Czy leci z nami pilot?

Obraz może zawierać: w budynku
Kiedy ta ekipa bandytów w rządzie, zabierała się za budowę szpitala covidowego na Stadionie Narodowym, to od razu czułam, że to będzie jeden, wielki przekręt.

Ta bandycka ekipa czego się nie tknie, to na wszystkim chce oczywiście zarobić i nie straszna im jest pandemia i ratowanie ludzkiego życia!

A o co dokładnie chodzi z tym szpitalem pic na wodę fotomontaż?

„Gdyby chcieć postawić zwyrodnialca i bandytę Morawieckiego przed Trybunałem Karnym za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu, to aby posadzić łajdaka na krześle z prądem, wystarczyła by już tylko sama historia szpitala na Stadionie Narodowym.

Wydano gigantyczne pieniądze na stworzenie całkowitej ILUZJI walki z Covid-19.

Te nasze pieniądze wydano tylko i wyłącznie po to aby w społeczeństwie powstało wrażenie, że rządząca ludobójcza junta WALCZY Z PANDEMIĄ, podczas gdy system opieki zdrowotnej już nie działa a dziesiątki tysięcy ludzi kona w domach, katetkach i przed drzwiami szpitali oraz w samych szpitalach.

Na Narodowym na dzień dzisiejszy jest w sumie DWUDZIESTU PIĘCIU PACJENTÓW z lżejszymi objawami koronawirusa i… dwudziestu czterech lekarzy plus wojsko i personel.

To się naprawdę dzieje.

Mamy do czynienia z czymś czego nie byliby w stanie wymyślić nawet najwybitniejsi twórcy Hollywood.

Ten szpital stoi PUSTY, zaopatrzony w najdroższy sprzęt medyczny, lekarze tam „pracujący” mają stawkę 150 – 200 zł za godzinę i są zakwaterowani w… pięciogwiazdkowym hotelu w Warszawie.

Nie przyjmuje się tam pacjentów z ciężkimi objawami”

O tym też pisze poseł Marcin Kierwiński i wiecie co?

Kto znowu doi za to kasę i na czyje konto to trafia?

To już jest zbrodnia na polskim Narodzie i oni wszyscy kwalifikują się pod Trybunał Stanu!

Więcej można przeczytać na facebookowym profilu Pawła Reszka, a jest to cholernie ciekawa lektura do bólu, obnażająca tych drani!

Następny temat niżej!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „NISTRÓW Codziennie słychać w Warszawie karetki błąkające się na sygnale pomiędzy szpitalami w poszukiwaniu respiratorów i wolnych łóżek dla ciężko chorych pacjentów. Panie Morawiecki, co ze szpitalem na Stadionie Narodowym? Na co czekacie? Na oklaski? MARCIN KIERWIŃSKI Platforma Obywatelska”
Często piszę na Facebooku o tym, że kochajmy Internet, bo tak szybko może odejść i zaczyna się dziać!

Andrzej Rozenek –  poseł Lewicy na swojej Osi zamieścił twarze oprawców, udających policjantów i oto otrzymał ostrzeżenie, że jego konto jest monitorowane i grozi mu się ograniczeniem konta!

To się już zaczyna dziać i do każdego teraz mogą ograna ścigania zapukać o 6 rano i wysadzić w kosmos z Facebooka!

Andrzej Rozenek

2 godz.

„Facebook uważa, że publikacja zamaskowanych bandytów bijących na ulicy ludzi pałkami teleskopowymi jest „naruszeniem zasad”.
Ok, jak rozumiem, Facebook ma w dupie postanowienia TSUE, które mówią, że w uzasadnionych przypadkach wolno publikować wizerunek osoby łamiącej prawo. Facebook jest firmą amerykańską i wydaje mu się, że nie podlega pod naszą, europejską jurysdykcję. To casus dla Komisji Europejskiej.
BTW Facebook chroni prywatność zamaskowanych osób? Potencjalnych bandytów? No, pięknie, pięknie…
Wszystkie powyższe żale mają jeden feler. Dobrowolnie zgodziłem się na „zasady” Facebook’a, więc mogę mieć pretensję tylko do siebie. Czekam na to, aż powstanie europejska alternatywa tego coraz bardziej żałosnego komunikatora.
A z zamaskowanymi bandytami poradzimy sobie bez pomocy Facebook’a. Białoruska opozycja już wyznaczyła kierunek…”

Następny, ostatni temat niżej!

Obraz może zawierać: tekst „Wyrok NaKobiety Andrzej Rozenek Ostrzeżenie dotyczące konta Twoje konto może zostać ograniczone, jeśli dopuścisz się ponownego naruszenia zasad. Zobacz dlaczego”

Wszyscy pamiętamy to, kiedy ta kreatura zwana przez pomyłkę prezydentem przekazała 2 miliardy na telewizję reżimową zamiast na onkologię!

Dziś ta kreatura zaapelowała, aby społeczeństwo złożyło się na ratowanie człowieka chorego na raka!

Ta kreatura nas powiadamia na TT, że wspomógł i prosi nas – podatników byśmy wspierali osobę potrzebującą leczenia!

Jakim trzeba być typem człowieka, aby tak nisko upaść i prosić NAS, byśmy ratowali ze swoich pieniędzy każdego chorego w tym kraju!

Precz z moich oczu!

Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst „Andrzej Duda @AndrzejDuda 33 min Miałem dziś poruszające spotkanie. Podeszła do mnie młodziutka dziewczyna prosząc o wsparcie dla swojego Ojca. Rozdawała na ulicy ulotki z prośbą o pomoc. My Agatą już się przyłączyliśmy. Jeśli możecie, rozważcie. Każdy gest się liczy. góry dziękuję! 000 Bardzo pilne! Dramatyczna walka -uratuj życie naszego taty! Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga siepo ago.pl PILNE ! Tata z onkologii walczy o życie! To już ostatnia szansa... Ratunku! Bardzo pilne! Nasz tata ma nowotwór- walczy o życie! Walka jest dramatyczna rozpaczliwa, bo śmiertelna choroba nie odpuszcza -to...”

12 myśli na temat “Czy leci z nami pilot?

  1. Tzw, Szpital Narodowy jest jakby filią/uzupełnieniem szpitala MSWiA. Może przyjmuje tylko pacjentów ze swego resortu? Może jest zabezpieczeniem dla służb? Ja w każdym razie sensu w tym żadnego nie widzę, a jedynie niespotykaną rozrzutność, za co zapłacimy wszyscy.

    Polubienie

  2. Żeby było śmieszniej niedaleko stadionu narodowego stoi nowo wybudowany szpital, gotowy do przyjmowania pacjentów, tyle że jeszcze brak papierów z sanepidu!! A oni zamiast pchać tam chorych robią szopkę ze stadionem! Coś tu naprawdę strasznie śmierdzi i czuję też kolejne miliony wykręcone na boku!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s