PiS roznosi COVID 19

Wszyscy pamiętamy ten czas początku pandemii, kiedy był zakaz wstępu na cmentarze, a mimo to Kaczyński wjechał limuzyną na cmentarz jako ktoś ponad prawem.

Wówczas „Kazik” – artysta napisał piosenkę pt. „Twój ból jest lepszy niż mój”

Oczywiście Kaczyński w żaden sposób nie został ukarany za złamanie przepisów, bo przecież „TKM” – czyli teraz kurwa my!

Wczoraj na forum dla seniora napisałam post o tym, że niejaki – przyszły minister od szkolnictwa – Czarnek mimo dodatniego wyniku poszedł sobie do szpitala, by odwiedzić swoją babcię!

Zagorzała pisówka, która za PiS da się pokroić poleciała mi cytatem z czeskiego serialu pt. „Szpital na peryferiach” – młodzi nie pamiętają, a cytat brzmi:

„Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby pani jak gołębica”

Dla nich – dla tych wyznawców Czarnek nie zrobił nic złego mimo, że naraził wirusem pacjentów i personel i pal licho, czy był w maseczce, czy też nie!

Zwykły obywatel po takim występku dostał by wysoką karę za nieprzestrzeganie kwarantanny bodajże w wysokości 30 tysięcy złotych, ale „TKM” i mają w głębokim poważaniu obostrzenia i zakazy, bo im wolno przecież!

Czarnek dostał pozwolenie na wejście do szpitala od Piotra Majchera, lekarza, który od Czarnka odebrał nominację 3 lata temu na krajowego konsultanta ds. rehabilitacji, a więc kumpel nie śmiał odmówić i tak rączka, rączkę myje!

Dzisiaj mieliśmy blisko 5 tysięcy zakażeń i w Polsce brakuje już wszystkiego!

Podebrano łóżka zakupione przez Owsiaka, na  które składaliśmy się MY podczas WOŚP, a więc to mówi jasno i wyraźnie, że budżet świeci pustkami na walkę z pandemią i wyginiemy jak dinozaury!

Jednak wyszło na jaw, że w służbie zdrowia przyznali sobie wysokie nagrody!

Kilka matek protestowało pod szpitalem, które urodziły wcześniaki i nie dopuszczano je do dzieci, bo COVID, a Czarnek jak bóg jakiś do szpitala wlazł sobie!

Od jutra obowiązkowo mamy nosić maseczki i cała Polska staje się strefą żółtą, a więc będzie łapanka na zwykłych ludzi i karanie mandatami, a taki Czarnek sobie może wejść do szpitala i zarażać!

Media i zwykli ludzie są oburzeni taką postawą, bo nie godzą się z tym, że ich koronawirus jest mniejszy niż nasz!

W COVID trzeba mieć klasę, bo taki poseł PSL – Zgorzelski także jest w kwarantannie i przechodzi ją właśnie z pokorą, martwiąc się czy kogoś zaraził z kim był blisko, kiedy jeszcze nie wiedział, że ma wynik dodatni!

Na Facebooku napisał Adam Mazguła i całkowicie się z jego teksem zgadzam:

„Poseł PiS Przemysław Czarnek, który ma wkrótce zostać Ministrem Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, w minioną sobotę złożył wizytę u swojej przebywającej w szpitalu babci. Odwiedziny u chorych na covit-19 są zabronione, ale Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie, dla byłego wojewody zrobił wyjątek. Dwa dni później poseł poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Teraz w szpitalu jest ognisko pandemii i chorych jest 90 proc. pacjentów i personel oddziału.

Pani Basia Skórzewska napisała:
„Mój Ojciec umierał na pulmonologii w Opolu — sierpień 2020, nie mogłam Go odwiedzić, pożegnać, choć wiedziałam, że to Jego ostatnie dni… a to coś, ten funkcjonariusz KUL, mógł… Jego ból był większy niż mój?! TFU- na tych osobników, którzy myślą, że są PONADPOLAKAMI!”

Tymczasem prezes zorganizowanej grupy przestępczej faworyzuje swoją nową zabawkę personalną i po miesiącach podejmowania decyzji wydał komunikat, że Przemysław Czarnek będzie ministrem PiS-u.

Jest idealny dla partii i jego prezesa. Ma tytuły naukowe katolickiego uniwersytetu, jest zaślepiony faszyzmem i wiarą, ma cechy nadczłowieka rasy panów, śmiało i z odwagą bezczelnego chama prezentuje swoją służalczość i oddanie partii.

Idealny niszczyciel Polski, a więc nadzieja Kaczyńskiego.
Ten wychowany na parafii przez księdza poseł ma być ministrem, aby wymyślone partyjne wojny ideologiczne przenieść na dzieci i młodzież, na środowiska naukowe i nauczycieli.
Czy zatem zamiast nauki będziemy mieli wiarę w cuda?
Czy zamiast tolerancji i otwartości w szkołach zapanuje teraz przemoc i modlitwa?

Tymczasem zbliża się Dzień Edukacji Narodowej, dla mnie to święto wdzięczności za pobrane nauki. Jednak, może to być ostatni taki dzień. Czy więc świętować, czy protestować?

Z pewnością czekają nas w szkołach i na uczelniach już tylko dni faszyzmu, przemocy i modlitw, dni bredni, kłamstw, oszustwa i propagandy. Będą to dni pogardy dla kobiet, zaślepienia partyjnego i przemocy, nawet w stosunku do dzieci, a więc „dni Kaczyńskiego” realizowane przez Czarnka.

Hej tam! Fundamentaliści czarnej faszystowskiej zarazy Kaczyńskiego! Zbigniewie Ziobro, Jarosławie Szymczyk!
Dlaczego Przemysław Czarnek jeszcze nie siedzi? Czy to jest ten układ o solidarności w bezkarności?

Kodeks Karny. Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
§ 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Czekam, na postawienie zarzutów byłemu wojewodzie lubelskiemu za złamanie obowiązujących procedur w szpitalu i narażenie pacjentów oraz personel na utratę zdrowia i zagrożenie życia.
Tymczasem zapraszam, mimo pandemii, do wszelkich rodzajów protestu przeciwko kpinom PiS-u z nauki i edukacji”

Adam Mazguła

Fot. Jacek Domiński /Reporter

Obraz może zawierać: 1 osoba, garnitur i w budynku

6 myśli na temat “PiS roznosi COVID 19

  1. Gdyby ktoś z nas wyciął taki numer jak Czarnek, to w najlepszym wypadku skończyło by się sporą grzywną, albo nawet aresztem, ale tym skurwysynom można wszystko, nawet chodzić z Covidem i zarażać! W Polsce nie covid jest najgorszą zarazą. Stokroć gorszą zarazą jest zjednoczona prawica pełna pomyleńców i pozbawiona zasad moralnych.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s