Polacy pozwolili sobie zabrać demokrację!

Niedziela i oglądałam jak zwykle program polityczny „Ława polityków”!
Napiszę Wam, że politycy PiS i jego ościenni po wyborach prezydenckich, tak bardzo nabrali pewności siebie – już do sześcianu, że nikt nie jest w stanie ich przegadać i powstrzymać.
Dziś wystąpił chłystek Kownacki, którego doświadczony dziennikarz Kraśko nie był w stanie go zatrzymać w jego słowotoku!
Pozostali zaproszeni politycy po prostu nabrali wody w usta ze zdziwienia i trudno było im przerwać te strasznie, bzdurne opinie tego posła i tylko Czarzastemu się to udało!
W trakcie programu „Ława Polityków” na antenie TVN24 doszło do starcia pomiędzy Bartoszem Kownackim, a Włodzimierzem Czarzastym.
Poseł PiS zasugerował, że osoby takie jak Margot powinny być leczone.
– Pan nie dość, ze jest chamem, to jeszcze jest idiotą – odparł marszałek Sejmu z Lewicy.

A tymczasem  na polskich ulicach, niby odważne chłystki pokazują gesty faszystowskie tuż przy radiowozie policji, która w więzieniu zamknęła na dwa miesiące niejaką Margot, a te dranie mają w Polsce póki co bezkarność!
Wszystko to za przyzwoleniem tego rządu, który napuszcza rodaka na rodaka, bo w ten sposób przykrywa wszystkie swoje wstrętne afery – w milionach!
Mamy wakacje i Polacy wolą się smażyć nad Bałtykiem, gdzie jest dupa przy dupie i ja się pytam czy pandemia w Polsce jest, czy jej nie ma!
Rządzący znaleźli sobie kolejny temat zastępczy o LGBT i znowu napuścili rodaka przeciw rodakowi i ci ludzie są bezkarni, kiedy biją i opluwają ludzi spod tęczy!
Co się musi jeszcze w Polsce stać, by ten Naród się obudził tak, jak obudzili się Białorusini!
My Polacy mieliśmy trochę lat życia w prawdziwej demokracji, którą teraz oddajemy lekką ręką bez żadnych protestów, bo Polaków zaczarowali 500 + i dlatego smażą dupska nad Bałtykiem.
Kiedy wrócą mogą nie mieć roboty, bo im zamkną kopalnie i inne zakłady pracy!
Może wówczas się obudzą, kiedy zostaną na nich nałożone nowe podatki i się kapną, że recesja zjada im 500+
Plac Niepodległości w Mińsku może pomieścić tylko około 200 tys. osób. Nie ma tam już miejsca, więc ludzie zbierają się teraz na sąsiednich ulicach.
Na Placu w Mińsku z bronią śmiga Łukaszenka uzbrojony po zęby i kto wie, czy nie dojdzie tam to rozlewu krwi, a my milczymy, kiedy Kaczyńskie jest chroniony przez policję 24 godziny na dobę!
Wiecie ile to kosztuje z naszych pieniędzy?

Dwa miesiące temu TVN24.pl opisał dokument z którego wynika, że willi prezesa strzeże przez całą dobę w trybie rotacyjnym 18 policjantów. To czterech umundurowanych funkcjonariuszy oraz dwóch po cywilu i zmieniają się trzy razy na dobę: o 7 rano, 15 popołudniu i 23 w nocy. – Oficjalnie mamy służbę w większym rejonie, ale w praktyce mamy absolutny zakaz oddalania się od willi. Nie możemy jednak stać przy samej posesji, by nie było nas widać z okien prezesa – mówił w czerwcu informator TVN24.pl

Onet.pl postanowił wyliczyć, ile to kosztuje. Szergowy policjant zarabia 3875 zł i odliczając weekendy wychodzi, że jeden dzień jego pracy kosztuje 190 zł. Mnożąc 190 zł razy 18 funkcjonariuszy wychodzi 3420 zł. – Koszty sprzętu policjantów, zaangażowanych aut oraz dowozu funkcjonariuszy na miejsce wyliczyliśmy ostrożnie na około 1600 zł. To daje całkowitą sumę 5000 zł dziennie – pisze portal. Roczny koszt policyjnej ochrony willi prezesa Kaczyńskiego kosztuje podatnika 1 mln 800 tys. zł.

Nam już na niczym nie zależy, choć ja starowinka na nic już nie mam wpływu, ale gdzie do cholery są młodzi ludzie, którzy w tej Polsce żyją i płacą podatki?
My się już na wszystko godzimy i staliśmy się Narodem bez ambicji!
Nawet kiedy Unia zakręci Polsce kurek, to i tego nie zauważą, bo 500+ przecież!

 

 

Polaki biedaki? W zamożności przegoniła nas Litwa - Aktualności ...

10 myśli na temat “Polacy pozwolili sobie zabrać demokrację!

   1. Napiszę tak szarabajko, że kiedy zobaczyłam policję bijącą ludzi z białymi różami, albo osoby LGBT, to od tej chwili nie nawwidzę policji, która sprzedała się dla kasy!
    Nawet zwykły dzielnicowy nie ma u mnie żadnego uznania!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s