Wstydzę się za polskiego prezydenta!

 

Miny Andrzeja Dudy - Pudelek

Każdy myślący człowiek w Polsce chciałby być dumny ze swojego Prezydenta i ja do nich należę, bo jestem więc myślę!

Jaki był Prezydent Kwaśniewski, to był, ale z pewnością byłam bardziej dumna z niego, aniżeli z obecnego Adriana, który maksymalnie mnie wkurza i aż zawstydza, że Polska takiego człowieka wybrała na najwyższy urząd w Państwie.

Kiedy go słuchami i oglądam, to wpadam w zażenowanie i jest mi bardzo smutno, że ten człowiek reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej.

Ten człowiek kilkakrotnie złamał polską Konstytucję i ułaskawił bandziora i tego nigdy mu nie zapomnę!

Wstydzę się za niego, bo kiedy tylko otworzy usta, to się zwijam w sobie i w telewizorze pilotem wyłączam głos, aby tych bredni nie słyszeć!

Nie mogę patrzeć na jego wybujałe ego, nie mogę słuchać jego tembru głosu i tych wszystkich idiotyzmów jakie wygaduje!

Naprawdę w mojej przestrzeni domowej fruwają przeróżne określenia tego człowieka, bo jakoś swój sprzeciw trzeba wyrazić, aby sobie zwyczajnie ulżyć, bo na dłuższą metę nie da rady!

Niby ma doradców, ale oni bardzo źle mu doradzają, a także ta jego żona – zwana Pierwszą Damą nic dobrego dla Polski nie robią, bo ona  od jest niemową!

Jak mnie wkurza ta ich poddańczość i podpisywanie wszystkiego jak mu Kaczyński każe, co oznacza, że facet nie ma kręgosłupa kompletnie, co jest też ogromnie smutne.

Nawet swój chłop – Wałęsa, któremu zdarzyła się prezydentura nie był tak żenujący jak ten prawnik, który kompromituje Polskę na salonach!

Nikt z nim gadać nawet nie chce, bo gdzie się nie pojawi, to zostawia po sobie śmieszność, choćby z powodu głupich min, których on jest mistrzem i kiepskiego angielskiego!

Siara, wszędzie siara i nie dziwię się, że pisarz Jakub Żulczyk w końcu nazwał Adriana po imieniu i stwierdził, że jest po prostu – debilem!

„Jakub Żulczyk jest oskarżony o znieważenie Andrzeja Dudy. Znany pisarz i scenarzysta na jednym z serwisów społecznościowych nazwał prezydenta RP „debilem”. 

Jakub Żulczyk poinformował w mediach społecznościowych, że do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił akt oskarżenia w sprawie znieważenia Prezydenta RP. ”Idzie o wpis na Facebooku nt. wyborów w USA, w którym to, napisałem, cytuję: „Andrzej Duda jest debilem”. Co ciekawe, ja i reprezentujący mnie w tej sprawie mecenas Krzysztof Nowiński nie dowiedzieliśmy się o tym oficjalnie i na piśmie, tylko z zaprzyjaźnionego z władzą portalu „wPolityce”. Tak to działa nad Wisłą” – napisał na Facebooku”


Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Jakub-Zulczyk-oskarzony.-Pisarz-nazwal-Andrzeja-Dude-debilem

Takie samo zdanie ma Adam Mazguła, który jest prawdziwym patriotą i ocenił także zachowanie Adriana i tak:

 Adam Mazguła

 
„Debilizm
– niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku życia.
Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.
Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych.
Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ.
Z jakiś powodów określenie to robi zawrotną karierę polityki międzynarodowej. Może także pogrążyć osoby publiczne i być powodem wzmocnienia izolacji dotkniętych tą słabością”
Adam Mazguła”

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Pablo Morales @PabloMo09825801 Jak można nazwać debilem człowieka, który przez 30 minut gawędzi z rosyjskimi komikami biorąc ich za sekretarza ONZ? jeszcze sądzi, że mówi po angielsku...”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, ceglany mur i w budynku

18 myśli na temat “Wstydzę się za polskiego prezydenta!

  1. On przejdzie do historii jako poddany Kaczyńskiemu, a Wałęsa chociaż przeskoczył płot w obronie Polski przed komunizmem, a Bush miał też swój urok! Ten nie ma niczego i dlatego, kiedy skończy się kadencja będzie uciekał jak gang Olsena.

   Polubione przez 1 osoba

 1. Popieram „po całości” to co napisałaś. Tylko tak się zastanawiam … jeżeli ktoś jest debilem, to po co mu to wypominać? A jeżeli nim nie jest, to po co go obrażać?
  Przytoczę też komentarz, który zamieściłem na „widzianezekwadoru”:

  Jest takie powiedzenie ludowe, które dla zrozumienia „Parszywej zmiany” trzeba odwrócić do góry nogami. Po sparafrazowaniu brzmi ono tak:
  Co wolno tobie mały smrodzie
  To nie wolno wojewodzie

  To dlatego do nas blogerów jeszcze na razie nie przychodzą o 6 rano nieproszeni goście. I na razie nie ciągają nas po sądach. Na razie … ale to się zmieni.

  Polubienie

   1. Przyszli Andrzeju po trzech młodych chłopców, którzy coś tam śpiewali przeciwko Adrianowi i postawiono ich przed sądem. Czyli nie bądźmy bezpieczni, bo machina się rozkręca.

    Polubienie

 2. Określenie tego osobnika debilem jest obraźliwe dla ludzi dotkniętych lekką niesprawnością intelektualną.
  Kiedyś Robert Gliński, o ministrze kultury, wyraził się: „mój brat to idiota”. Skoro brat, to pewnie wie co mówi.
  Jeśli prokuratura dobrej zmiany sądzi, że to są jedyne określenia władzy, jakie krążą wśród chamskiej hołoty, gorszego sortu, sortu skażonego genem zdrady, wśród kanalii i złodziei – to prokuratura jest w „mylnym błędzie”!

  Polubienie

 3. Gosiu bo nas szaraków wolno obrażać przez tą władzę, a obrażają nas na każdym kroku, aby pokazać swoją wyższość. Może za kanalie i element animalny kiedyś ich się rozliczy!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s