Kobiety PiS -u!

CZŁOWIEK, KTÓRY BOI SIĘ KOBIET
ANDRZEJ RODAN pisarz, filozof, historyk, człowiek gorszego sortu, autor 58 książek, w tym trzytomowa “Kryminalna historia Kościoła” oraz czterotomowa “Historia głupoty w Polsce”, tako rzecze: Z przykrością stwierdzam, że 13 grudnia 2020 roku nie udała się rekonstrukcja Stanu Wojennego. Dlaczego? Otóż 13 grudnia 1981 r. Pan Generał Wojciech Jaruzelski cały czas był w stolicy, natomiast Jarosław Kaczyński już 12 grudnia 2020 r. w otoczeniu ochroniarzy, wojska, policji i wozów pancernych spierdolił z Warszawy. Chwała Bohaterowi!

Zdjęcie

13 grudnia 2020 roku – w 39 rocznicę ogłoszenia Stanu Wojennego ponownie kobiety i mężczyźni wyszli protestować już nie tylko przeciwko ustawie aborcyjnej, ale także o WOLNOŚĆ, którą się nam zabiera z każdym dniem.

Ktoś skrupulatny policzył ilość radiowozów przed domem Kaczyńskiego i było ich 83 sztuki!

13 grudnia 1981 roku maluch podobno spał do południa i nie wiedział, co się w Polsce stało, a dziś podobno wywieziono go ponownie, bo tchórz ma pełne gacie ze strachu i boi się kobiet!

Zmienię temat, bo chcę napisać o europosłankach, które ktoś do tej Brukseli wybrał.

Sorry nie będę się kusiła, aby pisać o ich urodzie, ale tam naprawdę z tymi kobietami nikt się nie liczy i one tam są po prostu nie lubiane za arogancję, chamstwo i niekompetencję!

Czepię się tylko tego, że w stosunku do innych, swoich koleżanek po fachu ubierają się burakowato w swoje siermiężne garsony i niedopasowane sukienki i rozczochrane fryzury!!

Nic w nich kobiecości!

One tam siedzą w tej Brukseli i jak napisałam nikt z nimi tam się nie liczy, a więc chodzą jak samotne owce i się śmiertelnie nudzą!

Aby zaistnieć wypisują bzdury na Twitterze i jedna jest mądrzejsza od drugiej, a ja kiedy czytam te wypociny, to zastanawiam się nad ich kondycją psychiczną, ale dobrze nie jest!

Kiedyś im ta „kariera” polityczna się skończy i zastanawiam się gdzie one kiedyś znajdą robotę i jak zostaną potraktowane jako mieszkanki w swoich miastach, bo ludzie głupi nie są!

Beata Kempa wystosowała list miłosny do Ziobry tak jakby chciała z nim przeżyć orgazm!

Natomiast Beata Mazurek obraziła Donalda Tuska i z tego powodu będzie miała sprawę w Sądzie!

Nie wolno się tak zachowywać w sieci, bo Tusk to też człowiek i ma swoje uczucia i godność wstrętny babsztylu!

Podobno kobieta, to jest jak puch marny i delikatny, a te dwie są jak pancerne czołgi, które będą musiały za chwilę zejść do podziemia!

Spytam – czy warto było się tak zeszmacić dla konusa – tchórza z pełnym pampersem!

Zdjęcie

Zdjęcie

 

Beata Mazurek atakowana za "zrozumienie" dla narodowców. PO chce ją ukarać - WP Wiadomości

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Beata Mazurek @beatamk Donald Tusk znany jest z tego, że pielęgnuje rodzinne tradycje. Pewnie takich faszystowskich pamiątek posiada więcej. Szkoda, że pochwalił się tylko maseczką Nie traćmy jednak nadziei, może następnym razem powita Lempart w mundurze dziadka z Wermachtu? twitter.com/”

5 myśli na temat “Kobiety PiS -u!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s