Magia świąt w cieniu PiS

Obraz może zawierać: niebo, drzewo i na zewnątrz

Powyższe zdjęcie udało mi się zrobić jakieś 15 lat temu, kiedy zimą drzewa z oświetleniem świątecznym wyglądały tak pięknie i dostojnie!

W moim regionie od paru lat zimy praktycznie nie ma, a więc światełka na BN już prezentują się przeważnie w deszczu i zdjęcia nie oddają tej magii świąt!

Mimo pandemii na Facebooku znalazły się zdjęcia, że moi włodarze miasta nie rezygnują w czasie pandemii  ze strojenia miasta i otwarcie nastroju świątecznego odbędzie się już 6 grudnia!

Ja tego nie zobaczę, bo jestem w kwarantannie, a więc i nowych zdjęć nie zrobię.

Kiedy Mąż poczuje się lepiej i będzie mógł już iść na spacer, to być może będą świeże zdjęcia, bo zapowiadane są nowe, efektowne elementy, łącznie ze świecidełkiem nazwy naszego miasta!

Cd. – niżej!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo i na zewnątrz

Zmieniam temat więc, bo jako mieszkanka mojego miasta jestem dumna ze swoich włodarzy, gdyż zrobili dla miasta naprawdę bardzo wiele.

Od niedawna mamy nowe targowisko i zniknęły w środku miasta niedbałe, zniszczone budy dla sprzedających, a powstał plac targowiska z nowoczesną zabudową.

Nie wiem skąd samorząd wziął pieniądze, bo być może częściowo z Unii Europejskiej i odnowiono nasz dworzec, który ponad 40 lat czekał na renowację.

Na kilku kilometrach dróg zerwano starą nawierzchnię asfaltową i położoną nową, że chce się po takich drogach jechać, bez wybojów i dziur!

Naprawiono także chodniki, a także zatoczki autobusowe i naprawdę miasto bardzo zyskało w oczach mieszkańców!

Nie wiem jakie długi ma moje miasto, bo na pewno je ma, a nie da razy pokryć wydatków miasta z naszych podatków przecież!

Piszę o tym dlatego, bo dwa bratanki – tfu palanty w Unii, a więc Orban i Morawiecki nie chcą tych pieniędzy z Unii Europejskiej, bo wymaga się od tych dwóch państw przestrzegania praworządności!

Jeśli dojdzie to tego, że Unia nie przyzna Polsce budżetu na odbudowę, to najbardziej po dupie dostaną właśnie samorządy.

Odczują to wszyscy, bo małe i większe miasta, a nie pojmuje tego 8 milionów Polaków, bez żadnej wizji na Polskę, bo im starczy te haniebne 500+

Nie będą miały już żadnego wsparcia na budowę nowych inwestycji i nie otrzymają żadnej pomocy finansowej i my mieszkańcy tylko na tym stracimy!

Pamiętajmy, że złodzieje z PiS się wyżywią, a samorządy będą leżeć i kwiczeć o każdy grosz, a więc nastanie bida z nędzą!

Nie obchodzi mnie polityka Orbana na Węgrzech, bo zdaje się, że Węgrzy tolerują jego politykę, bo na ulicę nie wychodzą!

Obchodzi mnie Polska i jej dalszy, cywilizowany rozwój, ale palant Morawiecki podkłada się i śpiewa jak mu Kaczyński każe.

Myślę, że wykopią nas z Unii za przyczyną palantów, a potem samorządy nie będzie nawet stać na to, by rozświetlić moje miasteczko świątecznie i nastanie ciemność w Polsce!

Nie chcą budżetu z Unii, a w 2021 roku z naszych portfeli na nałożone podatki  ma zniknąć 500 złotych, bo tak zabulimy za głupotę tych idiotów!

Te diabły w ludzkiej skórze ponownie mają zamiar dofinansować „kurwizję” – 2 miliardami, a my – zwykli ludzie w czasie pandemii nie mamy dostępu do lekarza i umieramy w domach!

Państwa Unii Europejskiej mają nas dość – tego ślimaczenia się i żadne z nich nie wstawi się za Polską!

Najważniejsze jest to, dla tych drani, że Adrian będzie mógł z górki na pazurki zjechać ze stoku!

W Kobietach siła!

„Gdy wieje wiatr historii – kobietom, jak pięknym ptakom
rosną skrzydła, zaś trzęsą się portki PiS-owskim pętakom!!?

 

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „"TO PREZYDENT ANDRZEJ DUDA DO MNIE ZADZWONIŁ POWIEDZIAŁ, ŻE NIE ZAAKCEPTUJE ZAMKNIĘCIA STOKÓW" -JAROSŁAW GOWIN 30.112020 POLSAT NEWS NIEZŁOMNY”

14 myśli na temat “Magia świąt w cieniu PiS

 1. Czytałaś, że ważny eurodeputowany z Fideszu, taki sam świątek jak Orban, co przyjeżdża do Polski i na roraty pędzi, w Belgii umoczył pędzel w gejowskiej orgii (a u siebie Konstytucję najświętszą poprawiał, żeby geje przypadkiem się nie mogli pobierać)? W Belgii orgia dozwolona, tylko uczestników było za dużo i zostały złamane regulacje covidowe. A na liście uczestników są podobno i polskie nazwiska. Największe świątki, najbliżej ołtarza, najczęściej mają dwa systemy walutowe, dla swoich i reszty chołoty.

  Polubienie

   1. Ludzie, którzy są z normalnych nieprzemocowych domów nie boją się cudzej wolności, wierzą w dobro w innych. Tylko takie parszywe, krzywe drzewka marzą o społeczeństwie, gdzie oni na szczycie wygadują komunały o Bogu i roli kobiety.

    Polubienie

 2. Ja jestem ciekaw co Morawiecki zrobi bez pieniędzy z Unii? W państwowej kasie hula wiatr, elektorat czeka na przelewy i bez Unijnych miliardów zaczną puszki i butelki po rowach zbierać!! Ten obłąkany starzec wraz ze swoją świtą głupich pomagierów prowadzą ten kraj nad przepaść!

  Polubione przez 1 osoba

  1. Stasiu i zobacz jak węgierski anty LGBT zwiewał z burdelu po rynnie i tak wygląda ta ich wiarygodność! U nas co najwięcej krzyczą też mają za uszami! Jeśli Polska nie dostanie dopłat, to czeka nas miska ryżu!

   Polubione przez 1 osoba

 3. A ja, jak zwykle o tej porze, mam dość świąt. Bo i Mikołaj i urodziny…Diabli nadali :-/

  Prezes robi dokładnie to, co Piłsudski za czasów sanacji. Do dziś zachodzę w głowę, czemu w końcu nie odkłamano mitu jego jako wielkiego człowieka? Takie zafałszowania historii się mszczą na przyszłych pokoleniach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s