Szkoda Rosji – szkoda Polski!

Pałac Putina w filmie Nawalnego. Oligarcha Arkadij Rotenberg ruszył na pomoc

Jarek Kaczyński chce być taki silny wódz na miarę Putina, ale nigdy mu nie dorówna w cwaniactwie!
Sam mieszka w rozwalającej się – komunistycznej „wilii”, kiedy Putin sobie wybudował państwo w państwie nad Morzem Czarnym!
Kaczyński w stosunku do Putina, to taki dziaders z łupieżem na marynarce i dziurawych zębach, kiedy Putin korzysta z botoksu!
Nawet Hitler nie miał takiego pałacu jak Putin, w którym mieszczą się sale posiedzeń, kinowe, łaźnie, lodowisko, baseny, lądowisko i  to wszystko zostało sponsorowane przez rosyjskie firmy!
Putin nie przyznaje się do tej posiadłości i pewnie to UFO zbudowało!
Najbardziej wbiła mnie wiadomość, że to zamczysko w podziemiach liczy sobie 16 pięter w dół!
Kaczyńskiemu nie udało się zbudować dwóch wież, a Putin mimo wielkiego bogactwa, bo jest najbogatszym człowiekiem na świecie – siedzi w bunkrze, tak jak niegdyś skrywał się Hitler, bo bał się o swoje życie.
Podobno jak Hitler cierpi na Parkinsona!
Wszystko to ujawnił Nawalny – wielki wróg Putina, który chciał Nawalnego zabić chemiczną trucizną!
Pobieżnie przejrzałam to zamczysko i jego pomieszczenia i jest to jeden wielki kicz, ale Putin lubi, kiedy złotem wszystko ocieka!
Rosja, to wielki kraj i mogłaby być bogata, ale żyje w niej za dużo złodziei i cwaniaków, a więc dlatego żyje się w tym kraju często w ogromnej biedzie.
Ujawnienie bogactwa Putina rozwścieczyło Rosjan i wyszli na ulicę w bardzo wielu miejscowościach, bo nie tylko w Moskwie.
Rosjanie przejrzeli na oczy, a ja się pytam Putina, czy w trumnie jest kieszeń, bo tam nie da się zabrać bogactwa!
Kaczyński chce trzymać Polaków za mordę, tak jak to robi Putin, ale niedługo przyjdzie jego kres, tylko, że nie ma on swojego bunkra i Polacy wyciągną gnoja z tej rozsypującej się „wilii” i rozliczą za wszystkie draństwa!
Jego ekipę też!
Ostatnia mowa Nawalnego przed aresztowaniem w dniu 02.02. 2021 roku!
Janusz Maksym
Analogie z Polską są aż nazbyt widoczne. Dyktatura w stylu putinowskim to marzenie pisowskiego satrapy z Nowogrodzkiej.
Aleksiej Nawalny (ostatnie słowie w sądzie)
Przyczyną tego, że jestem sądzony, jest nienawiść i strach jednego człowieka żyjącego w bunkrze. Wynikają one z tego, że przeżyłem, choć na jego rozkaz próbowano mnie zamordować bronią chemiczną. A potem obraziłem go jeszcze bardziej, bo nie ukryłem się w jakimś bunkrze mniejszym niż jego bunkier. A dalej doszło do czegoś jeszcze straszniejszego. Wziąłem udział w wyjaśnieniu swojego własnego otrucia. I dowiedliśmy, że to właśnie Putin, wykorzystując Federalną Służbę Bezpieczeństwa, dokonał tej próby zabójstwa. I nie tylko ja miałem być ofiarą. Dziś wielu wie już o tym i wielu się jeszcze dowie.
To właśnie sprawia, że maleńki złodziejaszek w bunkrze traci rozum. Bo stało się jasne, że – by poradzić sobie z oponentem politycznym, który nie ma ani telewizji, ani partii politycznej – trzeba po prostu zabić go bronią chemiczną. Wariuje, bo wszyscy widzą, że on jest urzędniczyną, którego przypadkowo posadzili na fotelu prezydenta, który nigdy nie brał udziału w debatach czy wyborach. A jedyny środek jego walki to próba zamordowania ludzi. On uparcie uważa siebie za wielkiego geopolityka, wielkiego przywódcę światowego, ale w historii pozostanie jako truciciel. Był u nas Aleksander Oswobodziciel, był Jarosław Mądry i będzie u nas Władimir Truciciel Gaci – on właśnie tak wejdzie do historii.
W naszym kraju 20 mln ludzi żyje poza granicą biedy, dziesiątki milionów nie mają żadnych perspektyw. Cały kraj żyje w tym bagnie bez żadnej nadziei na poprawę. I ci ludzie milczą. Im próbuje się zatkać usta takimi właśnie procesami, wystraszyć ich.
Najważniejsze w tym procesie nie jest to, czym on się skończy dla mnie – posadzą mnie czy nie. Najważniejsze jest to, że jego celem jest napełnienie strachem jak największej liczby ludzi. Posadzą jednego, żeby przerazić miliony. Ktoś wyjdzie na ulicę – posadzić jeszcze pięciu ludzi, żeby przerazić 15 milionów. Mam wielką nadzieję, że ten proces nie będzie przyjęty przez ludzi jako sygnał tego, że powinni się dalej bać.
To, co widzimy – demonstracje siły, Rosgwardia, ta klatka, w której siedzę – są demonstracją słabości. Po prostu słabości!
Milionów, ani setek tysięcy ludzi zamknąć nie można. I mam nadzieję, że coraz więcej z nas będzie to rozumieć. A kiedy zrozumieją, cała ta „potęga” się rozsypie.
Bywa, że bezprawie i samowola stają się fundamentem systemu politycznego. I to jest straszne. Ale bywa jeszcze gorzej, kiedy bezprawie i samowola ubierają się w mundur prokuratora czy togę sędziowską. A w tym wypadku obowiązkiem każdego człowieka jest odrzucanie tych praw odzianych w te mundury i togi.
Dziś, kiedy znalazłem się pod pełną kontrolą tych ludzi, którzy uwielbiają wszystko smarować bronią chemiczną, nikt za moje życie nie dałby trzech kopiejek. Ale nie bacząc na to, nawet z tego miejsca na ławie oskarżonych mówię, że będę z wami walczyć i wzywam wszystkich, żeby się was nie bali i robili wszystko, by prawo, a nie przebierańcy w mundurach i togach tryumfowali.
GW, Wacław Radziwinowicz, 02.02.2021
"Pałac dla Putina" w Gelendżyku nad Morzem Czarnym
"Pałac dla Putina" w Gelendżyku nad Morzem Czarnym
"Pałac dla Putina" w Gelendżyku nad Morzem Czarnym
"Pałac dla Putina" w Gelendżyku nad Morzem Czarnym
"Pałac dla Putina" w Gelendżyku nad Morzem Czarnym

31 myśli na temat “Szkoda Rosji – szkoda Polski!

  1. Tak w Polsce jest bardzo dobrze, ale rządowi! Powiedz to ludziom, którzy od roku nie mają dochodów i popełniają samobójstwa.
   A prezes jest taki skromny, że musi go pilnować 100 radiowozów za moje i Twoje pieniądze!

   Polubienie

   1. Łukasz nic nie zrozumiałeś przez te 5 lat ich rządów i pewnie jesteś za tym aby kobiety rodziły dzieci bez głowy i mózgu tak jak chce ten skromny starzec – Talib!

    Polubienie

   2. Wszystko zrozumiałam i potrafię ocenić rządy PO i ich wady! Ale teraz co się dzieje, to kolesiostwo, nepotyzm to tylko w tej złodziejskiej sekcie jest największe. Pamiętaj, że słucham tej Waszej telewizji Kurskiego, która Ciebie ogłupiła.

    Polubienie

  1. Marku a teraz to się nasiliło, bo szli do władzy z dobrą zmianą, a wyszło złodziejstwo, nepotyzm, kłamstwo w białych rękawiczkach!
   Pary właśnie zostały pozbawione możliwości leczenia niepłodności – co jeszcze?!

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s