Dziwisz, to ma klawe życie!

Dziwisz to ma klawe życie
Oraz wyżywienie klawe!
Przede wszystkim już o świcie
Dają mu do łóżka kawę,
A do kawy jajecznicę,
A jak już podeżre zdrowo,
To przynoszą mu lekturę
O kolejnym pedofilu.

Obraz może zawierać: 4 osoby, tekst „KARD STANISŁAW DZIWISZ U BOKU ŚWIĘTEGO ROZMOWA GIAN SVIDERCOSCHIM kard. Stanisław Dziwisz Kard. Stanisław Dziwisz Więcej ŚWIADECTWO sportu... pozmowic Gian Franco Svidercoschim napodstawie rozmowy dziennikarzami CANAL+ Grzegorzem Milko Filipem Surma”

Media nie milkną i tematem Nr 1 jest zamiatanie pedofilii w światowym kościele przez Dziwisza!

Oglądałam kiedyś dokument amerykański, w którym mówiono, że PJPII nie życzył sobie na swoim biurku żadnych dokumentów na temat pedofilii w kościele, ale o niej doskonale wiedział.

Wszystko zrzucił na swojego zausznika, który dwoił się i troił, aby te draństwa nie wychodziły na światło dzienne i przy okazji zbijał finansowe kokosy.

Jeśli ta sprawa zostanie w Polsce i w Watykanie  zamieciona pod dywan, to już nic tego kościoła nie uzdrowi.

Te draństwa nie powinny rozstrzygać jakieś komisje kościelne, a powinno się je ścigać z urzędu wg. prawa i zgodnie z prawem danego kraju!

Powinno się ich rozliczać tak, jak rozliczano hitlerowców, którzy wsadzali ludzi do pieców i ich gazowali, czyli następna Norymberga!

Czekamy  na film braci Sekielskich, którzy mają obnażyć właśnie tuszowanie pedofilii przez PJPII, ale boję się, że i to zamiotą!

Jaka ekipa nie była przy władzy, to żaden rząd nie poradził sobie z tym niecnym procederem.

Teraz mamy u władzy PiS i od wczoraj żaden z ich funkcjonariuszy nie wyraził swojego negatywnego zdania, gdyż kościół jest im po drodze i dlatego nabrali wodę w usta!

Przeciwnie, bo Adrian ma już na koncie ułaskawienie pedofila, a Dziwiszowi wręczył najwyższe odznaczenie w Polsce „Orła Buałego”

W sieci znalazłam świetne podsumowanie życia Dziwisza, a było ono lekkie, łatwe i przyjemne i mógł się dorobić kasy, aż do porzyganienia!

Przeczytajcie świetną analizę tego pasibrzucha i cwaniaka:

„Wyobraźcie sobie być takim Dziwiszem.

Jesteś takim Dziwiszem, ale młodszym, lat 27, seminarium skończone, nauka odbyta, szykuje się wiejski splendor do końca życia gdzieś na Podhalu. I wtedy nagle obcina Cię biskup, wysoka charyzma na karcie postaci, woła i mówi „Elo, będziesz moim sekretarzem”, no i duma rozpiera, nosisz za nim teczkę, notes, nie wiem kajak, ogarniasz kalendarz, a Twój szef pnie się coraz wyżej w korpostrukturze, a Ty w sumie nic już nie musisz robić, właściwy koń obstawiony. Twoje ziomki rówieśnicy koledzy z seminarium gdzieś tam rozstrzygają spory pasterskie, droczą się z ubekami, wyklepują dachówkę na dzwonnicy, a Ty król życia, w żadne parafie się nie będziesz bawić, czary mary dostajesz się na doktorat na KUL-u, czary mary mieszkasz w pałacu biskupim, a to nie jest Twoje ostatnie słowo.

Twój szef jest człowiekiem, który zostaje papieżem, ale też nadal jest człowiekiem, któremu ktoś musi nosić teczkę, i to jesteś Ty, więc bez kiwnięcia palcem dostajesz awans do Rzymu, no a w Rzymie to już bajlando. Zwiedzanko świata, bo Papa bierze Cię na wszystkie zagraniczne wycieczki. Awanse, bo ile można chodzić w czarnym stroju. Dostajesz od swojego szefa awans na biszopa i arcybiszopa, no jest wysoko.
Twoim jedynym poważnym obowiązkiem (inb4 pozowanie do zdjęć) jest ogarnianie kalendarza Papieża.

Melanż trwa 27 lat, ale szef umiera, zostawia po sobie testament (oczywiście Ty masz być wykonawcą). W testamencie prosi, żeby spalić wszystkie jego osobiste notatki, więc wydajesz je w formie książki,

Właśnie, książki. Od kiedy nowy CEO odsyła Cię do Polski wskakujesz na karuzelę fejmu. W ciągu 11 lat wydajesz 9 książek, oczywiście jako profesjonalny naukowiec doktor teologii – żadnej teologicznej. Wydajesz seryjnie książki o Papieżu, ale na żadną nie zapominasz wcisnąć swojej facjaty. Idą takie klasyki jak „PAPIEŻ KTÓRY KOCHAŁ GÓRY” albo „WIĘCEJ SPORTU” bo znasz się też na piłce (pic rel). Przez piętnaście tłustych lat opowiadasz o tym, że Papież był wielkim Polakiem. W zamian dostajesz honorowe obywatelstwa miast i wsi, odbierasz więcej medali niż ruski generał, orderami zasługi możesz sobie obciążać hantle, spływają zewsząd – z Kolumbii, Austrii, Włoch, no w Polsce każdy prezydent czuje się w obowiązku przywiesić jeszcze jeden przynajmniej, kurwa lista tych wyróżnień nie mieści się na stronie na Wikipedii, ale jeszcze Ci mało, dajesz sobie postawić dwa pomniki i płaskorzeźbę. Jesteś tak mądry że z całego świata dostajesz doktoraty honoris causa. Resztki swojego świętej pamięci szefa przerabiasz na biznes życia, rozdajesz i sprzedajesz krople krwi (jedna dla Kubicy, prawilnie), ciuchów, w sumie sam jesteś trochę relikwią, co nie?

W przerwie na kawę udaje Ci się wpakować prezydenta Kaczyńskiego na Wawel. Jest w pytę.

I nagle bańka pryska na ostatniej prostej. Z szafy wypadają historie arcybiskupów molestujących dzieci, ale przede wszystkim historie ofiar, które próbowały się skontaktować z Papieżem, a osobą która trzymała łapę na jego korespondencji i kalendarzu byłeś właśnie Ty. Okazuje się że takie gagatki jak MacCarrick czy Maciel Degollado przekazywały Tobie hajsy za audiencje u Papieża, a w tym czasie zaniepokojeni szarzy księża pisali do Watykanu donosy, ale nikt im nigdy nie odpowiedział, bo listy, cóż, znikały. No i trochę przypał, bo najprościej byłoby zwalić winę na Papieża, ale poza Papieżem totalnie nie istniejesz.

Masz cholernego pecha, bo wy wszyscy, wszyscy akolici Papy jesteście od przebywania w pobliżu Pierścienia Rybaka długowieczni jak Bilbo Baggins i żaden nie chce kopnąć w kalendarz. Gdyby chociaż jeden się przekręcił można byłoby zwalić na niego winę, że to Sodano / Somalo / Dziwisz / Ratzinger robił w kominku podpałkę z listów, nie dopuszczał świadków, wszystko wina jego ekscelencji XYZ, no ale jak na złość wszyscy macie telomery niemowlaka.

Idziesz na wywiad do Kraśki, miły chłopak żaden bulterier, grzecznie pyta, nie drąży, w zasadzie masz puste pole żeby odegrać dowolną rolę, ale Ty nie umiesz odegrać żadnej roli. I na tym pustym polu wywracasz się na twarz przed całą Polską udając, że nie znasz Maciela, który robił Ci kurwa przyjęcie urodzinowe w Rzymie.

Twój ziomek Degollado zrobił sobie z zakonu maszynkę do molestowania dzieci, przy okazji sam spłodził kilkoro, i został skazany dopiero przez Benedykta. Twój ziomek MacCarrick został wydalony dopiero przez Franciszka. Twój ziomek Jan Wodniak został zdemaskowany tak naprawdę dopiero przez polskich dziennikarzy, bo przez dekadę udawałeś, że nie ma sprawy. Twój ziomo pedofil, Twój ziomo pedofil, Twój ziomo pedofil, a Ty już sam nie wiesz, czy udawać kompletnego idiotę, czy wyzywać wszystkich starym szlagierem od antypolaków, czy ratować legendę papieża, czy własne rozbuchane ego”.

(Źródło: anonim z okolic Krakowa)

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i garnitur

14 myśli na temat “Dziwisz, to ma klawe życie!

 1. Dyskusje na temat ile i dlaczego wiedział Papież trwają. Powołujesz się jedynie na te źródła, które nie są przychylne Papieżowi. A to nie jest wiedza, tylko wiara: wierzysz, że to właśnie one mają rację.
  Paradoksalnie tylko Dziwisz wie, jak było naprawdę. Tyle, że jest osobą najmniej wiarygodną. Prawdy nie dowiemy się nigdy.

  Polubienie

  1. Prawda jest taka szarabajko, że już są wiarygodne dowody, że JPII wiedział! Czekam na solidny film, Siekielskich, który obnaży tchórzostwo Papieża. Naprawdę nie trzeba go bronić, choć zdaję sobie sprawę z tego, że wielu nie wierzy!
   Sprawa tak się toczy, że będą burzone jego pomniki i nazwy ulic jego imieniem i nie okłamujmy się!
   Nadmienię, że na swój sposób kochałam JPII, ale kiedy prawda wychodziła na jaw bardzo się przejechałam!

   Polubienie

   1. Proszę, zrób coś dla mnie. Poczytaj o chorobie Parkinsona. Ci chorzy mają ogromne trudności decyzyjne, nawet w najprostszych sprawach. Myślę, że na długo przed śmiercią Papież po prostu nie nadawał się z tych względów na głowę kościoła. Myślę, że uległ podszeptom ludzi, dla których bezwolny, schorowany człowiek był bardzo korzystną opcją.

    Polubienie

   2. Szarabajko – Dziwisz był z Papieżem od samego początku, do samego końca! Nie był tylko w chwili jego choroby! To on był przy nim, kiedy ten był zdrowy i jeździł z nim po świecie! Nie oszukujmy się, że po jego śmierci handlował jego relikwiami by się wzbogacić.
    Druga sprawa, to jestem ciekawa tego ile wziął od polskiego rządu za pochówek Kaczyńskiego na Wawelu.

    Polubienie

   3. Sprawa Dziwisza jest poza sporem. Nie da się jego postawy wybronić. Był przy boku Papieża tyle lat. Jak mógł spokojnie patrzeć na jego męczarnie w czasie wizyt papieskich? Tak nie postępuje przyjaciel. Mam Przyjaciółkę, którą znam całe życie. Nawet za miliony nie handlowałabym jej krwią po śmierci. Wyjątkowo brzydka postać.

    Polubienie

 2. Duda na tym zdjęciu wygląda niczym syn Dziwisza, taka mała dygresja na początek. Duda wręczał Order Orła Białego Dziwiszowi, a Lech Kaczyński Gulbinowiczowi. Tak to jest, gdy dekoruje się typów za to jedynie, że są wysoko postawionymi hierarchami kościelnymi. Nie mniej żenująca jest pomnikomania i legenda Santo Subito, który nawet gdyby bąka puścił, mógłby wzbudzić entuzjazm tym, że jest to pierwsza nuta „Barki” (wszak pamiętamy, że gdy mózg mu odmówił posłuszeństwa i zaczął gadać o kremówkach, propaganda watykańska uczyniła z tego objawu parkinsona, „najbardziej wzruszający fragment pielgrzymki”. Wyobrażam sobie co by było, gdyby taki Tusk ni z gruchy ni z pietruchy zaczął przemawiać, że pamięta jak jadł golonkę w piwie. Sekciarstwo nie popłaca, później trzeba łykać żaby. Wbrew temu, czym Dziwisz próbował się bronić (dobrem Polski), Ojczyźnie tylko na dobre wyjdzie pozbycie się mafii pedofilskiej. Przecież ujawnienie pedofilskiej chlewni w Leginach Chrystusa Marciala Maciela (sprawcy wielokrotnych gwałtów na dzieciach) nijak nie zaszkodziło Meksykowi, jego ojczyźnie. Za to z pewnością Polsce zaszkodzi trzymanie parasola ochronnego nad mafią pedofilską pod wezwaniem Wojtyły.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Bardzo Co dziękuję za ten komentarz. Może w końcu coś się zmieni w tym złym, potwornym świecie, Mam wnuki i mam nadzieję, że nie dopadnie ich nigdy zły dotyk! Dlatego o tym piszę bez końca, bo jestem wzburzona i zła, a nawet wściekła!

   Polubione przez 1 osoba

 3. Najgorsze jest to, że ten człowiek, jak i jemu podobni są w dzisiejszej Polsce bezkarni… PiSiory roztoczyły parasol ochronny nad pedofilami w czerni i tymi którzy ich kryją, więc wołanie ofiar tych zboczeńców jest zagłuszane przez śmiech ich oprawców.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s