COVID 19 w blasku medalu!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „KPRM ROCZNIK 1952-1956 REJESTRACJA: 22-24.03.2021 Masz 65-69 69 lat? w dniach 22-24 marca trwa rejestracja pacjentów z roczników 1952-1956 na szczepienie przeciw COVID-19. Zarejestruj się lub poinformuj O tym swoich bliskich! Szczegółowy harmonogram na: gov.pl/szczepimysie #SZCZEPIMYSIE”

Ja i Mąż jesteśmy ozdrowieńcami i w naszych głowach panuje chaos, gdyż w Polsce jest brak informacji, co do szczepień tych, którzy z koronawirusa wyszli w warunkach domowych.

Czytam tu i tam i nie ma jednoznacznej informacji, czy powinniśmy się zaszczepić, a jeśli tak, to po jakim okresie od powrotu do zdrowia,

Właśnie ogłoszono, że nasze roczniki mogą się rejestrować do szczepienia od 22 marca do 24 marca 2021 roku!

Nikt do nas nie dzwoni i nikt nas nie informuje czy mamy się szczepić i w jakim okresie od wyzdrowienia, a jak wiadomo ciała odpornościowe u każdego są inne i tu jest cały klops.

Dziś usłyszałam, że trzeba się szczepić trzy miesiące od wyzdrowienia, a niektóre dane podają, że sześć miesięcy i bądź tu mądry człowieku!

Druga sprawa jest taka, że ja osobiście boję się szczepionki, bo jakoś podskórnie czuję, że może ona mi tylko zaszkodzić z powodu chorób współistniejących, a takie same obawy ma mój Mąż.

Może oboje wychodzimy na tchórzy i niedowiarków, bo nie ufamy temu rządowi ani za grosz.

Nie wierzymy, że Ziemia jest płaska, a ja na Twitterze przeczytałam, że wiele osób zachorowało ponownie nawet po przyjęciu dwóch dawek szczepionki, a inni dostali zakrzepicy, bo tyle się o tym mówi i pisze.

Będziemy dzwonili do swoich rodzinnych lekarzy po poradę, aby dowiedzieć się więcej.

Jakie macie zdanie na ten temat, bo ja naprawdę się boję tej szczepionki!

Kancelaria Premiera 

 👴👵 Od 22 do 24 marca trwa rejestracja na szczepienia dla osób w wieku 65-69 lat (rocznik 1952-56) 💉Zachęcamy do przekazywania tej wiadomości dalej i do korzystania ze zdalnych kanałów rejestracji ⤵️📞 infolinia 989 💻 e-rejestracja na http://pacjent.gov.pl📱 SMS na 880-333-333❗ Wszystkich pozostałych seniorów już teraz zachęcamy do korzystania z formularza dostępnego pod adresem https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Jak tylko uruchomimy szczepienia dla Twojej grupy wiekowej, priorytetowo zadzwonimy do Ciebie z konkretnym terminem.

Inny temat, bo jestem oburzona, że Robert Lewandowski przyjął odznaczenie od Adriana, który ułaskawił pedofila i kilkakrotnie złamał polską Konstytucję!

Trzeba nie mieć instynktu zachowawczego, aby tak dać się podejść.

Na Lewandowskiego spadł dziś potężny hejt i słusznie, bo ten medal powinna mu wręczyć Merkel, ale to Adrian chciał ocieplić swój wizerunek i podstępnie podszedł chłopaka od piłki niemieckiej!

Lewandowski będzie się kiedyś tego wstydził, ale mleko się rozlało!

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

22 myśli na temat “COVID 19 w blasku medalu!

 1. Zaszczepiłam się pierwszy raz i boję się zaszczepiś drugi. Większość ludzi ma różne objawy po drugiej dawce. Mogę zrezygnować, szczepienie nie jest obowiązkowe i niem ma jak na razie żadnego przymusu. Boję się bo mam wysokie ciśnienie. Innych chorób nie mam ale…czy ktokolwiek badał pod tym względem. Ale i chorować na covida też nie chcę. Jak widzisz wszyscy mamy wątpliwości, nie jest to łatwa decyzja. Żaden z poroducentów szczepionki oprócz skutków ubocznych i co raz mniejszej jej skuteczności nic nam nie gwarantuje. Decyzja należy do nas samych.
  Pan piłkarz żyje w innym świecie i podejrzewam, że nie zajmuje się polityką. Może na zasadę…dają to biorę. Większa popularność, większa kasa. Jak może robić kasę, to niech robi, jest młody niech się bawi. Muszę przyznać, ma spryt do kopania.

  Polubienie

  1. Właśnie Krysiu mam takie same obawy i edukacja w temacie jest strasznie pokrętna. Słucham specjalistów, ale i tak mam obawy. Co do piłkarza, to ma taką kasę, że mógłby sobie podarować ten zaszczyt. Jak napisałam będzie kiedyś tego żałował. Ludzie wytykają mu próżność i niewiedzę polityczną. Napiszę, co nam rodzinny poradził! Zdrowia Krysiu!

   Polubienie

 2. Moi rodzice będą się szczepić, czekają na wiadomości gdzie mogą to zrobić, mam nadzieję, że zaszczepią się jak najszybciej. Jeśli chodzi o nas, jesteśmy daleko w kolejce, jak dostaniemy info, że jest dla nas szczepionka to się ucieszymy.

  Nie jestem fanką piłki, a Lewandowskiemu trochę współczuję, bo tu nie było dobrej decyzji, zawsze ktoś byłby niezadowolony.

  Polubienie

  1. Świechno mam parę dni na zastanowienie się, co do szczepionki. Naprawdę mam sporo obaw, ale może niepotrzebnie się martwię. Lewy mógł odmówić tej maskarady i wiem, że po wyborach będzie tego żałował, bo już spadł na niego hejt! Dlaczego Adrian nie oznacza polskiej reprezentacji, a piłkarza grającego na rzecz Niemców. Wszystko niby mało być narodowe, a tu taki nus! Kiedyś córki Lewego dorosną i będą miały żal do ojca, ale to już jego kłopot!

   Polubienie

   1. Sagulo, Lewandowski jest piłkarzem, to rozrywka równie plebejska jak disco polo i lincze na mniejszościach, więc spora część jego fanów to lepszy sort. To nie jest tak, że tylko o Twoją uwagę Lewandowski musi zabiegać. Miał trudny orzech do zgryzienia. Ja go nie potępiam. Inna sprawa, że jego kariera mnie nic obchodzi 🙂

    Nawet ostatnio krytykowana AstraZeneca w 100 % zapobiega ciężkiemu przebiegowi choroby. A w sumie o to mi chodzi – żebyśmy my i moi rodzice uniknęli szpitala.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Moja siostra z chorobą nadpłytkowości krwi, czerwienicą przyjęła astrę a na wizycie u hematologa okazało się, że nie tylko jej to nie zaszkodziło ale nawet pomogło. Te przypadki zakrzepicy to chyba jakiś promil. I też nie wiadomo czy na pewno z powodu szczepionki. Ja już mam termin. Też mam nadciśnienie a covida boję się bardziej.

  Polubienie

 4. Robert to doskonały piłkarz….jako człowiek budzi jednak moją niechęć. Jeszcze raz pokazał, że ma jednak parcie na szkło bez względu na okoliczności.
  Osobiście szczepić się nie planuje. Rozumie jednak ludzi, którzy zrobią inaczej.

  Polubienie

 5. Widzę że oboje wzięliśmy temat Lewandowskiego na tapetę 🙂 Ale trudno milczeć, gdy ktoś, kto jest idolem wielu młodych ludzi, swoim nazwiskiem robi reklamę PiSowskiej dyktaturze i tej śmiesznej małpce Kaczyńskiego.

  Polubienie

   1. Kto wie, może liczy na jakiś kontrakt reklamowy, np. od Orlenu i dlatego zgodził się robić za małpkę w pałacu… Tak czy siak straciłem resztkę szacunku dla tego pana.

    Polubienie

 6. Co do Lewandowskiego, to w sumie nie wiem, czemu i za co odznaczył go prezydent? Za osiągnięcia w niemieckiej lidze? 🙂 To słabe bardzo, nawet jak na PP Dudę.
  O szczepionce pisałam u siebie, więc moje zdanie znasz.

  Polubienie

 7. Przypadkowo u mnie na blogu sporo sobie pogadaliśmy o wizycie Lewandowskiego w pałacu, więc tutaj tylko dodam, że Lewy uczciwie i rzetelnie zapracował na swoją pozycję w sporcie i w biznesie. Być może będzie chciał w przyszłości osiedlić się w Polsce, gdzie już udziela się społecznie. Myślę, że dlatego nie chciał ryzykować konfliktu z uzurpatorami, bo to bardzo mściwi ludzie, którzy nie pomogą, a zaszkodzić mogą.
  Co do szczepienia to w chwili obecnej najlepiej zdać się na statystykę, a ta na razie mówi, żeby się szczepić. Poza tym podejrzewam, że jak w przyszłości pojawi się problem kogo podłączyć do respiratora to zapewne wybierze się tego zaszczepionego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s