Wstydzę się za „prezydenta” Polski!

To jest wpis zdenerwowanego pętaka, a nie prezydenta” - KODUJ24.PL

„Prezydent” pojechał sobie na narty w czasie pandemii, bo już nie mógł usiedzieć w Pałacu, a więc uznał, że musi się rozerwać – rozciągnąć!

Na poniższym memie – ruchomym, pokazano, jak to „prezydent” dostaje telefon od wicepremiera, by podpisać ustawę – nawet nocą – zapierdziela i to dla mnie jest zabawne.

W dzisiejszych czasach tak smutnych trzeba czasami się pośmiać, tak dla równowagi psychicznej!

Cd. – niżej – zapraszam:

Memy są zabawne i po to ludzie je tworzą, aby się pośmiać, ale w realu już nie jest tak śmiesznie!

„Prezydent” z tych nart wracał tak, jakby go coś w dupę parzyło i cztery limuzyny wymusiły korytarz życia, podobnie jak karetki pogotowia pędzące w celu ratowania życia!

Limuzyny na sygnałach rozstawiły inne samochody na poboczu, bo uwaga – wielka szycha wraca do miejsca pracy!

Ja pamiętam już fakt, że kiedyś też tak pędził i wpadł do rowu, gdyż zawiodła opona, która wystrzeliła, ale nic tego gieroja, to nie nauczyło!

Buta i chamstwo na drodze powinno być karane, a tym bardziej, że w ciągu 6 lat ich rządów rozwalili już parę limuzyn i nikt za to nie zapłacił!

Nadal jest nierozstrzygnięta sprawa Pana Sebastiana w kolizji z Szydło!

Królowie życia mają w dupie przepisy, bo „panom” jest wolno więcej!

Czytam na Twitterze jego wpisy i śledzę komentarze pod nimi i uwierzcie, że on u mądrych ludzi nie ma żadnego poważania, a także jego małżonka niemowa, a to wszystko z naszych podatków!

Pokażcie mi Prezydenta w innym kraju, który ma na koncie same gafy i bezczelność wobec swojego narodu!

Adrian zaapelował do Putina, aby uwolnić Nawalnego, kiedy tymczasem w Polsce mamy więźnia politycznego i czytamy:

„Osobisty więzień Kamińskiego, przetrzymywany w lochu bez zapewnienia mu praw obywatelskich, o którym media milczą solidarnie.

Dziennikarz śledczy Leszek Szymowski napisał o Tomaszu Szwejgiercie i nazwał go „Więzień gorszego sortu”. Pan Tomasz w izolacji nawet przed adwokatem siedzi za prawdę o Kamińskim i Wąsiku, głównych przestępcach PiS-Polski. Przestraszone media milczą, więc udostępniam, nie dlatego, że moja pierwsza książka ma podobny tytuł „Żołnierz gorszego sortu”, ale z uwagi na szacunek do prawdy, do polskiego prawa oraz elementarnej sprawiedliwości dla każdego człowieka. W buncie przeciwko nałogowym przestępcom mafijnej władzy.
Adam Mazguła”

28 myśli na temat “Wstydzę się za „prezydenta” Polski!

   1. Przyznam że ja już żadnej tv nie oglądam. Nie mogę tego wszystkiego słuchać ani na to patrzeć. Tylko w necie czytam co chcę. Muszę zachować jakieś strzępy zdrowia psychicznego.

    Polubienie

   2. Nicka no nie rozumiemy się, bo ja oglądam tylko TVN24 jeśli chodzi o wiadomości i tylko jej słucham jako wiarygodne źródło informacji!

    Polubienie

 1. Ja tego czegoś nawet prezydentem nie nazywam i rzygać mi się chce jak na ten jego ryj patrzę. Przynosi wstyd temu urzędowi i całej Polsce. Gdyby miał odrobinę honoru, to nawet w wyborach by nie startował, ale trudno po kimś z PiSu oczekiwać honoru.

  Polubienie

 2. Wiesz, jak bardzo kocham Wisłę. Wyjeżdżałam tam co roku, poza ostatnim I w tym nie pojadę. Znam Pałacyk Prezydencki. Tak tam cicho i spokojnie. Nie żebym zazdrościła, ale żal d ściska 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s