Szczęść Boże! Niech będzie pochwalony!

 

Kard. Dziwisz ukrywał pedofilię? Będzie reakcja kurii?

Pamiętamy, że kiedy zmarł Papież Jan Paweł II, to cały świat zalewał się łzami i ja także, choć jestem agnostyczką!

Pamiętam jak płakali dziennikarze w telewizji TVN.

Wspominano wówczas kardynała Stanisława Dziwisza, który stał murem, jako przyjaciel JPII i mu dziękowaliśmy za opiekę nad Papieżem.

Maska spadła dzisiaj,podczas emisji reportażu „Czarno na białym” zrealizowanym przez dziennikarzy TVN właśnie.

Dziwisz jako człowiek kościoła skutecznie zamiatał pedofilię na całym świecie i także w Polsce.

Zarobił na tym procederze ogromne pieniądze i za cholerę  nie przyznaje się do żadnych z win mu zarzucanych!

Kiedy słyszę, że JPII, to był wielki człowiek –  robi mi się niedobrze, bo nie wierzę, że nic nie wiedział o działaniach swojego zausznika i tak samo z nim zamiatał te potworne działania pod dywan.

W Meksyku powstały „Legiony Chrystusa”, których założycielem był potwór i narkoman – Marcial Maciel.

Gwałcił małych chłopców, a także swoje dzieci, bo był jako ksiądz w związkach małżeńskich i on – ten potwór był namaszczany przez JPII i Dziwisz też o wszystkim wiedział!

Wszyscy wiedzieli dalej wiedzą, a do Watykanu spływają wielkie pieniądze za krycie pedofilii w kościele i dlatego wszyscy mają zasznurowane gęby!

Dziwisz wie, że ma na rękach wielkie krzywdy, bo krzywdzone dzieci, a teraz już dorośli zostali strasznie potraktowani, iż do końca swoich dni nie otrząsną się z wyrządzonych krzywd!

Jakże często nigdy nie założyli swoich rodzin, a także często leczyli się psychiatrycznie!

Ich życie się skończyło, kiedy mieli zaledwie kilka lat i do dziś pamiętają  gwałty robione przez pasibrzuchów!

Jeśli nie wiemy o co chodzi, to chodzi o wielką kasę i pranie pieniędzy w Watykanie!

Kiedy JPII zmarł – wybrano Benedykta i to właśnie On i tu wielki dla niego szacunek w pewnym momencie zrezygnował, gdyż wiedział, że nie poradzi sobie z pedofilią w kościele i ja mam do Niego wielki szacunek!

Myślę, że po obejrzeniu tego solidnego reportażu, dużo ludzi odejdzie z kościoła, choćby ze względu na fakt, że kościół za tego rządu nie stoi za kobietami, a wręcz przeciwnie!

Ja do kościoła wejdę, ale nie na żadną mszę, czy kazanie, bo nie mam pewności, że ksiądz nie wpychał swoich łap w majtki małych dzieci!

Brzydzę się tym środowiskiem i nie dam się oszukiwać!

Kto nie widział filmu o pedofilii w kościele, to wklejam bardzo wiarygodne źródło o bezeceństwach w kościele za przyczyną zboków w koloratkach i z pierścieniami na paluchach!

Kiedy byłam młoda i niewiele wiedziałam o tym środowisku, to wydawało mi się, że ksiądz, to jest skromny człowiek, który chce nawracać świat.

Rzeczywistość jest taka, że te zboki mają wybitne skłonności do małych dzieci, a zwłaszcza chłopców i ich gwałcą w swoich wypasionych posiadłościach, a na boku mają jeszcze swoje kobiety i dzieci!

To jest obłuda i kłamstwo i mam nadzieję, że wielu otwierają się oczy!

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie, tekst „Reportaż Marcina Gutowskiego "Czarno na białym" DON STANISLAO DRUGATWARZKARDYNAŁADZIWISZA DRUGA TWARZ KARDYNAŁA DZIWISZA”

16 myśli na temat “Szczęść Boże! Niech będzie pochwalony!

 1. Tyle zła w imię Boże (celibat).
  Jako, że nie raz padłam ofiarą niesłusznych pomówień, właśnie na zasadzie „przecież musiała wiedzieć”, zachowuję ogromną ostrożność w ferowaniu wyroków. Być może Jan Paweł II wiedział. Być może nie. Ja tego nie wiem. Trzeba pamiętać, że nigdy tak na dobre nie pozbierał się po postrzałach. Chyba chorował także na Parkinsona. No i bardzo ufał Dziwiszowi. Obawiam się, że był jak ta babcia z piosenki Młynarskiego, dla której specjalnie drukuje się gazety, żeby jej nie zdenerwować.
  Dziwisz przepadł dla mnie, gdy pozwolił pochować Lecha Kaczyńskiego na Wawelu.

  Polubienie

  1. Szarabajko JPII wiedział o pedofilii w kościele i tuszował to, co wynika z reportażu wklejonego przeze mnie!
   Krył z Dziwiszem ten proceder, a reporterzy świata patrzyli mu na ręce.
   Powstało wiele książek oskarżających Papieża Polaka za bierność, bo tak było wygodnie!
   Dziwisz, to wyjątkowa kanalia, która próbowała sprzedawać krew JPII, by tylko nabić sobie kasę!
   Sodoma i Gomora!

   Polubienie

   1. Nie, z tego reportażu to wcale nie wynika. Więcej, nawet najbardziej radykalni krytycy Dziwisza mają takie wątpliwości, jak ja. Przede wszystkim nie wiemy, jaki naprawdę był stan zdrowia Papieża w tamtym czasie. Myślę, że dla wielu było wygodnie mieć Papieża zmagającego się ze słabościami fizycznymi, a może i psychicznymi, co często idzie w parze.

    Polubienie

 2. Wiesz co jest najgorsze? Że takie doniesienia mnie wcale nie dziwią! Prawda jest taka, że dopiero Benedykt XVI zaczynał się brać za pedofilię, a tak na poważnie wziął się Franciszek. Wcześniej każdy przypadek zamiatano pod dywan i pilnowany by do opinii publicznej nic sie nie wydostało, a to nie mogło się obyć bez tych tłustych kościelnych kotów. Niestety ani Dziwiszowi, ani żadnemu innemu włos z głowy za to nie spadnie, a już na pewno nie teraz, gdy rządzi partia liżąca klerowi dupę. Potrzeba by było mocnego lewicowego rządu żeby zrobić porządek ze zboczkami w sutannach i ich po rozliczać. Obawiam się, że ci panowie na ziemi sprawiedliwości nie zaznają…

  Polubienie

  1. Przeczytałam na FB ciekawy wpis i bardzo mocny!
   Dagny Kurdwanowska
   2 godz.
   Jest i oświadczenie konferencji Episkopatu w osobie Gądeckiego (UWAGA: mocne):
   „Mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości, zaprezentowane w tym reportażu, zostaną wyjaśnione przez odpowiednią komisję Stolicy Apostolskiej. Równocześnie chciałbym zauważyć, że Kościół w Polsce jest wdzięczny ks. kardynałowi za jego wieloletnią służbę przy boku św. Jana Pawła II”.
   Wdzięczne są mu zwłaszcza gwałcone i molestowane dzieci na całym świecie.
   A jeśli chcecie wiedzieć, jak wygląda świat oraz obrażenia fizyczne i psychiczne maltretowanych w ten sposób dzieci, polecam przeczytać książkę „Władcy strachu” o skandalu pedofilskim na wyspie Jersey, którą napisali Ewa Winnicka i Dionisios Sturis. Opowieści o krwawiących i rozerwanych odbytach kilkulatków pomogą wam zrozumieć, po której stronie tego sporu należy być, gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości, bo św. JP II.
   Mój apel do wiernych KK pozostaje w mocy – weźcie zróbcie coś z tym bagnem, bo naprawdę wstyd pozostawać w związkach z taką instytucją.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s