Które pokolenie odzyska Polskę!

~Mirek ubiera się u Prady - TVN24

Monika Olejnik – dziennikarka w TVN  – prowadząca program „Kropka nad i” w każdym programie ma inne, luksusowe buty!

Kamera przynajmniej raz w programie robi zbliżenie na jej obuwie i faktycznie są one w każdym programie inne i może nawet kosztują 2/3 tysiące!

Często kobiety mają fisia na punkcie butów, a Olejnik musi mieć chyba ich setki i niech sobie ma!

Pracuje i dostaje za program duże pieniądze i okej!

Ja jej nie zazdroszczę, ale…

Mam problem z fundacjami wszelakimi, kiedy to z ekranu telewizora wzywa się ludzi do pomagania chorym dzieciom i taką jest Fundacja TVN, w której to występuje także Monika Olejnik – właścicielka markowych ubrań i butów!

Inni dziennikarze i aktorzy, oraz prezenterzy także proszą o wpłaty od polskiego społeczeństwa, którym także się dobrze powodzi i tu mi coś zgrzyta!

Uważam, że od pomagania chorym dzieciom jest państwo i łaski nie robi, a jednak robi, a ja jako emerytka ze swoją emeryturą nie jestem w stanie pomóc wszystkim, a więc niech pomagają ci bogaci!

Być może Olejnik pomaga, tak po ludzku, a ja nie będę na każde zawołanie!

Państwo nasze teraz działa tak, że Rydzykowi daje kasę na każdy jego kaprys i ostatnio dostał znowu 60 milionów na pierniczone muzeum poświęcone JPII, który ukrywał pedofilię z kościele!

Skoro są pieniądze dla cwaniaka, to powinny być też na chore dzieci i basta!

Zbliża się Wielka, Świąteczna Orkiestra – Owsiaka i tu bez szemrania wesprę, bo wiem, że zebrane pieniądze zostaną wykorzystane faktycznie na dzieciaki i zostanie z moich pieniędzy także zakupiony sprzęt dla ich ratowania!

Rodzice chorych dzieci żebrzą po prostu na portalach „SiePomaga’, czy też „Zrzutka” i błagają o każdą złotówkę, a kiedy wchodzą w grę miliony na operację za granicą , to jeszcze nie słyszałam, że ich ten rząd wspomógł!

Nie chcę wyjść tu na sknerę, bo pomagam choćby tak, że przekazujemy z Mężem swój 1 % na określony KRS, w celu ratowania czyjegoś życia, ale nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim potrzebującym!

Szykujemy pieniądze dla Jurka Owsiaka jak co roku i mamy z tego satysfakcję, by spać spokojnie!

Nie wiem jak to wygląda w innych krajach, ale sądzę, że w wielu, to państwo pomaga, a nie upokarzająca żebranina!

Dodam jeszcze, że ja – jako seniorka nie wiem kiedy będę mogła się zaszczepić w tym kraju, bo to państwo ma w czterech literach seniorów, którzy stoją w kolejkach na mrozie, a szczepionek brak!

To jest dopiero banda!

Przytoczę to, co napisał dzisiaj Janusz Palikot na FB:

Palikot Janusz
Opozycja może teraz wygrać wybory! KO. PiS poległ w sprawie szczepionek ale nie można tego odpuścić aż do obsesji, hasło jest proste – nie kupiliście szczepionek – zabiliście ludzi. Jesteście mordercami!

20 myśli na temat “Które pokolenie odzyska Polskę!

  1. Marku – Nawalny pokazał światu obrzydliwe bogactwo Putina. Byłam w tym zamczysku na YT i wdziałam, a tam gdzieś w świecie umierają ludzie z głodu! jaki ten świat jest niesprawiedliwy i gdzie w tym wszystkim jest ten ich Bóg!

   Polubienie

 1. To jak państwo pomaga chorym dzieciom i nie tylko, najlepiej widać po liczbie zbiórek założonych w internecie. Przez długie lata płacimy składki na służbę zdrowia a gdy przychodzi co do czego to musimy sobie radzić sami. Nie ma pieniędzy na chore dzieci, za to są grube miliony na toruńskiego skurwiela, czy miliardy dla TVP Info, żeby widzowie mogli oglądać jak Magda Ogórek pląsa po ekranie ze zboczeńcem. To państwo jest chore, potwornie chore…

  Polubienie

 2. Moje stanowisko wobec dobroczynności jest proste: jeśli mam to się dzielę tym, co mam; jeśli sama jestem w potrzebie, to tego nie robię, bo i niby skąd miałabym brać środki na to by być darczyńcą? Na zachowania innych nie mam wpływu.

  Polubienie

 3. Mam nadzieję, że głównym wątkiem tego postu nie są buty Moniki (bo każdy ma swojego pierdolca uzależnionego od dochodów), ale pomoc państwa dla najuboższych. I tu pełna zgoda z tym co piszesz. Państwo, tak jak dupa do srania, powinno służyć tym, którzy pomocy potrzebują.

  Polubienie

   1. To wklejam co dziś napisał: Dziś krótko, choć nie mogę się powstrzymać od kilku słów na temat plotki, jaka obiegła kraj nad Wisłą. Jeśli prawdą jest, że faktycznie rozważano dymisję Morawieckiego, to znaczy, że Ziobro jest silniejszy, niż się komukolwiek wydaje. Jego harce bowiem to nic w porównaniu z głupotami opowiadanymi przez Mateusza Twórcę Koła oraz Innych Wiekopomnych Wynalazków. Ziobro szantażuje premiera, za co w każdym normalnym kraju poleciałby ze stanowiska w sekundę. Ziobro prowadzi politykę zagraniczną, za co w każdym normalnym kraju natychmiast straciłby stołek. Ziobro wreszcie demoluje wymiar sprawiedliwości z kozacką zaciętością, co ma się tak do norm europejskich jak on sam do męża stanu. I pomyśleć, że cały ten bajzel urządza nam ktoś, kto razem ze swoją drużyną zuchów (gotowych ścigać się do upadłego, kto palnie większą pierdołę) liczy niespełna 20 szabel.
    Ogon macha psem.
    Dlaboga, panie Kaczyński! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz? szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz?
    Aha. Zapomniałem. Pan Kaczyński na koń nie skoczy, bo woli rodeo.

    Polubienie

   2. Pan Kaczyński na koń nie skoczy, bo woli na kocie … 😉
    Czy Ziobro ma tak silną pozycję? Wątpię. 18 szabel Ziobry można wymienić na szable Konfederacji i KO i w takim składzie dotrwać do jakiejś umowy/ustawy gwarantującej bezkarność po oddaniu władzy w PiS.
    Poza tym różnica pomiędzy Morawieckim a Ziobro jest taka, że jeden tylko wygaduje głupoty, a drugi je podpisuje (wycofywane ustawy) na papierze.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s