Pasibrzuchy w koloratkach!

 

Znalezione obrazy dla zapytania: mapa pedofili w kosciele wielgus

To jest mapa kościelnej pedofilii w Polsce, która jest wstrząsająca!

Wolne media nagłośniły sprawę kolejnego pedofila ks. Andrzeja Dymera, który 25 lat uciekał od odpowiedzialności za molestowanie dzieci!

Dziś, kiedy weszłam do Internetu zobaczyłam wpisy, że ten ksiądz właśnie zmarł i myślałam, że to jest fałszywa wiadomość i  nie otwierałam linków, gdyż obawiałam się wirusa!

Wiadomość jednak się potwierdziła i kanalia skonała, bo ponoć była chora na raka!

Nie mówi się o zmarłych źle, ale ja mu życzę, aby ten typ się smażył w piekle i dobrze mu tak!

Nie wolno krzywdzić dzieci i o tym na blogu wiele razy krzyczałam, ale ten proceder trwa i nie zniknie dopóki te kanalie będą bezkarni w obliczu polskiego prawa, a nie żadnego kanonicznego, które jest skorumpowane do granic obrzydliwości z politykami włącznie!

Trzeba się zastanowić dlaczego księża krzywdzą dzieci?

Wolą dzieci, bo dzieci nie rozumieją tego, co im robi ksiądz i uważają często przekupione prezentami,  takiego za swoje guru, a kiedy się poskarżą rodzicom, to oni w to nie wierzą – bo jak to możliwe?

Ta czarna sekta na całym świecie ma się dobrze, bo nie są za bardzo przepracowani, którym gosposia pod pysk podtyka smakołyki, rarytasy, deserki, a także mi pierze i sprząta – są rozpuszczeni, bo żyje się im świetnie – na luzie!

Wierni rzucą na tacę, a więc i o kasę nie musi się taki martwić i tak z tego dobrobytu pasibrzuchom lęgną się kwiatki we łbach, że zgwałcić zagubione dziecko, to dla nich jest bułka z masłem!

Po co im kobieta, która może zajść w ciążę i trzeba będzie ją utrzymywać i dlatego w kościele jest celibat, ale dzieci to już zupełnie co innego!

Oglądałam sporo dokumentów, w których wypowiadały się ofiary tych drani i oni opowiadali jak im jeden i drugi i trzeci schrzanili życie, bo nigdy nie zapomnieli doznanych krzywd!

Doznali krzywd takich, że nigdy nie próbowali nawet założyć swojej, normalnej rodziny, bo czuli się gorsi i napiętnowani!

Tam jest tak, że rączka – rączkę myje i wszyscy są umoczeni w pedofilii, a więc dlatego kanalie są bezkarne!

Nie wiem, co by musiało się wydarzyć, aby ich karać tak – jak każdego, innego pedofila i może Dominikanin O. Paweł Gużyński ma na to receptę, tylko, że kto go w tym kraju słucha, bo nie biskupi i nie politycy!

Ludzie trzymajcie swoje dzieci z dala od sukienkowych!

Ten ksiądz gwałcił, molestował, dyszał i doznawał orgazmu, kiedy jego ofiara – dziecko płakało!

Ksiądz Andrzej Dymer nie żyje

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „wyborcza.pl ŁÓDŹ Kościół 0. Paweł Gużyński: Episkopat powinien podać siÄ™ do dymisji. Jest bankrutem moralnym, intelektualnym i duchowym Joanna Żarnoch- Żarnoch-Chudzińska 15 wrzeÅ›nia 2020 17:31 1ZDJĘCIE Agencja Ojciec Paweł Gużyński (MARCIN STĘPIEŃ)”

7 myśli na temat “Pasibrzuchy w koloratkach!

  1. Takich jak Gużyński jest wcale nie mało, ale nie mają lekkiego życia. Ks. Lemański powiedział kiedyś, że nic się nie zmieni póki obecni hierarchowie nie wymrą. I miał rację.

    Gdyby jakiś ksiądz skrzywdził moją wnuczkę, to czarna jego godzina. Tyle, że pewnie to mój syn wylądowałby w pierdlu, a nie on 😦

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s