Polak – Węgier – dwa bratanki!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Nas wszystkich piszących blogi na WP – czyta zagranica.

Komentarze wpadają do spamu, ale ja je czasami tłumaczę, bo nie znam języka angielskiego!

Naprawdę są to przyjazne komentarze – kulturalne i pełne ciepłych słów, a więc niech zagranica się dowie o tym, co dzieje się w Polsce!

Ja pamiętam czasy Polski w PRL-u i pamiętam tamte media, kiedy to przekazywano nam wiadomości po linii jednej, słusznej partii, ale nie oburzaliśmy się, bo innych mediów nie było!

Kiedy powoli Polska stawała się demokratyczna, to nasze media zaczęły nas informować o tym, co faktycznie dzieje się w kraju i na świecie!

Do dzisiejszej daty – 9 lutego 2021 roku, kiedy to rząd chce położyć łapę na  wolne media i nastąpi powrót do czasów PRL-u.

W tym kraju nie da się żyć, bo oto grupka dewiantów w rządzie chce opodatkować reklamy do takiej wysokości, że te wolne media zabije, bo nie wydolą finansowo!

Ludzie w Polsce nie zdają sobie sprawy z tego, że reklamy utrzymują w pionie wolne media i dzięki nim możemy oglądać programy dokumentalne jak „Czarno na białym”, czy też „Kropkę nad i”, a także ‚Superwizjer”, albo „Sprawdzam”, „Szkło kontaktowe” i wiele innych!

Dziennikarze dwoją się i troją, aby nam pokazywać wszystkie afery i przekręty za tej władzy!

Wolne media i tak płacą ogromne podatki do budżetu, a nałożenie kolejnego sprowadzi je na samo dno i w końcu znikną z naszych ekranów i z kiosków.

Będziemy zmuszeni do oglądania reżimówki, w której nie ma za grosz obiektywizmu, a są same kłamstwa i przeinaczenia tak jak to się dzieje na Węgrzech, Białorusi i w Rosji!

Kiedy to usłyszałam dzisiaj, to zachciało mi się wyć, bo wiem jak zniszczyli Trybunał Konstytucyjny, Sądy, Prokuraturę, Policję, to tak im się uda zabrać nam wolne media w postaci telewizji, radia, prasy, Internetu,  bo nie przetrzymają tego haraczu nałożonego na nich!

Tylko dzięki wolnym mediom dowiedzieliśmy się o pedofilii w kościele, o Glempie, który ją tuszował, a także o tym, że na lotnisku w Okęciu dyżur ma tylko jeden kontroler, co grozi nam kolejnym Smoleńskiem!

Dowiadujemy się o draństwach tego rządu jak np. –  ile kasy dają złodziejowi Rydzykowi!

Jeśli nas tego pozbawią, to będziemy zmuszeni do oglądania „kurwizji” i o propagandzie sukcesu i tak zabiją naszą czujność!

Nie wiem czy w czasie pandemii znowu wyjdą ludzie na ulicę, ale to jest ostatni dzwonek, by pogonić tych złoczyńców, kłamców, siewców nieprawdy!

Trzeba im powiedzieć – DOŚĆ, bo to wszystko zmierza ku cenzurze Internetu także!

Najgorsze jednak jest to, że Unia Europejska położyła na Polskę wała i nie obchodzi jej to, co dzieje się w Polsce w sprawie aborcji, a więc nie będzie jej obchodziły wolne media w Polsce.

Jako społeczeństwo zostaliśmy z tym sami!

Jeszcze Polska nie zginęła,
póki My żyjemy!
Co nam Kaczyński zabiera –
ulicą mu odbierzemy!
Gdybym była młodsza, gdybym była. to bym do Czech się wyprowadziła!

13 myśli na temat “Polak – Węgier – dwa bratanki!

 1. Partia chce sobie ustanowić podatek od reklam, żeby wydoić więcej kasy na swoje poronione pomysły realizowane przez nieudaczników. Moszczą się, jakby mieli rządzić wiecznie, a wiecznie nie trwa nic 🙂 Jstem ciekawa, co to będzie, jak się okaże, że media Tadeusza też będą musiały zapłacić 😀

  Polubienie

  1. Na razie świechno Rydzyk może spać spokojnie! Dziś włączyłam tv, a tak wszędzie czarny ekran! Wolne media pokazują Polkom, co się stanie po wprowadzeniu podatku od reklam, że to sprawi, iż media upadną!

   Polubienie

 2. PiS chce zniszczyć wolne media, żeby przeciętny Polak nie wiedział o ich przekrętach,ale to im sie nie uda. Poza tym jest jeszcze internet, główne źródło informacji w dzisiejszych czasach, i tego nie da sie zakneblować wyższymi podatkami. Ta władza widzi ze następna kadencja im sie wymyka i robi wszystko by rzetelne informacje nie docierały do ludzi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s