Ameryka wybrała – Joe Biden będzie Mężem Stanu!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „VATICAN ROME Unforgettable BRUSSELS ISRAEL LOVELY Riyadh TRUMP MAK”

 

Dość długo musieliśmy czekać na wynik wyborów w Ameryce.

Jeszcze na tę chwilę nie znamy dokładnych wyników, ale podają, że te wybory wygrał Joe Biden!

Ameryka jest ogromnym krajem, a ludność jest bardzo różnorodna!

Każdy stan ma swoje znaki szczególne i w tym tyglu liczył się każdy, oddany głos na swojego faworyta.

Kiedy w Polsce spaliśmy tej nocy, to swoje przemówienie wygłosił Donald Trump, ale wiele telewizji ten spektakl kłamstw przerwało i to się nazywa prawdziwa telewizja.

Oni nie mają tam reżimowej telewizji – czytaj Kurskiego i mogą sobie pozwolić na ucięcie nieprawdy i pomówień!

Osobiście bardzo się cieszę, że wygrał Joe Biden, bo to jest porządny gość i zna się na polityce międzynarodowej, a także ma bardzo ciepły głos, choć stanowczy!

Wierzę, że to będzie prawdziwy, wielki Mąż Stanu i będzie godnie reprezentował Amerykę na świecie!

Kiedy Trump stał się Prezydentem, to bałam się, że w jakimś amoku wciśnie ten czerwony, atomowy guzik i świat wysadzi w powietrze!

Leszek Miller napisał na swoim Facebooku:

„Biden porównał w trakcie kampanii Polskę pod rządami PiSu do reżimów autorytarnych, potępił zachowanie rządu wobec osób LGBT, więc PiS może czarować, że wynik wyborczy nie będzie miał wpływu na relacje Polska-Stany Zjednoczone, ale będzie miał.

✔Z Bidenem Polska mogłaby konstruować relacje w sposób normalny, nie tylko w interesie politycznym Polski, ale całej Unii Europejskiej, która dla Trumpa była wrogiem. Podobnie jak Putin chciał on osłabienia UE, a w interesie Polski leży, aby Unia była silna”

Sądzę, że w przyszłości Biden nie zaprosi nikogo z rządu PiS do rozmów, bo on się brzydzi obecną polityką w Polsce i nie znosi ucisku naszego Narodu przez psychopatów dzierżących władzę w Polsce!

Tramp prowadził Amerykę jak w tańcu macabre i nigdy nie było wiadomo, co palnie i wywinie!

Niech amerykańska polityka idzie w stronę poważnego traktowania świata i gaszenia wszelkich światowych sporów i to zrobi nowo, wybrany Prezydent, któremu życzę dużo zdrowia!

Cenię go także za to, że ze swoją żoną przeżyli wspólnie 43 lata! WOW!

Podobno Trump jest w szoku i nie będzie chciał opuścić Białego Domu!

Ktoś będzie musiał go wyprowadzić używając siły!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Tomasz Lis @lis_tomasz CNN mówi, że w Białym Domu trwają debaty kto ma powiedzieć Trumpowi, że to koniec.”

Obrazek

Obraz może zawierać: tekst „TIME ...to ...togo go I”

11 myśli na temat “Ameryka wybrała – Joe Biden będzie Mężem Stanu!

 1. Trump to człowiek który nie potrafi przegrywać z honorem, więc obawiam sie jeszcze jakiejś brudnej zagrywki z jego strony, ale jednocześnie się cieszę, bo skoro Amerykanie przejrzeli na oczy i potrafili durniowi powiedzieć NIE, to jest szansa że i głupie Polaczki pogonią w diabły to PiSowskie ścierwo.

  Polubienie

 2. Jak pisałem wcześniej pojedynek trupa z bidonem nie bardzo mnie interesował, natomiast rozgrywki na nieco niższym poziomie (elektorzy, kongres) już tak. I myślę, że Ameryka się obroni jeżeli 20 stycznia 2021 r. na tronie zasiądzie bidon. Czy Polska na tym zyska? Wątpię. Prędzej bym oczekiwał odwrotnych reakcji naszych mafiosów. U nas też wiele musi się zmienić.

  Polubienie

   1. Brzeziński nie na darmo był uważany za jednego z najbardziej agresywnych „Jastrzębi”. To „dzięki” niemu USA wplątały się w niepotrzebne wojny na Bliskim Wschodzie i Azji Mniejszej. Dzięki korzeniom polskim wydawał się nam „Gołąbkiem”, ale nim nie był. Wielki polityk i Wielki Człowiek. Prywatnie też darzę dużą sympatią nowego prezydenta J. Bidena (odpuszczę mu tego bidona, skoro wygrał 😉 ), ale nie sądzę, aby miał chęć na aktywną politykę. I niech tak będzie, spokój też jest potrzebny.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s