Polsko moja Polsko – cóżeś Ty za pani, że rządzą Tobą głupcy i tyrani!

Obraz może zawierać: ogień i świeczki, tekst „Światełko Pamięci Dla Tych Którzy Odeszli. Nie gaś, prześlij dalej... ZGRYWNE.PL”

Od marca mamy pandemię!

Przez trzy miesiące siedzieliśmy zamknięci w domach jak jakieś trusie – bardzo zdyscyplinowani!

Potem przyszły wakacje i wybory, a więc ten nierząd rozpuścił towarzystwo, które pojechało na wakacje, bo miało za co – przecież dostali 500+

Przyszła jesień i mamy wzrost zakażeń i tysiące kobiet na ulicach!

Mamy pandemię i w czasie pandemii nie powinniśmy się denerwować, gdyż przez stres zmniejsza nam się odporność naszych organizmów!

Zwłaszcza Seniorzy są mniej odporni i powinni siedzieć w domach dla własnego dobra!

Jednak premierze jak mają siedzieć w domach, kiedy muszą wyjść po zakupy, do apteki, bo nikt im nie pomaga!

Jednak jest tak, że od rana Polacy są katowani przez ten nierząd i nie mamy ani jednego dnia odpoczynku i wytchnienia, bo ten nierząd nie panuje już nad niczym.

Ja bardzo, bardzo przeżywam to wszystko i obserwuję ulice we wszystkich miastach zapełnione kobietami i nie tylko, które nie zgadzają się na rodzenie dzieci nieodwracalnie chorych, które za chwilę umierają!

To jest sadyzm i znęcanie się nad kobietami polskimi w imię jakieś chorej ideologii, chorych na głowę ludzi i kościoła!

Od rana stres więc targa mną, bo w kraju i na świecie szaleje wirus, a w Polsce tysiące kobiet na ulicach, zamiast być w domach przy swoich dzieciach i codziennych, matczynych obowiązkach!

Mokną na deszczu, ale krzyczą – DOŚĆ i ja jako seniorka bardzo im kibicuję i byłam na marszu w moim mieście, bo tylko tyle mogę zrobić!

Muszą walczyć o swoje prawa, ciała, rodzinę i traktowanie ich zgodnie z etyką lekarską, by nie doznawały bólu, cierpienia, niepokoju w tym kraju!

Ten mały tchórz wyprowadził na ulicę Żandarmerię Wojskową, Wojsko i Policję, ale dziewczyny idą grzecznie i nie wzbudzają żadnych niepokojących wybryków, a mimo to są zatrzymywanie i spisywane!

Gargamel się wystraszył i dlatego wystawił takie siły przeciwko kobietom, których już nikt i nic nie zatrzyma!

I oto kolejny stres, kiedy taki „Pinoko” zwany premierem ogłosił dzisiaj, że wszystkie cmentarze jutro, w niedzielę i poniedziałek będą zamknięte z powodu pandemii!

Ludzie jadą przez Polskę na swoje groby, aby pobyć ze swoimi bliskimi, zapalając im znicze i stawiając kwiaty i pocałują kłódki na cmentarzach ochranianych przez służby.

U mnie i nie tylko u mnie, ludzie dziś po południu ruszyli samochodami na cmentarze!

I znowu stres w czasie pandemii, bo miasta się korkowały, gdyż każdy chciał zapalić jednak ten symboliczny znicz i się nad grobem, na szybko pomodlić!

Dla nas Polaków Dzień Wszystkich Świętych jest bardzo ważny i dlatego tak, a nie inaczej zareagowali ludzie!

Moja znajoma mi napisała, że z cmentarza wracała ponad godzinę na odcinku pół kilometra, bo takie powstały korki, a Policja nie dawała rady – czyli horror!

Wystarczyło ogłosić, że cmentarze będą zamknięte tylko 1 listopada, a ludzie by sami sobie wybrali dzień odwiedzania bliskich, ale nie – oni muszą Polaków przydupić i w czasie pandemii i narazić ich na stres, który nas wyniszcza!

Groby moich bliskich są ustrojone na ostatnią chwilę i tu ukłon ku mojemu Mężowi, bo ja bym w tym pośpiechu pogubiła buty!

Na teraz na ulicach wciąż są kobiety i sytuacja jest bardzo dynamiczna i bym chciała, aby kota zostawić w spokoju, a pogonić tchórza Gargamela!

Mam w swoim otoczeniu takich, którzy mnie pytają na co mi te nerwy!

Sugerują, że powinnam może robić swetry na drutach i haftować, zamiast wtryniać się w politykę i tak ją przeżywać.

Ja nie umiem, bo chodzi mi o Polskę, która została zeszmacona, zniewolona, okradziona, opluta i ja się na to nie zgadzam!

Nie chcę być chowana przez księdza, który może być pedofilem, albo ma kobietę i dzieci na boku, a niech mi  zaśpiewają, że kiedy kitę odwalę, to będzie wspaniale.

Może mój stres nie pójdzie na marne i ten kraj odbije się od dna i będzie na nowo się odradzał w coś dumnego, sprawiedliwego, pięknego i będzie się ponownie liczył na arenie międzynarodowej!

Amen – dobrej nocy Rodacy!

 

Obraz może zawierać: kwiat, roślina i na zewnątrz

 

Obraz może zawierać: roślina, drzewo, kwiat, tabela, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tłum i noc

 

10 myśli na temat “Polsko moja Polsko – cóżeś Ty za pani, że rządzą Tobą głupcy i tyrani!

  1. Poszły tam na Żolibórz wściekłe kobiety, bo już nie wiedzą jak wylać swój gniew! Moje groby są ustrojone, a więc jest spokój sumienia, a jutro zobaczymy, co się będzie w Polsce dziać! Jest wieli smutek!

   Polubienie

 1. To jest trudny czas dla wszystkich, którym naprawdę zależy na Polsce. Mnie cholernie boli to co się dzieje. Boli mnie że te bydlaki upodlają nasz kraj, ale wierzę, że przyjdzie czas rozliczeń i CBA zacznie odwiedzać o 6tej rano tych panów którzy teraz śmieją się Polakom w twarz.

  Polubienie

   1. Nie jestem wizjonerem, mam jednak pewne przemyślenia, np., gdy zajmuję się nieistotnymi sprawami, jak np. majsterkowanie, czy kucharzenie, ale te przemyślenia nie nadają się do publicznej „przeróbki”. Warto jednak przypomnieć, że nigdy podczas przesileń nie dochodziło do wielkich zmian. Nawet prezydenci (Jaruzelski, Wałęsa, L. Kaczyński, Komorowski) byli w jakimś stopniu sterowalni z zewnątrz.
    Jedno jest pewne, z tych ruin i zgliszcz długo się nie podniesiemy. My nie tylko wróciliśmy do epoki stalinizmu, ale znaleźliśmy się prawie pod nowymi zaborami.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s