masakrę Polek i Polaków.

Ta kobieta ma jakieś ADHD i słowotok tak wulgarny, że nie ujdzie jej to na sucho.

Została namierzona i mam nadzieję, że za swoją podłość i znieważanie zostanie odpowiednio ukarana –  o czym z przyjemnością przeczytam w mediach!

„POLACY TO SĄ ŚCIERWA ZAJEB…, HITLER BY SIĘ TU PRZYDAŁ” – PSEUDOCELEBRYTKA WYDALA Z SIEBIE STEK PLUGASTWA

(uwaga, wulgaryzmy!)

„Hitler by się tutaj przydał, Hitler – najmądrzejszy człowiek jaki żył w każdych czasach. Zapierdalał, kurwa, tych ludzi pojebanych do gazu, wcale mu się nie dziwię. I tak samo bym robiła. Taki właśnie powinien być teraz władca żeby was pozabijał, bo jesteście poddanym ścierwem!” – takie słowa padają w filmie.

O co chodzi wulgarnej kobiecie? O to, że poproszono ją o założenie maseczki, a ona nie chce. W związku z tym nagrała filmik o tym, że „kto nosi maskę ten jest cwelem pierdolonym i ma się do mnie nie odzywać”

„Polacy to są takie ścierwa, że większego ścierwa to jeszcze nigdy w życiu nigdzie nie widziałam. Największy wstyd i hańba być takim poddanym gównem pierdolonym, ścierwem zajebanym” – kontynuuje swój potok plugastwa.

Kto to w ogóle jest?

To pseudocelebrytka Katarzyna Żukiewicz. Znana z tego, że jest żoną Damiana Żukiewicza podejrzewanego o tworzenie piramid finansowych.

Katarzyna stara się brylować na Instagramie pokazując „biedakom” jak się żyje w luksusie za pieniądze męża. Wyzywa od „dziadów pierdolonych” beneficjentów 500+. Poprzednie jej wyskoki to obrażanie mieszkańców Kenii, którzy „męczą” ją w trakcie urlopu do tego stopnia, że „z ogromnym trudem powstrzymuję się, żeby nie wziąć szklanej butelki i nie p… im tych pustych małpich łbów”.

Tym razem przegięła i właśnie zostało wysłane zawiadomienie do prokuratury w sprawie zniewazania z powodu narodowości oraz publicznego wychwalania faszyzmu.

Prosimy o kulturalne komentarze, nie zniżajmy się do poziomu Żukiewicz.
__________________
Wspieraj nasze działania:

PayPal i karta płatnicza: www.omzrik.pl/wesprzyj-nas

Dane do przelewu:
nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Plac Dąbrowskiego 5
00-057 Warszawa
tytuł : „darowizna na działalność statutową”
IBAN : PL19249000050000452084358540
SWIFT: ALBPPLPW

zbiórka:
ZRZUTKA.PL/OMZRIK

Żona twórcy piramidy finansowej ATAKUJE WSZYSTKICH. "Polską flagę ...

 

12 myśli na temat “Polka pragnie, aby nas Polaków mordowano jak kiedyś mordował Hitler!

  1. Ależ taka jest retoryka obecnego rządu i ich wyborcy tylko ją powielają. Kaczyński i reszta tego szamba tak ludzi szczują, karmią nienawiścią, że wychodzi co wychodzi… Ale żadna władza nie trwa wiecznie. Pewnego dnia ta nienawiść zostanie ukarana, a do Polski wróci normalność.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s