Kościół w Polsce chce leczyć gejów i lesbijki!

Naprawdę mało mnie obchodzi kto z kim śpi!

Jednak obchodzi to bardzo, bardzo Jarosława Kaczyńskiego i jego akolitów, a także kościół, którego ja osobiście nie szanuję ostatnio z powodu włażenia do łóżek Polaków!

Jak świat światem różne preferencje istniały, a więc trzeba zadać sobie pytanie – po co ten temat jest w Polsce tak naznaczony i wałkowany!

Adrian w kampanii ryczał jak jeleń na rykowisku, że to nie są ludzie, a ideologia, czemu zaprzeczyła jego własna córka!

Co ta partia tym chce osiągnąć, bo przecież w tej partii także są homosie na czele z prezesem – nie oszukujmy się!

Michał Pieróg – tancerz – na Facebooku napisał wprost, aby Krzysztof Bosak z Konfederacji, pozdrowił swojego chłopaka, choć  ten niedawno wziął ślub z kobietą – jako przykrywką!

Co z tego, że żona niedługo urodzi jego dziecię, ale preferencja nie zniknie, bo nie ma szans zniknąć!

Wychodzi na to, że według PiS rodzina, to mężczyzna i kobieta, oraz dzieci, ale na boku z pewnością będzie jeszcze partner seksualny i to będzie zdrada, której prezes nie bierze pod uwagę, bo to jest niewygodne!

Oglądałam serial pt. „Anioły Ameryki” i w tym serialu jak na dłoni była walka ludzi z homoseksualizmem, ale niestety się nie dało, bo on tacy się urodzili, a okłamując siebie – cierpieli katusze!

W Rosji ten temat, to jest temat tabu, a kogo złapią na nieodpowiednim zachowaniu wsadzają do więzienia i do tego dąży PiS, że ludzie już boją się wyjść na ulicę, bo mogą być zmasakrowani przez podburzonych obecną polityką PiS – nawet na śmierć!

Boją się wyjść, bo nawet za kolczyk w nosie mogą być pobici i okaleczeni!

We wiosce maleńkiej gej, czy lesbijka nie mają życia, bo są napiętnowani i to jakże często kończy się samobójstwem, ale co to Kaczyńskiego obchodzi!

A Watykan? Tam także śpi ksiądz z księdzem i jest pedofilia i  o zgrozo,  to Kaczyńskiemu nie przeszkadza, a Rydzykowi każe się kłaniać w pas!

Europosłowie i Europosłanki zaprotestowali tęczowo w Brukseli przeciw gnębieniu ludzi LGBT, co prawdopodobnie będzie blokadą środków pieniężnych na znak protestu wobec dyskryminacji osób LGBT w Polsce i słuszne – kara musi być!

Hipokryzja większa jak Himalaje, że chce się rzygać, kiedy czytam, że zepsuty kościół będzie leczył gejów w Polsce, a jak to leczenie wygląda, to przeczytajcie niżej!

Niech to szlag!

„15 lat temu byłem na terapii u sióstr zakonnych, która miała mnie wyleczyć z homoseksualizmu. Nigdy o tym nie mówiłem, bo było to coś o czym zawsze chciałem zapomnieć.
Zaprowadził mnie tam mocno wierzący kolega ze studiów, dziś znany dziennikarz, który w swoim mniemaniu chciał mi pomóc. Stosując fortel zaciągnął mnie do klasztoru i nagle znalazłem się w ciemnym pokoju sam na sam z siostrą zakonną.
Siostra ponoć miała doświadczenie w zajmowaniu się takimi przypadkami jak ja. W temat była już wcześniej wprowadzona, więc przeszła od razu do rzeczy. I tak jako nastolatek, którego psychika dopiero się kształtowała przeszedłem godzinne pranie mózgu. Bo siostra poczuła się jak na średniowiecznej krucjacie i stosując amatorską psychologię nie miała litości.
Usłyszałem, że jako dziecko nie spełniłem oczekiwań rodziców i dostawałem od nich za mało miłości. Dowodem na to miał być mój ukochany pies. Psiak odszedł kilka miesięcy wcześniej, a ja nieopatrznie powiedziałem siostrze, że wszyscy traktowaliśmy go jak członka rodziny. Dla siostry to był dowód na jej teorię, że w naszej rodzinie brakowało miłości między nami, a psiak wypełniał mi tę pustkę. Po jego stracie swoje uczucia skierowałem w złą stronę i przez to zostałem gejem.
Wyszedłem z tego spotkania wkur***ny. Czułem się jakby ktoś napluł na najważniejsze wartości w moim życiu. Jakby w mojej obecności zdeptał wszystko, co było moja ostoją, bezpieczeństwem, całym moim życiem.
Nigdy tam nie wróciłem. Urwałem też kontakt z kumplem.
Dziś jak słyszę, że Kościół Katolicki chce leczyć osoby homoseksualne, to przypomina mi się ten ciemny pokój w klasztorze i siostra, która głosem nieznoszącym sprzeciwu mówi mi, że nic dobrego nie czeka mnie w życiu.
Po swoim doświadczeniu mogę powiedzieć tylko tyle – nie dajcie się zwieść fałszywym obietnicom. Biskupi i siostry zakonne obiecujące „wyleczenie” z homoseksualizmu są jak Ewa w raju próbująca sprowadzić Adama na złą drogę. W tym przypadku to droga do złamania psychiki młodego człowieka i obarczenia go winą za wszystko co złe.
I na koniec kilka do słów do „mojej” siostry zakonnej. Nie wiem ile osób skrzywdziłaś, ilu osobom złamałaś psychikę mówiąc, że są nic nie warci, ale po kilkunastu latach powiem ci tyle: Mam i zawsze miałem najlepszych rodziców pod słońcem, którzy kochają mnie takiego jakim jestem. Mało tego – od 11 lat mam chłopaka, przepraszam – męża (obraża się jak nazywam go tylko „chłopakiem”) i jestem z nim najszczęśliwszy na świecie. Bo najlepszym lekiem na życiowe rozterki, nie jest udawanie kogoś kim się nie jest, tylko jest prawdziwa miłość. Tylko i aż – MIŁOŚĆ!”

 

16 myśli na temat “Kościół w Polsce chce leczyć gejów i lesbijki!

 1. Wstyd mi za naszych rządzących. Gdyby jeszcze dawali ciała w kraju – trudno: suweren chciał, suweren ma. Ale w Europie?! Polska już zawsze będzie podejrzana, jakaś taka niedorobiona i nie godna zaufania. Dzicz. Nie ma kary za takie draństwo.

  Polubienie

  1. Jeszcze cytat: „ Abp Jędraszewski opowiada znowu jakieś bzdury. Już nie o „ideologii LGBT”, ale „ideologię singli” sobie wymyślił. Nie wiem, do kogo on pije, czy do Jarosława Kaczyńskiego, czy do siebie samego?
   Szymon Hołownia to nie moja bajka, ale tu muszę przyznać mu rację.
   Kryptogeje – do kogo oni piją?

   Polubienie

   1. No właśnie jeszcze do tego dołożyli syngli, czyli samych siebie! Ja już się w tym wszystkim gubię, bo to jest tak niedorzeczne, że po prostu trudno dedukować o co im chodzi!

    Polubienie

 2. Hmm… a sprawa młodego cwaniaka Kanthaka, który w klubie dla gejów nachalnie chciał „uszczęśliwić” Michała Kowalówkę z lewicy (określonego geja) jakoś dziwnie ucichła?
  Jeszcze wczoraj proponował Kowalówce seks oralny, a dziś namiętnie zwalcza środowisko LGBT.
  W psychologii znane jest zjawisko „wyparcia”, ale żeby aż tak?!

  Polubienie

 3. Jak na ironię wśród księży też nie brak gejów, ale kościołowi to nie przeszkadza 🙂 Ba, nawet pedofile im zbytnio nie przeszkadzają, bo księdzu wolno wszystko. Niestety na Polską ciemnotę nie ma lekarstwa i obawiam się, że pod tym względem jeszcze długo się nic nie zmieni, a już na pewno nie zmieni się za rządów tej władzy, która z gejów i lesbijek próbuje zrobić wrogów publicznych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s