Narodowy ginekolog – Kaczyński!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Nie milkną na ulicach w wielu miastach Protesty Kobiet w związku z tym, co im w sprawie aborcji zgotował Narodowy Ginekolog z Żoliborza!

Wklejone przeze mnie grafiki chyba mówią wszystko i na tym bym mogła ten wpis zakończyć, ale poszperałam na „Wikicytaty” i tam znalazłam wypowiedź Anny Walentynowicz, która już dawno napisała tak:

„A co sądzę dzisiaj o ustawie antyaborcyjnej? Przeraża mnie myśl, że można się zdecydować na urodzenie dziecka wyłącznie ze strachu przed karą więzienia”

Kiedy to pisała, to aborcja w Polsce była na życzenie z czym ja się kategorycznie nie zgadzam, a dopiszę więc, że nie może być tak, że kobieta ma być zmuszona do rodzenia dziecka nieodwracalnie uszkodzonego!

KRZYCZĘ więc – NIE, NIE, Nie dla aborcji na życzenie!

Wczoraj oglądałam emocjonującą „Kropkę nad i”, w której Monika Olejnik spytała posła – osła Jacka Ozdobę, czy kazałby swojej żonie urodzić dziecko z uszkodzeniami nie do odwrócenia i wiecie co się stało?

Zapadła totalna cisza, która była jednoznaczna, że NIE!

Rozrodczością w Polsce zajmują się politycy – „dziadersi”, którym już nie staje, a także oczywiście – kościół czyli faceci w sukienkach!

Jak to wygląda na świecie w tym jakże, trudnym temacie!

Można sobie przestudiować mapkę i wyjdzie na to, że idziemy w stronę krajów słabo rozwiniętych!

Jeszcze raz podkreślę, że kobietom przygotowali straszny los politycy i kościół, a nie naukowcy, ginekolodzy, specjaliści w spokojnej debacie o tym, co dla kobiet będzie najlepsze, by było przede wszystkim humanitarne!

Nie szuka się kompromisu, a sprowadzono los kobiet, do losu kobiet w Salwadorze!

A teraz pojawiają się takie głosy od kobiet, które zdecydowały się urodzić i czytamy, a takich będzie więcej:

Z Twittera:
Gamuel
– Musisz urodzić chory płód, pomożemy Ci!
– Urodziłam, pomóżcie, musze się nim opiekować 24h na dobę przez całe życie.
– Masz tu kilka stów i spierdalaj. Tylko pamiętaj, jak pójdziesz na boku do roboty, to i to ci zabierzemy, jebana, roszczeniowa złodziejko.
Przeczytałam także o tym, jak pewna kobieta urodziła dziecko uszkodzone – żyjące parę godzin po porodzie z wodogłowiem!
Wylądowała na rok w szpitalu psychiatrycznym, ale po wyjściu z niego – popełniła samobójstwo i nikt za to w tym kraju nie odpowie!

Może być ilustracją

21 myśli na temat “Narodowy ginekolog – Kaczyński!

 1. A ja nie mam nic przeciwko aborcji na życzenie. Nikt nikomu jej nie nakazuje ( odwrotnie, urodzić każde dziecko w każdych okolicznościach, już tak). Nie mam prawa sądzić, że jestem bardziej moralna i mądrzejsza, niż kobieta podejmująca taką decyzję.

  Polubienie

  1. Różne są losy kobiet, które zaszły w ciążę i nie mnie oceniać, czy ona robi dobrze, czy źle! Ja zaznaczam, że nie jestem za aborcją na życzenie, ale to jest w gestii w sumieniu!

   Polubienie

 2. Pisałam to już wielokrotnie, ale powtórzę – mam nadzieję, że m.in. ta sprawa przyczyni się do szybszego upadku PiS i polskiego KrK. Sama wiele pomóc kobietom w Polsce nie mogę, Irlandia ma swoje własne bitwy (dopiero niedawno udało się wywalić zakaz aborcji z Konstytucji – przez referendum, co pokazuje rozwój społeczeństwa w tym temacie).

  Polubienie

  1. Świechno kochana! W Polsce nie można tego przeprowadzić przez referendum, bo tysiące Polaków i Polek słuchają reżimówki politycznej Kurskiego i dadzą się za nią pokroić! To musi wyjść innymi kanałami by dotrzeć do kobiet i i ich praw! to bardzo długa droga do prawdy! I tylko zmiana władzy i podejście do kościoła może to zmienić! ja tego nie doczekam!

   Polubienie

   1. A jednak władza boi się referendum, PiS nie jest w tym temacie pewne swego. Inna sprawa, że odpalenie wyroku TK jest tematem zastępczym wobec gnoju zrobionego z dostępnością szczepień. Zmiany się dzieją. Ludzie wypisują się z KrK, ale co ważniejsze, młodzież ma już inny stosunek do świątków. Tłuczenie o Jezusie od żłobka robi swoje, szybciej ma się tego dosyć.

    Polubienie

   2. I tu masz rację i to mnie seniorkę cieszy, że młodzi odchodzą od kościoła! Wychodzą świadomie na ulicę i walczą o swoje prawa. Teraz jest ich czas, a ja mogę sobie tylko pisać!

    Polubione przez 1 osoba

 3. Sam nie byłem a aborcją na życzenie, bo to jednak trochę ostry skręt w drugą stronę. Patrząc jednak na naszych polityków a szczególnie na tych okrutnych dziadersów i kieckowych mam wrażenie, że ich aborcja byłaby z pożytkiem dla naszego kraju.

  Polubienie

 4. Dzień w którym Kaczyński dołączy do brata ogłosimy świętem narodowym!! Cholerny mały psychopata, na w spółkę z klerem, mają czelność decydować o kobiecym ciele!! Do czego to kur*a doszło!! Jak Polacy mogli dopuścić by nasz kraj stał się PiSowsko-klerowskim domkiem wariatów?! Ale kobiety im tego nie zapomną. A są jeszcze rolnicy, górnicy, przedsiębiorcy i wielu innych, którzy podziękują im przy najbliższych wyborach.

  Polubienie

 5. To że słabo rozwinięte to nie znaczy że źle. Kiedyś wszyscy psioczyli na wieś a dziś wszystkich ciągnie na wieś i tak będzie z rozwiniętą Europą która pójdzie w kierunku niedorozwoju juz to widać kolory mapy mogą się zmienić z latami w pomarańczowy.

  Polubienie

 6. Pisałem już wielokrotnie na ten temat, więc tylko powtórzę. Osobiście jestem przeciw aborcji z tym jednym wyjątkiem, gdy zagraża ona nie tylko życiu, ale i zdrowiu kobiety. Z drugiej strony uważam, że nikt nie prawa wymuszać na kobiecie urodzenia niechcianego dziecka. Jest to więc bardziej kwestia filozofii i mentalności, niż mniej lub bardziej durnych przepisów.

  Polubienie

  1. Nie urodziłabym dziecka potworka. Teraz są metody i badania, a kiedyś tego nie było. Powtarzam, że nie jestem za aborcją na życzenie. Idą czasu, że znowu dzieci będą trafiały do beczek.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s