Księża dają pieniądze na aborcję!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „Aborcja nie jest prawem kobiety, ale karą śmierci dla niewinnego dziecka, któremu nie daje się dosłownie żadnej szansy! Prawo do życia oznacza pozwolenie na życie, a nie zabijanie. PAPIEŻFRANCISZEK FRANCISZEK Centrum Życia Rodziny”

Takie grafiki krążą po sieci, które oskarżają kobiety, które wyszły na ulicę w tysiącach, że one domagają się aborcji na życzenie, a to jest wielkie kłamstwo!

Nie poszłabym na ten protest, gdybym wiedziała, że kobiety domagają się legalnej aborcji, bo to jest cholerne kłamstwo!

Na moim fan – page wkleiłam zdjęcia z protestu kobiet i mężczyzn w moim mieście i jest olbrzymie zainteresowanie, bo na teraz mam ponad 3 tysiące odsłon, gdyż w małym mieście, to ewenement się dokonał.

Zmieniłam też swoje zdjęcie profilowe na zdjęcie z marszu, które zrobił mi reporter i trafiłam na profil naszego Burmistrza!

Nawet nie wiedziałam, że cyknięto seniorce zdjęcie!

Mieliśmy kompromis aborcyjny, który sprawdzał się przez wiele lat i to działało i mogło tak zostać!

Ale nie! Kaczyński przykręcił śrubę polskim kobietom i każe im rodzić jak to moja znajoma określiła – kijanki bez niczego i niepodobne do niczego – potworki!

Jak te potworki wyglądają, to można sobie w sieci znaleźć wpisując frazę – dzieci – potworki!

Za to, że ja starsza pani poszłam na ten protest –  spotkał mnie ostracyzm, bo jak niby ja popieram aborcję w Polce i, że mi się we łbie przewróciło!

Odczytałam korespondencję skierowaną do mnie na Facebooku, że powinnam pojechać do ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych i je wystrzelać, bo to są potworki!

Za chwilę kolejna wiadomość, że popieram kobiety, które powinny sobie wsadzić do nosa szydełko i wyrwać swój kawał mózgu!

Zrobiło mi się strasznie smutno, bo mi się dostało za to, że na marszu byłam, gdyż nie godzę się na piekło kobiet w Polsce!

Te słowa pisał do mnie wielki katolik, który, co niedzielę siedzi pokornie w kościele, ale ma sporo za uszami.

Kobieta, która mnie ma czasu na swobodne wypicie kawy porannej, przeczytanie kobiecej literatury w ramach relaksu!

Pewnie by pisał jeszcze, ale go musiałam zablokować za obrażanie mnie i kompletnie niezrozumienie tematu, bo kobiety na ulicach nie są idiotkami chcącymi zabijać masowo swoje dzieci!

Katolicy nie dopuszczają do siebie, że wielu księży żyje w związkach z kobietami i w razie wpadki sami tym kobietom finansują aborcję w Czechach?

Katolicy to wypierają, ale taka jest prawda!

Gdybym teraz była młodą kobietą w wielu rozrodczym, to bym nie chciała rodzić dziecka z gwałtu, bo bym go nigdy nie pokochała i to wiem na pewno!

Można urodzić dziecko z gwałtu i oddać je do adopcji, albo do okna życia, ale czy ktoś wie ile taka kobieta przeżywa dylematów i to zostanie w niej do końca życia!

Nie wszystkie kobiety stać na taki heroizm, by rodzić dziecko gwałciciela.

Gdybym była teraz młoda i lekarz by na urządzeniach zobaczył w moim brzuchu  dziecko bez mózgu i z jelitami na wierzchu, to bym chciała dokonać aborcji dlatego, że jestem słaba psychicznie i mogłabym targnąć się na swoje życie!

Gdybym była młoda i podczas porodu lekarz kazał by mi wybierać, bo płód zagraża mojemu życiu i tu jest najgorszy dylemat dla tych kobiet i w to należy się wczuć morderco Kaczyński!

Ty draniu zrobiłeś piekło kobietom zamiast usiąść do stołu i opracować nowe kompromisy np., że dziecko z zespołem Downa ma prawo do życia i żaden lekarz tego nie pogwałci!

Jesteś Kaczyński chory i oskarżam cię za wyprowadzenie kobiet na ulicę, które muszą walczyć o swoją godność i zdrowe macierzyństwo – zbirze mentalny!

Nikt nie jest bardziej arogancki, agresywny i pogardliwy wobec kobiet niż mężczyzna niepewny swej męskości.

Simone de Beauvoir, Druga płeć.

Obraz może zawierać: 1 osoba

8 myśli na temat “Księża dają pieniądze na aborcję!

 1. Dla mnie sprawa jest klarowna: jeśli chcesz żyć w zgodzie z nakazami kościoła, bądź posłuszna, jeśli tak Ci nakazuje rozum i sumienie. Jeśli kierujesz się innym systemem wartości, sama musisz zdecydować, bo to Ty będziesz ponosiła konsekwencje. Zakładanie, że kobiety są niemoralne, złe i głupie i trzeba ich przymuszać do jakichś wyborów jest seksistowskie i głupie. Zastępca Czarnka powiedział, że w końcu trzeba pokazać kobietom, gdzie ich miejsce. I o to właśnie chodzi.

  Polubienie

 2. Cła mnie niepojęte jest ro wkraczanie w życie prywatne. Wciąż do wielu nie dociera, że wiara to prywatna spraw, że nie można nikomu niczego narzucić. Nie pojmuje, że interesuje każdego czyjeś prywatne życie bardziej od tego co politycy robią z całym społeczeństwem, z całym krajem, niszcząc wszystkich i wszystko co na ich drodze.

  Polubienie

 3. A myślałam że nie zdecydujesz się wyjść i wziąć udział w proteście. Wielkie uznanie i poparcie masz u mnie! Elu nie czuj się oszukana, że teraz chodzi już o coś innego w tym proteście. To jest manifestacja o wolność wyboru. Na życzenie czy nie. Żadna kobieta nie będzie leciała zrobić aborcję bo, można. To nie jest i nigdy nie było takie widzimisię. To jest dylemat, dramat, morze wylanych łez i oraz wiele prób samobójczych, udanych lub nie. To jest manifestacja na zwrócenie uwagi na KOBIETĘ a nie na coś podobnego do kobiety. Kobieta nie jest robotem do sprzątania, gotowania i nóg rozkładania. To jest manifestacja aby dojrzeć problemy natury również seksualnej. Bo przeważnie kobieta zostaje z nowonarodzonym dzieciątkiem bez jakiejkolwiek pomocy, ponieważ……wszyscy wokół milcząco oczekiwali od niej decyzcji, jednej decyzji ….ABORCJI… a ONA URODZIŁA! To trzeba przeżyć, żeby zrozumieć. Elunia w aborcji na życzenie, nie ma życzenia aborcji, w dalszym ciągu jest możliwość wyboru!!!! Jeśli ktoś przed takim dylematem nie stanął, nie zrozumie.
  Popieram z całych sił kobiety walczące w Polsce i gdym tam była, krzyczałabym z całych sił.
  Jeśli teraz kobiety się wycifają już nigdy, przenigdy nic nie osiągną. I nie ważna czy jesteś seniorką czy młodą dziewczyną, wciąż jesteś KOBIETĄ!!!!!

  Polubione przez 1 osoba

  1. Krysiu oddałaś w swoim komentarzu wszystko to, co ja myślę! One muszą walczyć do końca, bo inaczej zrobią im w Polsce średniowiecze. Nie wiem jak to się skończy, ale mogą przeciwko kobietom wystawić większe siły na ulicy! On jest zdolny do wszystkiego. On nienawidzi polskich kobiet! Zrobił im piekło w czasie pandemii. To jest człowiek bezwzględny, który zrobił nam drugą Białoruś! Ubolewam strasznie i dlatego wzięłam udział! Dzięki Krysiu!

   Polubienie

 4. Dobrze zrobiłaś że go zablokowałaś. Trzeba było jeszcze to zgłosić. Obecna Polska to raj dla przeróżnych pojebów.PiS stworzył im idealny klimat, więc wychodzą z nor i plują jadem. Ale niebawem znów wrócą do swych nor, gdyż ludzie zaczynają się budzić i koniec tej bandy jest blisko.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s