Donald Trump podpalił Amerykę!

Kiedy wybory w Ameryce wygrał Donald Trump, to podskórnie czułam, że to jest człowiek niezrównoważony i bardzo groźny dla świata.

Sprawdziło się właśnie, bo nie mogąc pogodzić się z przegraną z Joe Bidenem dał dziś pokaz ogromnej niezgody na to, że te wybory przegrał.

Wystąpił dziś z ponad godzinnym wystąpieniem i ryczał jak zraniony niedźwiedź, że nie odpuści, bo wybory zostały sfałszowane.

Tego wystąpienia nie emitowało CNN, bo było ono poniżej wszelkiej krytyki!

Powstała więc w Ameryce bardzo groźna sytuacja, bo do Waszyngtonu zjechały tysiące ludzi w obronie swojego prezydenta Trumpa, który swoim przemówieniem rozpalił ich do czerwonej wściekłości!

Tego się nikt nie spodziewał, bo nigdy nie było takiej sytuacji, kiedy to protestujący wdarli się do Kapitolu i do Senatu i pojawiła się tam policja.

Trzeba sobie zadać pytanie – dlaczego Donald Trump tak strasznie nie chce ustąpić z funkcji prezydenta?

Jest człowiekiem obrzydliwie bogatym i mógłby odejść z honorem, ale widocznie czegoś się boi, bo może grozi mu więzienie za niepłacenie podatków!

Media właśnie donoszą, że jest postrzelona kobieta na Kapitolu i znajduje się w stanie krytycznym, a więc jest to bardzo groźne, bo nie wiadomo jak dalej się potoczą zdarzenia.

Jest to jakby upadek demokracji w Ameryce, bo Trump pokazał jak mu się ciężko oderwać od koryta.

Po godzinie 18.00 czasu amerykańskiego ma być wprowadzona godzina policyjna i pytanie, co się stanie z protestującym, rozszalałym tłumem na ulicach!

Amerykanie mają w domach broń i może się stać tak, że brat będzie strzelał do brata!

Trzeba zadać sobie też pytanie, co dobrego dla Ameryki zrobił Trump, bo o wielkich dokonaniach nic nie wiem!

Wygląda to tak, jak Majdan w Kijowie i naprawdę jest bardzo groźnie i nie wiadomo jak to opanują służby amerykańskie!

Co czeka Polskę, kiedy prawica przegra jakieś wybory, bo zdaje się, że politycy PiS także nie będą chcieli się odkleić od koryta i może być naprawdę groźnie, że zwolennicy Kaczyńskiego będą tępili zwolenników powrotu do demokracji, ładu i porządku prawnego!

Bardzo dobre przemówienie Bidena. Inna galaktyka.

NIECH BÓG CHRONI AMERYKĘ!

Zdjęcie

Zdjęcie

24 myśli na temat “Donald Trump podpalił Amerykę!

 1. Jak dobrze, że śledzisz , co piszczy w polityce, a ja śledzę Twój blog 🙂 Świat stał się dla mnie ostatnio niezrozumiały i nie mam ochoty wnikać w przyczyny tego bezsensu. Są jacyś ludzie od tego. Ja w końcu chciałabym żyć własnym życiem. Tak, to nierealne, ale choć przez jakiś czas…

  Polubienie

   1. Sagulo, pisząc wczorajszy komentarz, byłam po pasjonującym wieczorze karcianych rozgrywek i nie miałam bladego pojęcia, co się dzieje. Do netu zajrzałam tylko, żeby sprawdzić, kto wygrał Turniej Czterech Skoczni. Dopiero dziś rano zobaczyłam, co się dzieje. Koszmar. Jestem zszokowana.

    Popatrz, Kochana, na chwilę straciłam czujność i omal Kapitol nie padł 🙂 Żartuję, jak zawsze, kiedy trudno mi na spokojnie przetrawić wydarzenia 😦

    Źle nam się zaczął ten rok…

    Polubienie

 2. Nie śledzę i MM też nie śledzi polityki. Nas z tego koryta nikt nie nakarmi więc zanim zdrowi jesteśmy, żeby się najeść do własnego koryta musimy coś włożyć, a to jest związane z „zakasaniem rękawów” i do roboty. Dobrze, że zamieściłaś ten post. Ale przeczytanie go nie spowodowało, że przełączyliśmy kanał w tv. Chociaż do 9pm tv jest wyłączone.

  Polubienie

 3. Wiedziałem że tak będzie!! Ten człowiek przez ostatnie lata nie raz pokazywał swój nędzny poziom, a teraz tylko to potwierdza. Zapisze się w historii jako jedyny prezydent który nie potrafił odejść z honorem. I zapamiętajcie jeszcze jedną moją przepowiednię, że tak samo będzie u nas, gdy PiS w końcu przegra wybory. Też nie będą chcieli oddać władzy.

  Polubienie

   1. Stasiu po tych wydarzeniach, które wczoraj się wydarzyły będzie rozliczony! Zginęli ludzie!
    Ja i tak odetchnęłam, że ten psychopata nie nacisnął czerwonego, atomowego guzika!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s