Polska zawierzona Matce Boskiej!

Może być zdjęciem przedstawiającym cukierek i w budynku

Mam już taki skromny akcent świąteczny, ale kompletnie mnie te święta nie cieszą z wiadomych przyczyn.

Jedzenia robię tylko dla nas dwoje, gdyż na drugi dzień świąt mamy zaproszenie na obiad do naszej Córki!

Przyznam się, że nie jestem za tym, aby się gromadzić, ale będzie nas bardzo mało, a więc ryzyko jest niewielkie.

Dla nas robię tylko sałatkę jarzynową, sparzę białą kiełbasę, a do tego będzie biały barszcz z jajkiem na twardo i to wszystko.

Będzie też kawałek ciasta do kawy, bo to przecież tylko dwa dni!

Kto interesuje się przebiegiem pandemii na świecie, to wie, że pod rządami Joe Bidena zaszczepiono już 100 milionów Amerykanów, a szczepią ich nawet podczas jazdy samochodem i idzie to lawinowo.

Wiem, że w Korei Południowej wszystko, dosłownie wszystko podporządkowane jest w zwalczaniu pandemii i oni też tam mają ogromy sukces, ale trzeba chcieć i mieć mądry rząd, a nie korupcyjny!

Jest nas Polaków zaledwie 40 milionów, a ten rząd poległ po całości i z ledwością zaszczepione jest zaledwie 5 milionów, a do tego brakuje wszystkiego!

Brakuje lekarzy, pielęgniarek, łóżek, szczepionek, respiratorów, rurek do nich, a do tego karetki wożą pacjentów nawet 800 kilometrów, aby choremu znaleźć miejsce w jakimkolwiek szpitalu – zgroza i nóż w kieszeni się otwiera na to partactwo i dyletanctwo.

Maż otrzymał sms, że mogą go zaszczepić 27 maja, a nie mam pojęcia kiedy?

Ta pandemia nigdy się nie skończy jeśli nie zamkną kościołów, gdzie można się zarazić, bo ten rząd ma w opiece episkopat i dba o to, aby kościół zarabiał na pogrzebach, gdyż:

Kościół zapraszając wiernych z grupy ryzyka na mszę, naraża ich na śmierć. Każda śmierć, to pochówek. Każdy pochówek, to spora kasa dla księdza. Już wiecie, dlaczego Episkopat namawia ludzi do odwiedzania świątyń podczas szalejącej, śmiertelnej pandemii?

W Wuhan dzieją się cuda i oni wcale nie opanowali pandemii, gdyż tam pandemia mutuje i ludzie na nowo umierają!

Pandemia mutuje także w Amazonii, gdzie powstał nowy szczep – P1, a inaczej pandemia brazylijska. która masowo zabija ludzi, gdyż wszyscy wiemy, że bieda i brak opieki medycznej już dziesiątkuje tamtejszą ludność i powstają ogromne cmentarze.

Jeśli w Polsce zachorowania będą codziennie powyżej 30 tysięcy, to ten rząd grozi, że wprowadzi godzinę policyjną, ale co z tego, kiedy kościoły nadal będą otwarte, w których jeden od drugiego będzie się zarażał za przyzwoleniem księży, bo kasa musi się zgadzać na zasadzie:

Podobno Jezus powiedział do chorego człowieka , który nie mógł chodzić – Wstań, idź, Twoja wiara Cię uzdrowiła!

Właściwie po co ja się tak pieklę, kiedy były minister zdrowia – Szumowski na Jasnej Górze zawierzył służbę zdrowia Matce Boskiej!

Można więc lekceważyć wszelkie obostrzenia i nie nosić maseczek, bo wszystkich nas opieką otoczy kościół, ale takie perdoły, to tylko za rządów tego katolickiego szamba!

I jeszcze taka prawda czasu i ekranu:

Pewna babcia mówiła, że koronawirus to kara za homoseksualizm. Przestała tak mówić, gdy zachorował jej mąż, później ona, a na końcu jej ksiądz proboszcz.

Dobrej, spokojnej nocy!

Koronawirus. Brazylia. Polski misjonarz o dramatycznej sytuacji w Manaus

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi, na świeżym powietrzu, pomnik i tekst „wyborcza.pl KRAKÓW koronawirus Pierwszy dzień lockdownu, a W Krakowie bierzmowanie dla dwóch roczników. "Myślę, że każdy z nas czuł się bezpieczny" Angelika Pitoń 27 marca 2021 15:35 K 8 ZDJĘĆ AgencjaGazeta Gazeta Fot. Adrianna Bochenek Agencja Gazeta”

rz

13 myśli na temat “Polska zawierzona Matce Boskiej!

 1. Gdyby poza kościółem Polacy zachowywali dystans do innych grup społecznych nic by mnie ten temat nie obszedł (w sumie niewiele mnie obchodzi, że jakaś grupa zaraża się we własnym gronie). Niestety, z tego co wiem od rodziny, ludzie nie potrafią powstrzymać się od włażenia na siebie w sklepach i w innych miejscach, gdzie obowiązują kolejki.

  Polubienie

 2. Swiechno bo tak jest, że jeśli się komuś zwróci uwagę, że nie ma maseczki, to można dostać po pysku! Jeśli tak ludzie będą robić, to to dziadostwo się nigdy nie skończy! Do tego ten dziadowski rząd, który sobie kompletnie z tym nie radzi! karetki kołują po kilka godzin, aby chorego umieścić w szpitalu! Zresztą sama wiesz od rodziny!

  Polubienie

  1. Marku uważaj nie siebie, bo ta pandemia brazylijska idzie jak taran przez świat. Nasz rząd kompletnie nie panuje nad naszym życiem. Oni mają nas w czterech literach. Mam nadzieję, że Polacy im pokażą przy urnach, co o nich myślą!

   Polubione przez 1 osoba

 3. U mnie jest w rodzinie taka sytuacja, że ani pisać, ani nawet myśleć mi się o tym nie chce, jak nie muszę. I to ze zwykłej głupoty. Tak wcale nie musiało być. Jestem tak wściekła na olewających zasady pandemiczne ludzi, że wczoraj z trudem powstrzymałam się, żeby nie walnąć w ryj mijającego mnie macho bez maseczki. Ja go chronię, on mnie nie. Z monitoringu powinno się robić portrety takich kretynów, wieszać na izbie przyjęć i w razie co, przesuwać na koniec kolejki. Tak, wiem, głupoty piszę, ale już nie mam ani grama zrozumienia dla tych, co nie mają go dla innych.

  Polubienie

  1. Szarabajko ja siedzę w domu, bo nie chcę się znowu zarazić, a jest to możliwe. Oglądam w tv i łzy mam w oczach, bo ta pandemia mnie psychicznie wykańcza. Skoro politycy nie noszą maseczek, to ludzie bez rozumu to powielają.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s