Auschwitz nie spadł nam z nieba – Marian Turski!

Kiedy jest kolejna uroczystość w Auschwitz i kolejna rocznica wyzwolenia tego strasznego obozu, to z uwagą zawsze słucham, co mają nam do powiedzenia ludzie, którzy ocaleli jakimś cudem!

W ziemię mnie wbiło wystąpienie Mariana Turskiego, który w swojej, jakże pięknej mowie przypominał jak to były w Polsce strefy – nie nie dla Żydów!

Przestrzegał, że nie wolno różnicować ludzi pod żadnym względem, bo Auschwitz nie spadło nam z nieba, a kroczyło powoli i w końcu ludzi wysyłano przez komin!

Przypomnijmy sobie urywek tego przemówienia, które powinno zostać w naszych sercach na zawsze, aby nigdy, ta straszna wojna się nie powtórzyła.

„Marian Turski: Auschwitz nie spadło z nieba.

Nie bądźcie obojętni – apelował Marian Turski. Były więzień Auschwitz,  wziął udział w uroczystościach z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.

Ocalały Marian Truski powiedział, abyśmy nie byli obojętni i ja też nie będę obojętna, kiedy chłystek z PiS tak rzekł:

„Jan Kanthak był pytany w TVN24 o założenia ideologii LGBT. Nie wymienił ich, jednak mówił o „sklepach mięsnych dla środowisk LGBT”, które widział w San Francisco. Słowa posła odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych”.

Czyli marzy mu się i w Polsce, aby były takie sklepy, może kawiarnie, restauracje, kina, księgarnie tylko dla osób LGBT, bo Kanthak brzydzi się innością i sugeruje w Polsce Świętą Inkwizycję?

Może czas na aresztowania gejów i lesbijek, albo może lepiej – palenia ich na stosach, bo tak bardzo mu przeszkadzają ci ludzie, którzy nie wychodzili przed szereg, póki ich nie wywołał do tablicy ten, nasz dzielny Adrian!

Właśnie Adrian w kampanii wrzeszczał, że LGBT, to nie ludzie, bo to jest ideologia, a inni ciągną za nim tę nienawiść do tych ludzi, którzy teraz są na ulicach bici i wyzywani za inny kolor włosów, za trzymanie się za ręce, za kolczyk w nosie itp.

Może tylko sam diabeł wie w postaci Kaczyńskiego, o co w tym wszystkim chodzi, a tymczasem nie jest żadną tajemnicą, że gej Kaczyński z szafy nie wylazł, ale brzydzą go inni geje, ale uwielbia oblądać młodych chłopców na rodeo!

„PREZES PIS JEST GEJEM!
ANDRZEJ RODAN, pisarz, filozof, historyk, autor 58 książek, w tym czterotomowa “Historia głupoty w Polsce”, tako rzecze: Katolicki Luksemburg jest dumny z tego, że ma premiera geja. „Jestem premierem i jestem gejem” – mówił premier Luksemburga Xavier Bettel podczas jednej z debat w trakcie odbywającej się w Nowym Jorku 74. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Media polskie rozpisywały się na ten temat, ale zasłona milczenia spowija gejowstwo Jarosława Kaczyńskiego. Dlaczego nasze media milczą? Przecież to dla nas powód do dumy. Najważniejszy od kilku lat polski polityk jest gejem! Ja, Andrzej Rodan, jestem z tego dumny jak paw! UDOSTĘPNIJCIE, gdzie tylko możecie”!

Obraz może zawierać: Andrzej Rodan, stoi i okulary

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

11 myśli na temat “Auschwitz nie spadł nam z nieba – Marian Turski!

  1. O tym że Kaczyński jest kryptogejem wiadomo nie od dziś. Zresztą tam w PiSie co jeden to lepszy 🙂 Ale żeby sterować narodem trzeba wzbudzić strach, a żeby wzbudzić strach trzeba znaleźć wroga. Podobnie działa Rosja, która od wielu, wielu lat straszy obywateli Stanami. U nas straszy się naród LGBT i z przykrością stwierdzam, że dzięki odpowiedniej propagandzie, im się to udaje… A przy okazji Polscy faszyści i inne stada bydlaków, mogą sobie poużywać.

    Polubienie

  2. Naprawdę sądzisz, że to, czy ktoś komuś zasadza coś do otworu gębowego, czy odbytniczego, ma znaczenie dla rozwiązania takich palących problemów świata jak np.: katastrofa klimatyczna, pandemia, kryzys gospodarczy, konflikty międzynarodowe, itp., …?
    Wywołanie tego tematu jakoś nawiązuje do tego co pisałaś w poprzednim poście.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s