Bydle wywindowane na piedestał!

Kaczyński o nagrodzie dla Obajtka: to sukces Polski i wszystkich Polaków - Wiadomości

Tu miał być Twój ulubiony wpis!

Specjalnie tak napisałam, bo w naszym kraju dzieje się tak wiele zła, że kto wie, kiedy nam zamkną WOLNE MEDIA, a tym samym Internet!

Sprawa wcale nie jest zamknięta i te władze są zdolne do każdego posunięcia, aby dyscyplinować nas i zamknąć nam buzie i może blogi!

8 milionów Polaków dopuściło do władzy chamów, szumowiny, złodziei, cwaniaków, którzy idą jak burza i okradają ten kraj już nawet nie w białych rękawiczkach, a grabią do siebie grabiami i na chama!

Kaczyński wprowadza w Polsce NOWY ŁAD, a wygląda on tak, że: Brzydkie twarze, brzydkie słowa, taka jest wstrętna Polski odnowa!

Noszą drogie garnitury, a w środku mają w sobie cwaniactwo i są chamami, którzy przystroili się w piórka i robią co chcą!

Człowiek codziennie się budzi i od rana słyszy o nowych aferach i tak bez końca od 6 lat!

Polsko, moja Polsko, co ci kretyni z Tobą zrobili i tylko czekać jak spółki wykupią wszystkie wolne media i znajdziemy się w „czarnej dupie”.

Ulubienic Kaczyńskiego – prezes Orlenu trzyma już łapę na prasie lokalnej i kto wie, co się jeszcze wydarzy w tym kraju!

Piszę tu o Obajtku i właśnie się okazało, że jest chamem w drogim garniturze i oto wypłynęły taśmy na chama, który robił  wszystko, by się przypodobać obecnej władzy, a Kaczyński szykował go na Premiera Polski z takim oto słownictwem jak poniżej!

Tadeusz Dołęga – Mostowicz napisał powieść pt. „Kariera Nikodema Dyzmy”, którego „elyty” wywindowały na wielkiego polityka i został na tej podstawie nakręcony serial, a tam   znalazł się monolog wygłoszony przez Ponimirskiego!

Na podstawie tego monologu można wywnioskować jacy politycy znaleźli się w PiS, a idealnie pasuje on do Obajtka!

Tylko, że Nikodem Dyzma to był dżentelmen w porównaniu z Obajtkiem, który słowo „Kurwa” użył 250 razy, a „Chuj” – 50 razy i czytamy:

Historia lubi się powtarzać!
Obajtek bis z „Kariery Nikodema Dyzmy”
— Milczeć! — wrzasnął Ponimirski i jego blada twarzyczka chorowitego dziecka zrobiła się czerwona z wściekłości. — Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha… Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idjota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomji, lecz o ortografji! To cham, bez cienia „Kinderstuby“, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manjerom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oxfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura z pod ciemnej gwiazdy o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryterjów! Z was się śmieję głuptasy! Z was! Motłoch!..
Ps.  Najgorsze jest to, że to nie jest śmieszne wcale, a bardzo żałosne, ale to nie przeszkadza wyborcom PiS, którzy dla mnie są też szumowinami, działającymi na szkodę naszej Polski i niech ich piekło pochłonie i wierzę, że karma wraca!

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

13 myśli na temat “Bydle wywindowane na piedestał!

  1. Myślisz że pozostali poza wyłączonymi kamerami używają innych słów? Cała ta zjednoczona prawica to jedno wielkie bagno pełne chorych ludzi o poziomie jaki i w chlewie nie przystoi. W normalnym kraju ci ludzie siedzieli by u czubków a u nas decydują o losach kraju.

    Polubienie

  2. Dobra wiadomość (i powalająca zarazem): bluzgi i parszywy język Obajtka nie wynikają z braku wychowania, ale bidulek cierpi na Zespół Tourette’a!
    Tak podawała TVP i tym uzasadniała plugawy język prezesa Orlenu.
    Można się pośmiać. Można by też wybierać częściej np.posłów z takim zespołem, wtedy bluzgaliby z trybuny Sejmu i obrady byłyby całkiem wesołe i znośne. A tak to tylko lecą jakieś „kanalie”, „chamska hołota”, „zdrajcy”, „łżeelity” – słaby wybór. I nudy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s