Pedofile chronieni przez Watykan!

Jak ksiądz-bigamista i pedofil, który gwałcił własne dzieci, wkradł się w łaski Jana Pawła II

Dziś w „Faktach po Faktach” Piotr Kraśko przeprowadził rozmowę z Kardynałem Dziwiszem i słuchając o mało się nie porzygałam na tę obłudę!

Koleś wyparł ze swojej pamięci wszelkie obrzydliwości jakie się działy za pontyfikatu Papieża Jana Pawła II.

Cały świat wiedział o istnieniu „Legionów Chrystusa” założonych w Meksyku przez pedofila – niejakiego Marciala Maciela Degollado, który był przyjacielem Jana Pawła II.

Do „Legionów Chrystusa” przyjmowano młodych chłopców, pochodzących z biednych rodzin i sieroty, które były regularnie wykorzystywani do celów pedofilskich!

Kardynale Dziwisz – nie kłam, bo Jan Paweł doskonale wiedział o tych praktykach, ale ten pedofil wpłacał do Watykanu znaczne kwoty i dlatego był nietykalny!

Ten niby ksiądz prowadził podwójne życie, bo jako założyciel „Legionów Chrystusa” miał dwie żony i z nim dzieci, które też gwałcił!

Ten potwór był blisko Jana Pawła II, a Dziwisz twierdzi, że JPII nie miał zielonego pojęcia, o tych praktykach w kościele!

Kiedy odszedł Jan Paweł II płakała cała Polska i ja też płakałam, ale nie wiedziałam wówczas, że JPII był takim tchórzem!

Gdybym była Pierwszą Damą, to nigdy bym do Watykanu nie pojechała mając tą wiedzę, co teraz!

Wybrano na Papieża Benedykta i ten kazał sobie przynieść wszelką dokumentację o potworze!

Jednak po pewnym czasie musiał zrezygnować, gdyż zdał sobie sprawę z tego, że tego tematu w kościele nie udźwignie!

Benedykt chciał zachować swoją twarz i jako pierwszy w historii kościoła odszedł na emeryturę! Brzydził się widocznie!

Dziwisz nie odniósł się także z szacunkiem do ofiar księży pedofilii w Polsce!

Kościół ani razu nie przeprosił swoich ofiar, a Dziwisz temat rozmydla twierdząc, że ktoś musi ich przeprosić i otoczyć troską – o zadośćuczynieniu się nie zająknął.

W czasie pandemii powstał nowy problem w kościele – w środowisku wiernych!

Oto rozmawia się szeroko, czy należy  przyjmować komunię w kościele na rękę, czy do ust!

Do ust nie, bo można się zarazić koronawirusem, a do ręki też nie, gdyż eucharystia traci drobinki i ta komunia staje się nieważna!

Przeczytałam więc  i napiszę, że można w tym kościelnym świecie zwariować!

„Utrata partykuł w trakcie Komunii udzielanej do rąk. Ocena problemu.

Choć istnieją znaczne obawy dotyczące utraty fragmentów Eucharystii w trakcie otrzymywania jej do rąk, mało jest danych dotyczących skali tego problemu. Przeprowadziłem badanie wykorzystując dwa typy niekonsekrowanych hostii w celu ocenienia średniej liczby dostrzegalnych fragmentów pozostających po udzieleniu Komunii do rąk. Udzielanie i otrzymywanie około 3-centymetrowych okrągłych komunikantów wiązało się z utratą co najmniej jednej partykuły w 70 na 100 przypadków, przy średniej partykuł wynoszącej 1,18. Udzielanie cząstek około 13 centymetrowych hostii posiadających wytłoczenia ułatwiające łamanie wiązało się ze średnią 2,94 partykuł.

Ut autem impleti sunt, dixit discipulis suis: Colligite quæ superaverunt fragmenta, ne pereant // A gdy się nasycili, rzekł do uczniów: „Zbierzcie pozostałe ułomki, aby nic nie zginęło” // (J 6, 12)”
Read more: https://www.pch24.pl/utrata-partykul-w-trakcie-komunii-udzielanej-do-rak–ocena-problemu-bpgnp,79191,i.html?fbclid=IwAR1BnLCUo0buC_b_XYUxI6lJ53dPTcs2-8ww6iZibIEOq33zpzv86XUSLTE#ixzz6bRTEuQ1z

 

Kard. Eijk: przyjmowanie Komunii Świętej i stosowanie antykoncepcji? To się wyklucza! - PCh24.pl - Prawa Strona Internetu. Informacje z życia Kościoła i prawicowa publicystyka

13 myśli na temat “Pedofile chronieni przez Watykan!

 1. Niczego nie jestem pewna, dlatego czekam na dokument Sekielskich, ciekawa jestem do czego oni dojdą w tej sprawie.

  Natomiast jeśli chodzi o komunię, zadziwia mnie, że wierni kruszą kopię, czy do rąk, czy od razu do ust, a snu z powiek nie spędza im kwestia trawienia i formowania z tego wszystkiego kupy, która potem ląduje w toalecie.

  Polubienie

  1. Już jeden film braci Sekielskich miał być trzęsieniem ziemi i co? Nikt nie poniósł odpowiedzialności i wszystko znalazło się pod dywanem. Tym razem chyba będzie tak samo.
   Z tą hostią to okrutna jesteś! 😀

   Polubienie

   1. Filmy braci Sekielskich obnażyły fakty, są rzetelnie zrobione. A to jaki są ich efekty, to jest już kwestia naszego wymiaru sprawiedliwości i wiernych, którzy widać nie mają nic przeciwko księdzom-pedofilom. Jak Sekielscy zrobią film o Wojtyle, pewna jestem, że będzie tak samo rzetelny.

    Mnie to naprawdę rusza. Są procesy trawienne, i co? Czy to taka sama kupa jak wszystkie, czy inna? Czy w takim razie powinno się ją jakoś wyjątkowo traktować? Doktryna mówi, że hostia to prawdziwe ciało Chrystusa, a na logikę rzecz biorąc, wydala się niestrawione elementy do toalety.

    Polubienie

   2. Bardzo bym chciała aby film kolejny braci coś zmienił w tej skostniałej katolickiej mentalności!
    Zobacz ile JPII ma w Polsce pomników, a to znaczy o małej świadomości ludzkiej.
    Oczywiście film „Nie mów nikomu” ma milionowe odsłony, a u nas nic się nie zmieniło!
    Wczoraj taki Dziwisz dostał pomroczności jasnej i oczywiście nie widział pedofilii w kościele!
    Odnośnie defekacji zmilczę! Ludzi nie przekonasz, a mogą zlinczować i spalić na stosie.

    Polubienie

   3. …ale czy to nie jest okrutna prawda?
    jeśli nie traktuje się tych rzeczy w kategoriach umownych…
    symbole kontra fizjologia – i tyle.
    Cytujesz o „utracie 2, 94 partykuł” (czy jakoś tak) , ale przecież wszystkie pozostałe partykuły są strawiane i wydalane.
    W ogóle – większość przekazów biblijnych, nie nadawałaby się do powszechnego ujawniania (a zwłaszcza dzieciom). Są zbyt okrutne.
    Sam symbol ukrzyżowanego Chrystusa i obwieszanie torturowanego człowieka na ścianach kościołów jest sadystyczne. Dzikie i pogańskie.

    Polubienie

   4. Gosia dzięki za ten komentarz. Trudno się rozmawia z niektórymi katolikami niestety! Teraz się kłócą co lepszy, czy komunia do ręki, czy do ust nie bacząc, że mamy okropną pandemię!

    Polubienie

 2. Niestety Jan Paweł 2 olał temat pedofilii w kościele, ale wiele osób udaje, że tak nie było, bo to był nasz papież. Dopiero Benedykt 16 zaczął robić z tymi skurwysynami porządki, choć nie ma co kryć, że problem jest tak duży, a kler tak oporny na zmiany, że na prawdziwe porządki w tej kwestii nie ma szans.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s