Polonio nie wracaj do Polski!

Polska nie potrzebuje już prezydenta i premiera, bo wszystkim będzie trzęsła ta mała cholera!

I tu mam APEL do Polonii aby nigdy, przenigdy nie wracała do kraju o nazwie Polska!

Obojętnie gdzie mieszkacie, bo czy w Niemczech, Francji, Holandii, Dani, Szwecji, albo we Włoszech, a także w Ameryce – omijacie Polskę z daleka przez kilka następnych lat!

Tu w mojej Polsce – ja Polka z krwi i kości zaczynam się bać żyć!

Dzieje się tak dużo złego, że aż trudno w to wszystko uwierzyć, że jeszcze niedawno w demokratycznym kraju następuje dyktatura z powodu rządów tego nierządu!

PiS zapowiadał rekonstrukcję rządu, a co się stało?

Stało się coś strasznego, bo przez ostatnie siedem dni akolici Kaczyńskiego na czele z nim debatowali nie o Polsce – nie o gospodarce, reformach, szkolnictwie, służbie zdrowia – nie o kroczącej pandemii, która ma drugi, jesienny rzut!

Oni debatowali o stołkach, kasie, wpływach i zbieraniu haków na każdego, kto się sprzeciwi!

Rekonstrukcja rządu podobno ma polegać na tym, że Kaczyński wejdzie do rządu i będzie wicepremierem kontrolującym Ziobro – bandyty od sprawiedliwości i prokuratora generalnego,  Kamińskiego – pijaka – ministra SWiA i Błaszczaka – niemoty od wojska – MON.

Tych ludzi będzie kontrolował Kaczyński, który faktycznie na niczym się nie zna, bo weźmy pod uwagę, że nie może funkcjonować bez ochrony, gdyż tak bardzo się boi wszystkiego.

Człowieka, który nie robi samodzielnie zakupów i boi się ludzi wysyłając na nich swoją policję, jak na przykład na „białe róże”

Wszędzie pojawia się z ochroną, jeżdżąc limuzynami, gdyż śmiertelnie się boi swojego suwerena!

Teraz to on będzie kontrolował, rozliczał, wydawał swoje dekrety zamiast ustaw, które bez szemrania będzie podpisywał piesek Adrian, bo Kanclerz tak nakazał!

Tak bardzo boi się Ziobro, który ma na niego haki i obaj się nienawidzą jak pies z kotem, ale boi się dymisjonować Ziobro, choć Ziobro, to jest zero, ale zero może zrobić koło pióra Kaczyńskiemu – dwie srebrne wieże!

Wszyscy są w klinczu i w tym wszystkim tylko Narodu żal, który widzi tę prostytucję polityczną!

Reasumując ponawiam apel do Polonii – nie wracajcie do tego wariackiego kraju, w którym rządzą ludzie łasi na kasę, bo są w spółkach, sądach, samorządach i są skłoni do wszystkiego, aby tylko doić ile się da!

Nastał oto  czas, że już trzeba się bać pisania krytycznych uwag na portalach, bo Kaczyński dorwie się do każdego krytykanta, a także wyda dekret w sprawie wolnych mediów i to jest tylko kwestią czasu!

Nastanie ciemność i dyktatura, a my milczymy!

Będziemy mieli drugą Białoruś!

Mam jeszcze apel do Górników – przestańcie pod ziemią głodować, bo ten nierząd ma Was w dupie!

 

38 myśli na temat “Polonio nie wracaj do Polski!

      1. Odbieram to, co mi latami zabierali, a teraz z moich podatków Sasin zrobił sobie wybory, które się nie odbyły. Pasuje Ci, że to też to draństwo było zrobione i Twoich podatków!

        Polubienie

  1. Podejrzewam że i tak mało kto chciałby porzucić życie za granicą by wrócić do tego domku wariatów kierowanego przez naczelnego psychopatę Polski-Jarosława Kaczyńskiego. Stąd raczej ludzie będą coraz chętniej spierdzielać, bo Polska robi się coraz bardziej uciążliwym do życia krajem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s