Szatan z Torunia!

Urodziny Radia Maryja - artykuły | Toruń Nasze Miasto
W sobotę odbyła się uroczystość celebracji  29 lat trwania Radia Maryja.
Tak się przyglądałam politykom z PiS na tym zgromadzeniu i zobaczyłam pedofilów i homosiów jak Macierewicz, który uwielbia się otaczać młodymi chłopcami!
Rzecznik Praw Dziecka oklaskiwał słowa Rydzyka o pokusie i żaden Ziobro, czy Brudziński nie potępił tych haniebnych słów, czyli jest pełna zgoda na pedofilię!
Padły tam takie słowa, że każdy ma pokusy z ust bandziora Rydzyka, bo oto zostało zakomunikowanie, że pedofilia jest pokusą i nie można jednego i drugiego pedofila za to karać!
Po tych słowach opadły mi wszystkie członki z bezradności i nawet zabrakło mi wulgaryzmów, aby wrazić swój gniew.
Jestem matką i babcią czwórki Wnuków, ale jestem też myślącą seniorką, a nie żadnym moherowym beretem, który wpłaca swoją emeryturę na tego szemranego biznesmena!
Myślę sobie –  jak do tego doszło, że w Polsce demokratycznej jeszcze 6 lat temu ten szatan tak się ugruntował w naszym kraju?
Budował swoje imperium za czasów Platformy Obywatelskiej i nikt nie stanął mu na przeszkodzie, aby przestał doić budżet, a za czasów PiS urosły mu jeszcze bardziej złodziejskie skrzydła!
Dlaczego Tusk i jego rząd pozwolił złodziejowi otworzyć swoje radio i telewizję i w ten sposób dali Rydzykowi przyzwolenie na manipulowanie naszym społeczeństwem i robienie finansowych kokosów!
Oskarżam Tuska i jego rząd, że kiedy Prokuratura nie była upolityczniona nie powołali żadnej komisji państwowej do badania nieprawidłowości w kościele i badania aktów pedofili  i skazywania ich za te czyny!
Nie zrobiono absolutnie nic i dlatego teraz ta seksta Rydzyka szantażuje PiS, że jeśli nie będą płacić, to stracą elektorat!
Bo w tym wszystkim chodzi właśnie o elektorat, który przy urnie będzie popierał właśnie PiS!
To jest taki szantaż emocjonalny i dlatego do Rydzyka zjeżdżają się politycy PiS i piją sobie z dziubków, bo każdy ma w tym interes biznesowo – polityczny!
Nie wiem, czy dożyję do następnych wyborów, ale jeśli, to nie zagłosuję na żadną Koalicję Obywatelską, ani na Lewicę, bo to oni pozwolili na rozrośnięcie się potęgi tej sekty Rydzyka!
Dziś słuchałam wypowiedzi Szymona Hołowni, który zapowiedział, że jeśli wybory wygra, to rozliczy Rydzyka do złotówki!
Może tak, a może nie, ale muszę się chwytać jakieś nadziei i normalności!
Lubię mocne słowa o tym, co się wydarzyło w Toruniu i wklejam wpis Kamila Durczoka, bo on właśnie obnaża do krwi to polskie skurwysyństwo!
Jeśli dotąd ktoś nie widział, gdzie mieszka (o ile istnieje) szatan, to nie powinien mieć wątpliwości. Toruń, dzielnica Chełmińskie Przedmieście, ul. Żwirki i Wigury 80. Siedziba Radia Maryja. Ma twarz Ojca Dyrektora, czyli zwykłego handlarza ludzkimi emocjami. Sieje zło, zbiera jego owoce i, po latach żmudnego wysiłku, ma pod palcem rząd, ministra (podobno) sprawiedliwości oraz całą resztę rządzącej nami bandy. O. Rydzyk broni bp. Janiaka: To współczesny męczennik mediów. „To, że ksiądz zgrzeszył, no zgrzeszył. A kto nie ma pokus?” Koniec cytatu. KTO NIE MA POKUS???? Skalą naszego upadku jest obraz Ziobry, prokuratora generalnego, kłaniającego się w pas facetowi, który przed momentem pochwalił pedofilię. Jeśli potrafimy to, w większości, tolerować, to znaczy, że jesteśmy na dnie. I skończeni. Cham i kombinator nie jest partnerem do dyskusji. Od wielu tygodni, szanując każde słowo, piszę list do Polskiego Chama. Nie obraźliwy, raczej współczujący, ale z jasnym przesłaniem. Drogi Polski Chamie, tak trwale zakorzeniony w naszej historii. Nie jesteś partnerem do dyskusji. Trzeba Cię ignorować. I edukować. Bo wierzę, że z gruntu, Chamie, nie jesteś zły. Po prostu. Albo się pogubiłeś, albo nikt nie dał Ci wiedzy, pozwalającej samodzielnie myśleć. Nie skończyłem tego listu, wciąż nad nim pracuję. Ale Cham dziś nami rządzi. Dyktuje kobietom, co mają robić ze swoim ciałem, pałuje bezbronne kobiety na ulicach, urządza sobie Hołd Toruński, gdzie cała wierchuszka PiS’wskiej bandy, kłania mu się, oddając w lenno kolejne kawałki Polski. Rzygać się chce, widząc, jak Szatan puchnie z dumy na widok kolejnych ministrów, niemal padających przed nim na kolana. Jak napawa się widokiem trzęsących dupami kolejnych notabli, przerażonych wizją popadnięcia w niełaskę zwykłego cwaniaka, naciągacza z niejasną przeszłością, dywersanta, pracującego dla kogoś o nie ustalonej jeszcze tożsamości. Choć nadajniki w Rosji podpowiadają trop, on tkwi w swojej pysze. Jesteśmy na dnie. Mamy katosowiecki rząd, masakrujący właśnie wymiar sprawiedliwości i całkowicie realną groźbę opuszczenia Unii Europejskiej. Jeśli nie przejrzymy na oczy, jeśli nadal będziemy uważali, że to nas nie dotyczy, wkrótce będziemy satelickim państwem Rosji. 3 lata temu napisałem tekst, który zaczynał się od słów: Kaczyńskiemu, w tym, by ogrzewać się w słońcu pełnej władzy, wyraźnie przeszkadza cień unijnej władzy. Posypał się hejt, że chyba zwariowałem. Halo, moi sceptyczni wtedy czytelnicy, dziś nadal tak uważacie…?”
Występ gimnastyczek przed Andrzejem Dudą to hit internetu. Zorganizowano go w "nietypowych warunkach" - WP Wiadomości

10 myśli na temat “Szatan z Torunia!

 1. Słuchałem tego co wygadywał pan Rydzyk i autentycznie zbierało mi się na wymioty. Ten osobnik jest obrazą dla Boga, katolicyzmu i Polski. A PiSowskie błazny słuchały tego i jeszcze go oklaskiwały! To chore!! A kler bez maseczek siedział jeden przy drugim, ale ich reżim sanitarny nie obowiązuje! Ale może to i lepiej, jak sie pozarażają to będzie spokój. Pierdolona sekta obłąkańców!

  Polubione przez 1 osoba

   1. Ponoć teraz twierdzi że te słowa zostały wyrwane z kontekstu, ale to kolejne kłamstwo, bo na własne uszy słyszałem co ten skurwysyn mówił. Będzie mu w piekle dupa skwierczała jak skwarki na patelni!

    Polubienie

 2. To nieprawda, że PO lekką ręką zgodziło się na rydzykowe media. Nawet się poskarżyć do Brukseli pojechał, bo mu częstotliwość czy coś tam nie odpowiadało. Taki był prześladowany. Teraz łatwo mówić, ale kto by się spodziewał aż takiego draństwa po PiSie? Wydawało się, że mamy już ugruntowaną demokrację. A tu proszę! Kolejna niespodzianka: PiS sobie polską prasę wykupił za państwowe pieniądze. Kto mógł przewidzieć taką bezczelność?

  Polubienie

  1. PO powinno dążyć do rozdziału kościoła od państwa, ale w jakiś sposób to im też pasowało i pozwolili na to, co dzieje się teraz.
   Ja zawsze piszę, żeby pokocha wolne media, bo tak szybko mogą odejść. Zaczyna się zagarnianie wszystkiego.

   Polubienie

 3. To ostatnie zdjęcie jest dla mnie zawsze porażające, chociaż przecież nie widzę tego po raz pierwszy. Te miny facetów siedzących w pierwszym rzędzie są tak obleśne… Kiedy to się skończy i dlaczego na nich nie ma żadnego bata?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s