Opozycjo – Polacy mają was w dupie!

Obraz może zawierać: 1 osoba, buty i drzewo

 

Gdyby jutro, lub za tydzień miałyby się odbyć wybory do Parlamentu, to nie miałabym na kogo głosować i powiem Wam, że nie potrafię się otrząsnąć z tych głosowanych podwyżek!

Nie mieć na kogo głosować we własnym kraju jest dla mnie cholernie przygnębiające.

Na swoim FB napisałam tak:

„Opozycja już nie ma żadnego prawa wychodzenia na briefingi, aby krytykować obecny rząd!
Wszyscy jesteście tacy sami!”
Kurtyna!

Idą kolejne trzy lata, kiedy Polacy ponownie pójdą do wyborów i ja nadal nie będę miała na kogo zagłosować, bo straciłam zaufanie do polityków wszelkiej maści!

Nawet, kiedy pojawi się coś nowego na scenie politycznej, to także nie zaufam, bo już wiem, iż  wszyscy w polityce są dla kasy!

Wam nie chodzi o obronę demokracji w naszym kraju, bo oni wciąż tej kasy łakną i robią tylko dobrą minę do wyborców, bo nas potrzebują przy urnach!

Mam tak, że jeśli ktoś z wysokiego stołka mnie oszuka, to już jest po nim, tak jak skreśliłam Kwaśniewskiego, który pojawił się na zaprzysiężeniu Adriana. Nie mogę na Kwach patrzeć od tamtej pory!

Wy głosując po kasę oszukaliście nas miliony, tych którzy murem za wami staliśmy, bo nie mogliśmy przez 5 lat znieść politycznej korupcji PiS!

Opozycja chyba straciła rozum i może po cichu się z PiS dogadała, a więc sprawa wg. mnie wygląda tak i zdania nie zmienię!

„Bo do tanga trzeba dwojga, co nie opozycjo?
Możesz zabić poetę – narodzi się nowy!

Spisane będą czyny i rozmowy!”

Co z tego, że niektórzy z was się teraz tłumaczą jak Barbara Nowicka, której bezgranicznie ufałam.

Pod swoim wpisem na FB otrzymała taką połajankę od wyborców, że pojawiło się u niej ponad 10 tysięcy komentarzy negatywnych.

Co z tego, że Leszczyna, Halicki, Hartwig przepraszają – a ja mam w dupie wasze przeprosiny!

Gdziekolwiek się teraz nie rozmawia, to wszyscy mówią jak są zawiedzeni, oszukani i też mówią, to co mówię ja – mają was w dupie.

Opozycja to same gamonie, którzy w szkole byli na bakier z matematyką, bo nawet gdybyście tych swoich pazernych łap nie podnieśli, to i tak ustawa byłaby przegłosowana przez PiS, a wy nie – mało wam kasy z naszych podatków, bo to są nasze pieniądze!

Macie diety, macie dodatki, kilometrówki i wszystko wam mało, a co ma powiedzieć senior, który 40 lat zapierdalał w Polsce i ma zaledwie 1.200 emerytury!

Co ma powiedzieć nauczyciel, lekarz, pracownik administracji, którzy

pracują góra za 3 tysiące, a może nawet mniej!

Jeśli chcą zarabiać więcej, to muszą z własnej kieszeni finansować przeróżne szkolenia i mianowana, aby im wzrosła pensja.

Nażryjcie się jeśli to przejdzie!

My naród wam to zapamiętamy!

Zdaje się, że wybory prezydenckie były moimi ostatnimi w moim życiu i trudno, ale nie przebaczę!

Przepraszam, bo mogę się powtarzać, ale jestem wściekła!

Teraz kibicuję dumnym Białorusinom, bo wy już nas na ulicę nie wyciągniecie!

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 

15 myśli na temat “Opozycjo – Polacy mają was w dupie!

  1. Jakoś mnie nie „wzrusza” przyznanie podwyżek dla aktywu partyjno politycznego. Mało tego. Uważam, że płace polskich posłów powinny być jeszcze bardziej podniesione, bo odstają od zachodnich wzorców. Ale podwyżki powinny być przeznaczone dla posłów, a nie ojszczypłotów jacy obecnie w większości zasiadają w sejmie. Poseł, jako reprezentant obywateli i przedstawiciel najwyższych władz w Polsce powinien legitymować się najwyższymi kwalifikacjami teoretycznymi i praktycznymi, a więc m.in. posiadać odpowiedni staż w zawodzie, w działalności społecznej, lub naukowej. Już pobieżna ocena wskazuje, że takie warunki spełnia zaledwie kilkadziesiąt osób. Pozostali to – jak powiedział prezes – t.zw. „hołota sejmowa”, która poza sejmem nie ma szans na zatrudnienie. Podobnie wygląda sprawa z funkcjonariuszami państwowymi, których także objęła nieuzasadniona podwyżka.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s