Śp. Maria Kaczyńska w grobie się przewraca!

Od pięciu lat mam zdiagnozowaną cukrzycę i biorę leki 3x dziennie!

Niby ona – ta moja przyjaciółka, którą w genach mi przekazał ojciec jest pod kontrolą, ale i tak szaleje czasami i obciąża moje serce!

Nie wolno mi się absolutne denerwować i przemęczać, bo wówczas serce mi szaleje i nawet leki  nie pomagają!

Bywa tak, że boję się badać poziom cukru, bo się cholernie denerwuję, że jest za wysoki!

Najchętniej bym wcale nie badała, ale rodzinna wymaga i muszę zapisywać pomiary!

Uciekam przed polityką jak tylko się da, ale właśnie nie zawsze się da!

Właśnie kończę oglądać serial pt. „Genialna przyjaciółka” a także prowadzę fan-page o moim mieście, oraz oczywiście piszę bloga!

Uciekam w filmy, które uwielbiam oglądać, aby tylko izolować się od polityki!

Jak pisałam wyżej nie da się od niej uciec na 100%!

Od pięciu lat, kiedy PiS Polacy dopuścili do władzy się wkurzam na maksa, bo nie godzę się z ich rządzeniem moim krajem!

Cały świat żyje w strachu, bo mamy pandemię!

W Polsce codzienne rośnie liczba zachorować, co strasznie mnie dołuje, a tym czasem Kaczyński wrzucił gówno w wentylator i oto 22 października TK ogłosił, że kobiety będące w wadliwych ciążach mają obowiązek je donosić i urodzić!

Wiecie jak to się nazywa?

Sadyzm i zwyrodnienie z poklaskiem kościoła katolickiego!

Kaczyński aby przykryć nieradzenie sobie z COVID-19 wziął się za kobiece sprawy i ich rozrodczość i nakazuje, by kobiety rodziły dzieci, które po porodzie za chwilę umrą w strasznych męczarniach!

W swoim wpisie wrzucam te płody zdeformowane, bo trzeba jasno i wyraźnie pokazać, co Kaczyński chce, by to coś ochrzcić!

To jest oczywiste skurwysyństwo ze strony człowieka porypanego, który w swoim życiu nie widział „cipki” i jej nigdy nie spenetrował!

Drań jeden, który ma jakąś chorą wizję i tę wizję realizuje!

Myślę, że śp. Lech Kaczyński i jego wspaniała żona Maria w grobie się przewracają i dlaczego los ocalił od śmierci tego oszołoma i szaleńca!

Bywa tak, że tam w brzuchu kobiety, chromosomy się kłócą i dlatego powstaje życie bez możliwości przeżycia, bo tak się dzieje ty chora na głowę Kaja Godek!

Lecz się kobieto, a w historii zapiszesz się jako czarownica skłonna do palenia kobiet na stosie!

I co z tego, że jestem seniorką, i powinnam mieć w tyle losy polskich kobiet!

Nie mam w tyle, bo słucham i wyciągam wnioski, bo jestem Polką marzącą do powrotu mojego kraju do poziomu europejskiego, a nie cofanie się do średniowiecza!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Donald Tusk @donaldtusk Wrzucenie tematu aborcji i orzeczenie w tej sprawie pseudotrybunału w środku szalejącej pandemii to coś więcej niż cynizm. Το polityczne łajdactwo. 16:02 22 paż 20 Twitter for iPhone”

Obraz może zawierać: tekst „Jakub Żulczyk 1 godz. Więc każecie rodzić kobietom zdeformowane płody, które umrą po paru dniach, z bezmózgowiem, z brakiem kręgosłupa, w cierpieniach, bez jakiegokolwiek szacunku, człowieczeństwa, etyki, tylko po to, by ochrzcić i by pochować. Wy gady, mendy, wy skurwysyny jebane.”

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Ela @pigmalion55 #PiekłoKobiet Ja już koleżankę straciłam. Po 9m-cach ciąży i śmierci na jej oczach zdeformowanego płodu po kilku godz od porodu, wylądowała w psychiatryku, po 2 I. dostała przepustkę i popełniła samobójstwo #WyrokNaKobiety #DrugaFala #FalaSprzeciwu #CzarnyProtest #StrajkKobiet”

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tekst „W SPRAWIE RODZENIA NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIA.. MARTARE”

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „Dostaję białej gorączki, kiedy słyszę, lepiej urodzić np. takie dziecko bezmózgowiem, oczu, uszu, ze zdeformowanymi drogami oddechowymi, które szans życie odcięciu pępowiny dla kogo lepiej? dziecka, które zostanie położone kozetce będzie czekało na śmierć dusząc się bez możliwości zaczerpnięci łyku powietrza (przecież nie można go humanitarnie zabić, grzech orzestępstwo, musi umrzeć bolesną śmiercią naturaln konwulsjach)? czy dla matki, która musin ato patrzeć umierać z bólu? może po prostu trzeba je urodzić tylko to, żeby ochrzcić? miłosierdzie jest naprawdę często rozumiane opak ja takie miłosierdzie się godzę. o takim miłosierdziu mówią księża, lekarze, którzy podpisali deklarację wiary i prawicowi politycy.”

Kobiety, wasza rola w zyciu to rodzenie dzieci. Od dziś też te z wadami genetycznymi, zdeformowanymi i wyjacymi z bólu istnienia. Patrzcie na te cierpienia małych istot. Które umrą kilka godzin, dni czy lat po urodzeniu. Bez główek, rączek, narządów. Ale nikt nie bedzie patrzyl na Wasze cierpienia!

Jestescie nikim w tym systemie „wartosci” jakim jest „katolickie” państwo polskie. Bedziecie wychowywac te dzieci za marna jałmużnę od panstwa, jeśli w ogole. Bedziecie cierpiec ale ani pani Godek ani panstwo ani czarna mafia koscielna Wam nie pomoze!!! Oni chętnie będą molestować te dzieci później i ukrywać grzechy lub nie pamiętać nic jak pan kardynał Dziwisz.

Niech każdy z tych „obrońców” życia jeden dzień spędzi z matka takiego dziecka… może cokolwiek zrozumie.

Znow wstyd mi za Polske i sredniowieczne myslenie częsci „katolickich” Polaków.
Piekny kraj reprezentowany przez nijakich Godek, Terlikowskiego czy „miłosierny kościół”.

To tylko może dziać się w średniowiecznej Polsce. Czy Polska neleży jeszcze do Europy?

What a shame!!!!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tłum i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, okulary, tekst „Marta Lempart- Aborcje były, są i będą. Zakaz aborcji nie oznacza tego, że nie ma aborcji. Zakaz aborcji oznacza tylko, że łatwiej stać na nią córki i siostry złodziei zPiS i partnerki księży i innych bogatych, kłamliwych bogobojów, a mniej- całą, normalną resztę.”

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Lech Kaczyński rzucił dziewczynę dla starszej Marii

12 myśli na temat “Śp. Maria Kaczyńska w grobie się przewraca!

 1. Zastanawiam się skąd w w nim tyle nienawiści? Niczego nie umie zbudować, wszystko niszczy, przy okazji raniąc ludzi. I to go cieszy. Wielu ludzi to wie. Jeśli głosują na niego, to grzeszą. Jeśli nie, to mi ich żal, bo ta cała rozpierducha państwa dotknie najbardziej ich.

  Polubienie

 2. Napisałwm to już. na fb, tu tylko wkleję:
  „Polska edukacja to edukacja frazesów i haseł. Społeczeństwo złożone z obywateli wytresowanych na hasłach zmieni się tylko wówczas, gdy odczuje działanie tych frazesów na własnych karkach. Być może więc inaczej się nie da pozbyć tego nierządu, jak przez zaimplementowanie wszystkich chorych pomysłów opartych na pustosłowiu. Przypominam, że 40 lat temu Irladczycy sami w referendum zdecydowali o wprowadzeniu zakazu aborcji do Konstytucji oczadziali hasłam rzucanymi z ambony. Dzięki temu dziś Irlandia jest innym krajem”

  Polubienie

 3. Przeczuwałem że PiS wcześniej czy później to zrobi, tym bardziej że naciski ze strony kleru, na czele z Rydzykiem, były od dawna. Kolejne skurwysyństwo, za które miejmy nadzieje kobiety podziękują im przy następnych wyborach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s