Sadyści w tym rządzie – potwory!

Słuchałam dzisiaj obrad w Sejmie, gdzie mówiono o ustawie covidowej!

Nie mogłam słuchać tego spokojnie, ale jest w Sejmie wielka przepaść w obradach i to zależało od tego, kto je prowadził!

Marszałek Czarzasty i Kidawa Błońska prowadzili obrady wg. wszelkich zasad kultury!

Kiedy obrady przejął „marszałek” Terlecki, któremu nie można narysować karykatury, bo gorzej już być nie może, to mi skakało ciśnienie!

Tak, ten Terlecki, który w młodości tak się nawąchał, że zostało mu do dzisiaj!

Po chamsku wyłączał posłom opozycji mikrofon i darł ryja aby opuścić mównicę!

Potem swoje exspose wygłosił „premier” Morawiecki i oczywiście w Polsce służba zdrowia działa świetnie i zakupili respiratory i maseczki, a w szpitalach jest tyle łóżek że każdy chory znajdzie miejsce w szpitalu i pomoc!

Pinokio pytam więc, to dlaczego budujecie szpital polowy za miliony na Stadionie Narodowych – kłamco!

Ogródkami powiedział, że do polski koronawiruska sprowadziło PO i to jest wina Tuska!

Oni rządzą już 6 rok, a wiąż za wszystko obwiniają poprzednią ekipę, bo nie mają już żadnych argumentów, iż oni rządzą dobrze tym krajem!

Rządzą bardzo źle, ale ja się nie łudzę, że za 3 lata Polacy na nich zagłosują bez żadnego, politycznego bata!

Tacy zrobili się Polacy, bo magiczne 500+ wciąż czaruje i tylko zniesienie tego może Polakom otworzyć gały!

W czasie tak niebezpiecznym dla naszego życia,  znowu wracają do zakazu aborcji płodów uszkodzonych – takich bez mózgu, bez wykształconego serca i płuc!

Zeszli na trochę z osób LGBT, a znowu przywołują aborcję na dzieciach, które umrą zaraz po urodzeniu i skazują matki i ojców na wielkie, psychiczne cierpienie – sadyści i słów brakuje!

Oni są sadystami na polskich kobietach, ale Polacy nadal nie wiedzą o co „kaman”, bo najważniejsze, że kasa wpływa na konto!

Krzysztof Brejza
Fanatyczni PiSowcy wracają do pomysłu zmuszania kobiet do donoszenia śmiertelnie chorego dziecka (np. z wynicowaniem mózgu), urodzenia i patrzenia jak dziecko umiera w kolejnych godzinach. Trzeba mieć w sobie mieszankę głupoty i sadyzmu, by zmuszać do tego kobiety.

Polska po PiSowskiej fanatycznej „rewolucji” ma mieć najbardziej rygorystyczne prawo aborcyjne w Europie. Wzorcem ma być Afganistan, Honduras, Angola, czy Nigeria.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Michał Gramatyka @McGramat Ja Panu nie wstyd premierze @MorawieckiM Sam Pan zapewniał że "wirusa nie trzeba się bać" a teraz winą obciąża Pan @Platforma_org Gdzie jest Pańska przyzwoitość Gdzie cywilna odwaga? #ChorePanstwoPiS 12:00 21 paź 20 Talon Android 20”

 

Ryszard Terlecki w Przysuchach. Pytania o romans Stanisława Pięty | naTemat.pl

67 myśli na temat “Sadyści w tym rządzie – potwory!

 1. Też słuchałam debaty sejmowej. Jakby ludzie rozmawiali z kosmitami. Przepaść cywilizacyjna. Zupełnie inny etos.Najbardziej utkwiło mi w głowie zdanie Tomczyka, że w czasach trudnych należy szukać profesjonalistów, a ten rząd ich atakuje. W sumie całe te rządy można tym zdaniem podsumować.

  Polubienie

  1. A co ma do rzeczy Afganistan, Honduras, Angola, czy Nigeria? Kraje jak wszystkie inne. Mają swoją „mądrzycką resztę”, jak pewnie określasz ludzi postępowych, wykształconych i otwartych na świat, jak i swoich kosmitów.

   Ciekawe określenie” „mądrzycka” 😉 W języku polskim takie nie występuje.

   Polubienie

   1. Część kobiet, szczególnie starszych, też tego pragnie. Nienawidziły swojego życia w niewoli i uważają, że nowe pokolenia kobiet też powinny cierpieć z powodu nierówności społecznej.

    Polubienie

   2. A w Polsce znowu dążą do zniewolenia kobiet! Faceci chcą ponownie decydować o prawach kobiet! Dlatego ciągle piszę, by stąd wiać i młodzi będą zwiewać, bo tu się żyć nie chce!
    W TK dziś gadają o aborcji eugenicznej! Dochodzimy do ściany!

    Polubienie

   3. Dlatego jest nam tak trudno oceniać jak inni żyją u siebie w swoich krajach. A z emigracją to jest całkiem inna sprawa. Wyjeżdżamy aby sobie polepszyć kosztem przyjaciół rodziny i znajomych. I oczywiście nie w każdym przypadku itd. itd. Masz zawsze dużo racji w tym co piszesz i na szybko trudno mi znaleźć argumenty

    Polubienie

   4. Nie fatyguj się. Odpowiedziałam, bo bardzo mnie wzburza ta sprawa, ale lepiej będzie jak będę trzymała się zasady, którą sobie wobec Ciebie wyznaczyłam. Nasze rozmowy niczego nie wnoszą.

    Polubienie

   1. Co to znaczy ze popieram? A ty jakie kraje popierasz? Pewnie chciała byś mieszkać w Szwecji „Pod względem finansowym najlepiej oceniają swoją sytuację mieszkańcy krajów skandynawskich. Najwyższy wskaźnik w całej UE miały Dania, Szwecja i Finlandia” „Szwecja ma najwyższą częstość zgłaszanych gwałtów w Europie i jednym z najwyższych na świecie.” I co Ty na to? Uważasz ze w tamtych krajach ludzie(kobiety) nie są szczęśliwi ?

    Polubienie

   2. Niby jak rządzi Łukaszu i ponownie Ciebie spytam wymień dokonania tego rządu [rzez 5 lat. Ile wybudowali dróg, szkół, szpitali, żłobków, przedszkoli, lotnisk, samochodów elektrycznych, promów, i kiedy powstanie Mierzeja Wiślana!

    Polubienie

  2. „Szwecja ma najwyższą częstość zgłaszanych gwałtów w Europie i jednym z najwyższych na świecie.”

   Pomijając gramatyczną mizerotę tego zdania, czy postulujesz, aby kobiety nie zgłaszały gwałtów, żeby zgłaszanych gwałtów było mniej, bo wtedy jest lepiej ? 🙂

   Polubienie

   1. Ta mizernota gramatyczna jest z artykułu pewnej znanej gazety. Wiec nie czepiaj się mnie z przyzwyczajenia tylko tego co to pisał. Niech zgłaszają nawet zły dotyk nie mam nic do tego. Jestem miłośnikiem kobiet wiec masz do mnie jakieś dziwne uprzedzenia. O każdą kobietę trzeba dbać.

    Polubienie

 2. Ja się dziwię, że o Covid jeszcze Platformy i Tuska nie obwinili! Jedno co mnie pociesza, to że pewnego dnia ci skurwiele stracą władzę i ludzie którzy przyjdą po nich zaczną rozliczać wszystko co zrobili. Kaczyński może i uniknie kary, bo stary, ale cała reszta tego towarzystwa odpowie za swoje parszywe rządy i za wszystko co z tym nieszczęsnym krajem zrobili. Choć winić trzeba przede wszystkim tych, którzy tym pojebom pozwalają rządzić, czyli ich wyborcom.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s