Kaci na Kobietach w polskiej polityce!

Symbol Strajku Kobiet. Co oznacza błyskawica? | Dzień Dobry TVN

Niemowa, bo nie Pierwsza Dama i Adrian, bo nie Prezydent polecieli sobie na wycieczkę do Wilna – stolicy Litwy!

Oczywiście z ich wyjazdów zawsze są jakieś jaja i dopatrzyłam się, że niemowa wdziała kieckę z błyskawicą – symbolem Strajku Kobiet, którego oczywiście niemowa nie popiera i ani razu nie zabrała w temacie swojego głosu!

Cd. niżej:

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i garnitur

Jutro tj. 18 listopada 2020 roku, ponownie wychodzą Kobiety na ulicę, aby protestować i wyrazić swój sprzeciw wobec nakazu rodzenia dzieci z wadami, bez mózgu, z rozszczepem kręgosłupa, z jednym okiem, bez rąk, bez nóg i na tym zakończę!

Jutro więc Kobiety idą pod Sejm, ale jak się doczytałam już Sejm jest ogrodzony barierkami, bo ten nierząd tak bardzo boi się Kobiet!

Opublikowały na Twitterze swój manifest dlaczego wychodzą na ulice i doskonale je rozumiem – można przeczytać niżej!

One będą wyjeżdżały za granicę, ale jest wielkie niebezpieczeństwo, że być może w Toruniu – mieście Rydzyka na placu, będą publicznie ścinać głowy kobiet niepokornych jak to było za rządów Henryka VIII!

U mnie w moim miasteczku jutro nikt nie nawołuje, by Kobiety wyszły protestować,  ale wiem, że w dużych miastach Kobiety wyjdą i będą domagały się swoich praw.

W małych miasteczkach kobiety się boją, gdyż kiedy sama byłam strajkując – pojawiła się Policja, która z megafonów nas ostrzegała.

Kibicuję polskim Kobietom w ich działaniach, bo nie możemy wracać do średniowiecza za przyczyną zboków, którzy zaglądają Polkom i Polakom do łóżek!

Przeczytałam takie świadectwo o pewnej kobiecie, która urodziła dziecko z wielkimi wadami i ono zmarło.

Znalazła się w szpitalu psychiatrycznym i tam była leczona przez dwa lata!

Wypuszczono ją na przepustkę, a ona popełniła samobójstwo i o to tym draniom chodzi, czyli na donoszenie ciąży, która nie rokuje i skazują kobiety na męczeństwo i heroizm w imię ich fałszywego Boga!

Bydlaki!

Obraz może zawierać: tekst „Ogólnopolski Strajk Kobiet 1 godz. Mokry sen Ziobry to taki, w którym ciężarne kobiety idą do więzienia. w środę na posiedzeniu sejmu kolesie z "Solidarnej Polski" będą forsować projekt ustawy, który zakłada skierowanie kobiet, u których potwierdzono wadę etalna płodu, do hospicjum prenatalnego. Kobieta będzie tam otoczona "koordynatorami opieki paliatywnej" (lekarzami, psychologami i duchownymi), którzy ustalą miejsce porodu, "ochroną kobiety do czasu porodu" po porodzie.”

20 myśli na temat “Kaci na Kobietach w polskiej polityce!

  1. Szarabajko, ano właśnie dlaczego? To jest elektorat Kaczyńskiego! On lubi takich bandytów mieć w poparciu.
   Jestem ciekawa, jakie represje zastosują wobec Kobiet jutro.
   To wszystko jest straszne!

   Polubienie

 1. Może lepiej że niemowa nie zabiera głosu, bo podejrzewam że jest równie inteligentna co ten błazen, z tym że w przeciwieństwie do męża ma tyle rozumu, że nie pierdoli głupot a jedynie milczy. To nie para prezydencka a pełzająca u stóp Kaczyńskiego żenada.

  Polubienie

   1. Nie mam szacunku do kobiety którą gówno obchodzi los drugiej kobiety. Ona powinna mieć swoje zdanie na to jak ten nierząd traktuje kobiety właśnie! Dziś Sejm ogrodzony barierkami, bo tak się boją kobiet, które dziś będą strajkować. Niemowa zwiała z mężem do Wilna!

    Polubione przez 1 osoba

   2. Właśnie ten Twój mężczyzna, który rządzi w Polsce dostał po garach i jak zwykle wyszedł na dyktatora!
    wycieczka Dudy w Litwie.
    Cytat:
    Prezydent Nauseda pouczył Dudę, że kiedy są protesty na ulicach, tak jak w przypadku orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, to prezydent Litwy stara się prowadzić bezstronny dialog ze społeczeństwem, by doprowadzić do kompromisu. W Sejmasie prezydenta witały tęczowe flagi na znak solidarności ze społecznością LGBT, która dla niego jest „ideologią, nie ludźmi”. Przewodnicząca parlamentu mówiła, że “nie możemy zamykać oczu na to, co się dzieje w Polsce”, szef dyplomacji w przyszłym rządzie Gabrielis Landsbergis wskazywał, że państwa, które zwykły pouczać inne na temat praw człowieka (chodziło o Mińsk Łukaszenki) powinny przestrzegać standardów u siebie, zaś prasa na konferencji pytała, czy Litwa udzieli azylu prześladowanym w Polsce.

    Polubione przez 1 osoba

 2. Duda jak to marionetka – jedzie za granicę i musi perfumami spryskiwać te kupy, które mu podrzucają faktycznie rządzący. Nasz prezydent teoretyczny tłumaczył się na Litwie m.in z protestów i z praworządności. Że też mu nikt nie zadał pytania, co tak polska władza się obawia powiązania unijnej pomocy z praworządnością, skoro Polska i w praworządności jest przodownikiem pracy? 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s