W Polsce będzie wojna domowa!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „PS YCHOPATO I FURIACIE KŁAMCO I DEGENERACIE HOMOFOBIE CHAMIE FLECIE I CWANIAKU PROSTAKU GNOJU GNIDO FASZYSTO ZWYRODNIALCU ŻAL MI CIEBIE, BOS ŻAŁOSNY SADYSTO MIMO IZ TWOJ RYJ RADOSNT JESTEŚ TYLKO SMUTNYM TYPE TCHÓRZEM I NIEUDAC ZNIKIEM W WOJNĘ POGRAJ SOBIE W KARTY ŁEB TWÓJ JUŻ TAK OBDARTY ŁAPY MASZ TEŻ CAŁE W GNOJU POLSKĘ ZOSTAW WIĘC WsPOKOu reddit”

Kaczyński wicepremierem jest zaledwie jakieś 2 miesiące i popatrzmy, co ten psychopata robi z Polską!

Wystawił na ulicę tysiące policjantów, wojskowej żandarmerii, a także pojawiły się zielone ludziki z pałkami składanymi.

W ten sposób pokazuje Narodowi, że mamy trzymać mordy w kubeł, bo inaczej od przeszkolonych bandytów na strzelnicy –  będzie kula w łeb!

Ten chory z nienawiści bandyta spełnia swoje marzenie życia, że raz zdobytej władzy nie odda nigdy i w Polsce już jest jak na Białorusi!

W Polsce dojdzie do wojny domowej i z pewnością poleje się krew, bo ludzie młodzi chcą wolności, a tu po kawałku się ją Polakom odbiera.

Młodzi ludzie zaczynają się buntować na dobre i dlatego psychopata też chce zastraszyć już nawet 14 letniego nastolatka, kiedy policja wparowała do jego domu za plakat o Strajku Kobiet!

Ten gnom, który w życiu niczego nie osiągnął i nie przeczytał żadnej, poważnej literatury, oraz nie obejrzał ani jednego oscarowego filmu, spełnia swój sen wariata, że jego śp. matka w grobie się przewraca!

Jego ojciec ostrzegał, aby jego synowie narwańcy nigdy nie zdobyli żadnej władzy, a więc był z niego dobry psycholog dziecięcy i się zorientował, że spłodził potwory!

Wiecie co?

Zawód policjanta zawsze był bardzo stresujący, bo nawet milicjanci za komuny, po robocie siadali i pili wódkę, bo na trzeźwo tego nie dało się znieść!

Co zrobił teraz Kaczyński  z psychiką policjantów wystawionych na ulice, to oceni za niedługo historia!

Kaczyński ześwinił ten zawód nakazując, by te chłopaki walili pałami kobiety!

Ja wiem jedno, że z powodu takiej sytuacji w Polsce, niejedno małżeństwo z policjantem się rozleci, bo oto ich żony, także zostały wystawione na cenzurowanym, iż są żonami oprawców!

Żadna z nich nie wytrzyma z mężem nawalonym po służbie i robiącym w domu awantury, by odreagować!

W sieci powstają grupy wsparcia między żonami policjantów, które opisują życie swoje z mundurowymi właśnie.

Opisują alkoholizm i to, że policjanci są wielką grupą zawodową, w której mężowie zdradzają swoje żony i mają kochanki, a jednocześnie niszczą życie w rodzinie!

Jeszcze w listopadzie Kobiety ponownie wyjdą na ulicę.

Do nich przyłączą się inne grupy zawodowe jak rolnicy, pielęgniarki i tylko czekać, aż na ulicę wytoczy psychopata czołgi, bo Sejm już zaczyna być grodzony!

Skwituję to wierszem Czesława Miłosza!

Który skrzywdziłeś

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić – narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Wierzę, że Trybunał Stanu tych drani rozliczy!

Obraz może zawierać: Andrzej Rodan, tekst „DYKTATURA SZUBRAWCÓW! ANDRZEJ RODAN, człowiek gorszego sortu, pisarz, filozof, historyk, autor 58 książek, w tym czterotomowa "Historia głupoty w Polsce", tako rzecze: rządzą nami chamy, mściwe prymitywy w drogich Pdbs garniturach, przestępcy ułaskawieni, psychopatyczne plebany, obłąkane dewianty, które dorwały się do władzy na plecach wsiowych głupków... ty mały gnojku na drabinie, Co Polska teraz twoim łupem, Chociaż się brzydzę odrobinę, Całujta mnie wszyscy w dupę! Andrzej Rodan”

11 myśli na temat “W Polsce będzie wojna domowa!

 1. To smutne, ale jeszcze smutniejsze jest to, jak łatwo kupić za jakiś + głosy wyborcze. To tacy ludzie sprzedali Polskę za kilka srebrników. I jest ich połowa z wszystkich wyborców. Kto jest bardziej winny?

  Polubienie

 2. Wyborcy zadowoleni, bo dostali pieniążki za nic, a u homosowietikusa to ważne wydarzenie, dobre i sprawiedliwe. Ciekawa jestem rozwiązania kwestii pomocy finansowej z Unii i weta, którym nasi Pinokie wygrażają.

  Polubienie

 3. Wiesz czego sie boję? Że dojdzie do tego, że to małe gówno z Żoliborza wyda policji rozkaz by użyć ostrej amunicji… To jest chory człowiek i może do tego dojść. Wojna już trwa. Wojna o wolność i demokrację. Oby tylko nie było w niej ofiar, a jeśli już to tylko jedna, ta menda która niszczy nasz kraj.

  Polubienie

 4. Widzę to nieco inaczej … wojny raczej nie będzie, bo kto ma się bić z naziolami? Ale łapanki, kordony (takie jak ostatnio pokazuje policja), i bicie z okaleczaniem przypadkowych ludzi już się rozkręca. Może też będą do nas strzelać „obrońcy Kościoła” i wyciągać nas z domów … Myślę, że bardziej prawdopodobne jest wprowadzenie stanu wyjątkowego jako skutku zapowiadanych strajków ważnych dla państwa sektorów gospodarki.
  Także bym nie upatrywał winnych tylko wśród obecnie rządzących. Jak pisałem wcześniej winni jesteśmy wszyscy my, bo umożliwiliśmy po 1989 r. tak wypaczoną „reformę systemu”. Sam się zastanawiam dlaczego wcześniej włączałem się do sporów publicznych, gdy krzywdzono niewinnych, a teraz – wzorem większości społeczeństwa – odwracam głowę i udaję, że to nie moja sprawa. I nie tłumaczy tego nawet podejrzenie prowokacji, czy uzasadniona „znieczulica społeczna”. Ot, wszystko czasem spowszednieje …

  Polubienie

  1. Andrzeju przestańmy w końcu wracać do błędów przeszłości, bo to już było. Mieliśmy parę lat względnego spokoju i budowaliśmy swoją markę w świecie, aż tu nagle durni Polacy wybrali sobie psychopatę, który rozgrywa Polskę jak faszysta, a nasze dzieci nas będą rozliczać, choć same zawaliły.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s