Kanalie w polskiej polityce!

Skromna Pawłowicz o sobie: "Jestem bardzo ładna, bardzo miła, życzliwa, łagodna" - Pudelek

Sypie się w PiS, bo koalicjanci stawiają się Kaczyńskiemu i kto wie czy nie będzie przyspieszonych wyborów, bo Kaczyński ma już pełne gacie!

Kaczyński może zmienić Gowina, ale to już nic nie zmieni, bo Kaczyńskiemu podskakują i skutecznie go osłabiają!

Teraz jest czas, aby opozycja była czujna i aktywna, aby draniom odebrać niszczycielską władzę!

Ale dziś nie o tym, a o kanaliach w tej partii, które w normalnym, praworządnym kraju wyleciały by z kopa ze swoich stanowisk przyklepanych przez Kaczyńskiego i tego chłoptasia Adriana, który namaścił Kryśkę Pawłowicz w Trybunale Konstytucyjnym!

Kaczyński uruchomił w przestrzeni publicznej i w polityce dewiantów, socjopatów i psychopatów i do nich należy właśnie psychicznie chora Kryśka, która dopuściła się czegoś, co nie powinno być akceptowane i za to powinna być odpowiednio ukarana!

Na Twiterze zaszczuła dziecko transpłciowe ujawniając nazwisko, szkołę i adres szkoły!

Naraziła to dziecko na ostracyzm, a także jego rodziców, co powinno być natychmiast napiętnowane przez partię rządzącą i przez RODO!

Tej kanalii powinno być gówno do tego, a zwłaszcza do dziecka, ale zrobiła to z pobudek politycznych, aby się przypodobać Kaczyńskiemu, który jako gej walczy z LGBT, a także Adrianowi, który wrzeszczał, że ludzie LGBT, to nie ludzie, a ideologia i to wszyscy pamiętamy!

Drugą kanalią w rządzie Kaczyńskiego jest niejaki Bonkowski, który przywiązał psa do haka holowniczego i go po prostu uśmiercił!

Niżej wkleiłam karierę polityczną tej bestii i napiszę tylko, że nic mu nie zrobią póki co, bo wiceminister edukacji – Rzymkowski zapowiedział, że zwierzęta nie mają praw i to jest następna kanalia w tym rządzie!

Dodam, że na wpis na Twitterze Pawłowicz odpowiedział sam Burmistrz miasta, który wziął w obronę dziecko i jego rodziców!

Musimy jeszcze trochę wytrzymać i mieć nadzieję, że oni się sami zaorają i wygryzą!

Może być zrzutem ekranu z Twittera przedstawiającym 1 osoba i tekst „Krystyna Pawłowicz @KrystPawlowicz Dyr.Szkoły Samorząd. im.Boh.W-wy w Podkowie Leśnej,u Jana Pawła Il,Agnieszka HEIN doprowadziła do podjęcia przez Radę Pedagog.uchwały ZOBOWIĄZUJĄCEJ nauczycieli,by zwracali się do 10-letniego ucznia,CHŁOPCA ucznia, per AGNIESZKA,jak chcieli rodzice Dane aktów stanu cywil.zlekceważono 2:47 PM Apr 6, 2021 i”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Andrzej Rozenek @ARozenek Pawłowicz, jesteś łajzą. Użyłaś tego dziecka do swoich politycznych, wynaturzonych działań. Wykazałaś się skrajnym chamstwem. Będziesz więc traktowana jak chamka! Zero litości, ty pseudo-sędzio z atrapy Trybunału.”

Jacek Nikodem

 SENATOR BONKOWSKI – WIZYTÓWKA PIS…

W dupie mam RODO. I w dupie mam ochronę danych osobowych mendy i zwyrodnialca, który dopuścił się ohydnego przestępstwa. Więc informuję, że na zdjęciu widzicie nie jakiegoś byłego senatora PIS Waldemara B. Tylko byłego senatora i prominentnego polityka PIS Waldemara Bonkowskiego. Kanalię, o której było głośno już kilkakrotnie, ostatnio 2 dni temu. Gdy tak się wnerwił ucieczką swojego psa z własnej posesji, że dogonił go samochodem, złapał, sprał na miejscu, przywiązał na lince do haka holowniczego i postanowił „odprowadzić” go w ten sposób do domu. Pies nie wytrzymał tempa jazdy, przewrócił się w czasie biegu, ale skurwielowi Bonkowskiemu to nie przeszkadzało. Jechał sobie dalej, ciągnąc ciało psa po drodze. Doholował do domu już nie psa, tylko jego zwłoki. Zakopał je, a gdy pojawili się u niego policjanci powiadomieni o całym zdarzeniu przez świadków, pokazał im innego psa, na dowód, że to holowanie za samochodem zwierzęciu nie zaszkodziło. Policjanci odkopali jednak w ogrodzie innego, martwego psa.

To już wiecie, bo od wczoraj informują o tym z oburzeniem wszystkie media z wyjątkiem „kurwizji”, która akurat pochwala okrucieństwo w stosunku do kobiet, przeciwników politycznych PIS i zwierząt. Choć Święta za pasem i temat nie bardzo pasuje do radosnej atmosfery, przybliżę Wam teraz sylwetkę PIS-owskiego skurw*syna o nazwisku Bonkowski. Choć właściwie niczym specjalnym on się nie wyróżnia spośród tysięcy innych członków partii Kaczyńskiego. To taka wizytówka „Prawych i Sprawiedliwych”… Ma w sobie bowiem wszystkie cechy charakterystyczne dla przedstawicieli tej partii.

Stolarz-tapicer, wykształcenie zasadnicze. Ale jest jeszcze głupszy, niż krzesło ogrodowe lub szafka pod zlewozmywak. Tak debilny, że nie potrafi nawet wyartykułować tych swoich prostych jak konstrukcja cepa przemyśleń. Ten, kto widział i słyszał jego publiczne wypowiedzi, z pewnością zastanawiał się, czy na pewno jest to przedstawiciel Homo Sapiens. Ale w środowisku Kaczyńskiego debilizm to wielka zaleta. Więc Bonkowski jeszcze w czasach PC skumał się z bliźniakami i był ich wiernym druhem. Do PIS należał od początku istnienia partii, Kaczyński wziął go nawet do Rady Politycznej (2015). Obecnie prowadzi gospodarstwo rolne na Kaszubach (400 ha) i jest w okolicach Kościerzyny bardzo wpływową osobą. Z PIS został wykluczony w 2019 r. za antysemickie wpisy w mediach społecznościowych. Wcześniej startował kilkakrotnie w wyborach do Sejmu, ale zawsze przepadał. I właśnie w trakcie swoich kolejnych kampanii wyborczych miał zwyczaj w chamski sposób atakować nie tylko rządzącą PO, ale także Żydów, Ukraińców, mniejszości narodowe. Jeździł np. po Polsce samochodem z lawetą, na której był przymocowany wielki billboard z portretem Josefa Mengele (lekarza-zbrodniarza z Auschwitz), a obok zdjęcie Ewy Kopacz i napis: „Plan B. Biologiczna zagłada narodu przez…”.

Specjalizował się też w eksponowaniu dużych transparentów uderzających w osoby LGBT, bo Bonkowski to typowy polski katolik, nienawidzący wszelkich „pedałów”, odmieńców i zboczeńców. Z wyjątkiem swojego homoseksualnego Prezesa i pedofilii w sutannach rzecz jasna. W 2006 r. dostał się do sejmiku pomorskiego, został nawet jego wiceprzewodniczącym. Stracił mandat w 2010 r., po skazującym wyroku sądowym (podżeganie do poświadczenia nieprawdy w dokumencie). Chodziło o wyłudzanie pieniędzy za paliwo. Kaczyńskiemu nie przeszkadzały jednak hasła głoszone przez tego psychola. 4 razy wstawiał go w wyborach do Sejmu na listy PIS! Prawomocny wyrok nie przeszkodził również Kaczyńskiemu w zrobieniu Bonkowskiego kandydatem PIS w wyborach do Senatu w 2015 r. I tak ten debil oraz zwykły cham został senatorem.

Po raz pierwszy o Bonkowskim zrobiło się głośno w lipcu 2017 r., gdy z właściwą sobie wrażliwością, tolerancją, wdziękiem i kulturą osobistą wypowiedział się o tysiącach osób uczestniczących w protestach w obronie sądów. „Ja obserwuję, kto tam chodzi na te demonstracje. Tam chodzą stare upiory bolszewickie, ubeckie wdowy… I chodzą jeszcze pożyteczni idioci”. Podczas wystąpienia w Senacie dodał jeszcze pieszczotliwe określenia „zaczadzeni i złogi komunistyczne”.

W okresie największego natężenia PIS-owskiego ataku na imigrantów nie omieszkał w Senacie zabrać głosu także w sprawie muzułmańskich uchodźców. Nazwał ich „świniami” i od razu dodał, że nie chce obrażać polskich świń, „bo chlewnie w Polsce są czystsze niż to, co widział tam” (chodziło mu zapewne o kraje północnej Afryki, Bliskiego Wschodu itd.). Jego zdaniem uchodźcy to „brud, syf, kiła i mogiła”.

Ma także dość jednoznaczny stosunek do opozycji. Zaproponował publicznie, aby zastosować wobec polityków i zwolenników opozycji „wariant turecki”. Czyli brutalnie stłumić i spacyfikować wszelkich krytyków partii rządzącej, na wzór tego, co reżim w Turcji zrobił po nieudanym puczu w 2016 r. Czyli mordy polityczne, zmuszanie do emigracji, tortury, sfingowane procesy i pełne więzienia. Tak Bonkowski widział „dialog polityczny” z opozycją.

Ten debil nie potrafi sklecić poprawnie zdania w języku polskim, więc jest zapewne także niepisaty oraz nieczytaty. I żadnej książki nigdy w rękach nawet nie trzymał. Ale nie przeszkodziło mu to wypowiadać się w Senacie także na temat laureatów literackiej Nagrody Nobla, głównie Olgi Tokarczuk. „To, czy Tokarczuk wsławiła imię Polski, to jest dyskusyjne. Była jednym z „polakożerców”, bardzo źle się wypowiadała o Polakach, że rzekomo Polacy byli właścicielami niewolników, że mordowali Żydów i tego typu historie. Ona i wielu jej podobnych, tak jak profesor Gross, zdaje się byli polakożercami. W ogóle ostatnio Nagroda Nobla to się zdewaluowała. Wszelkie wyróżnienia dostają głównie ludzie z lewackich środowisk, a szczególnie, jak ktoś szkaluje Polskę, to jest nagradzany. Czesław Miłosz świętej pamięci to zachowywał się jak wróg Polaków, noblistka Szymborska pisała ody do Stalina, a obecna noblistka źle się o Polakach wyrażała. To jest po prostu nie do przyjęcia”. Bez komentarza. Co ciekawe, jego PIS-owscy koledzy (Karczewski, Pęk, Suski) nie odcinali się od tych opinii. Nazywali je co najwyżej dość „oryginalnymi” lub „kontrowersyjnymi”. Albo twierdzili, że ich nie słyszeli, choć byli na sali w Senacie, gdy one padały…

Bonkowski to oczywiście nie tylko praktykujący katolik, ale w dodatku katolik bardzo manifestujący się ze swoimi wręcz ortodoksyjnymi przekonaniami religijnymi, przywiązaniem do wartości chrześcijańskich i tradycyjnej rodziny. Pod tym względem jest podobny do innego PIS-owskiego „obrońcy krzyża”, posła Pięty, który okazał się być zwykłym ultrakatolickim jeb*ką. No i z Bonkowskim było identycznie, a nawet gorzej. Bo Pięta nie bił swojej żony pięścią i pasem, nie groził jej także bronią. A Bonkowski i owszem. Ale zanim piekło, jakie zafundował swojej małżonce wyszło na jaw, media wykryły jego namiętny romans z młodą działaczką PIS-u, warszawską radną Mariolą G. Poznał tę PIS-dę, a jakże by inaczej, na kolejnej „miesiączce smoleńskiej”, bo to było stałe miejsce „wyrywania” przez polityków PIS swoich młodych partyjnych podwładnych. Czyli Bonkowski przez godzinę aktywnie udzielał się w tłumie innych rozmodlonych „miesiączkowiczów” i skandował hasło „Tusk to zdrajca i morderca!”, potem prowadził swoją Mariolkę do kawiarni, a potem na łóżko hotelowe. I tam, ujeżdżając ją na tym łóżku, dopełniał obowiązku dobrego patrioty, godnie czczącego i upamiętniającego śmierć 96 osób w zamachu smoleńskim. A gdy żona, po jego powrotach z „miesiączek”, robiła mu awantury z powodu wiarołomności, zdejmował pas i lał. Co ciekawe, „materac Mariolka”, która w setkach miłosnych maili nazywała go czule „Głuptaskiem” lub „Skrzydełkiem”, doradzała mu, jak uzyskać… rozwód kościelny, poprzez stwierdzenie nieważności małżeństwa z powodu zdiagnozowania u żony Bonkowskiego choroby psychicznej. Niby głupia PIS-da, a jednak przebiegła i dalekowzroczna.

Wszystko uchodziło Bonkowskiemu płazem, bo Kaczyński jest dla swoich starych, wiernych partyjnych druhów bardzo tolerancyjny. Raz można się pomylić… Ale gdy Prezes robi kogoś kandydatem partii w 5 kolejnych wyborach, o pomyłce nie może być mowy. Kaczyńskiemu podobał się taki durny, bezkompromisowy, bezczelny i pozbawiony empatii cham, oskarżający i obrzucający błotem opozycję, „lewaków”, obrońców sądów oraz osoby LGBT. Bonkowski przegiął pałę dopiero w 2019 r. Zamieścił w mediach społecznościowych hitlerowskie filmy propagandowe, pokazujące prowadzenie tysięcy Żydów do komór gazowych. Fajny temat, no nie? W dodatku ten debil dał do filmów podkład muzyczny w postaci wesołych, skocznych melodii. No i rozpętała się awantura, bo ten „żydożerca” nie był już anonimowym przygłupem z Kaszub, tylko senatorem RP! Prokuratura wszczęła (i szybko umorzyła) śledztwo w sprawie propagowania ideologii nazistowskiej. Bonkowski został jednak zawieszony w prawach członka partii, a potem z niej usunięty na wniosek samego Karola Karskiego. I tak zakończyła się polityczna kariera tego skurw*syna, bo starując w kolejnych wyborach do Senatu jako kandydat niezależny poniósł klęskę. Biedy jednak nie klepie. Jest jednym z najbogatszych gospodarzy w powiecie. Gospodarstwo 400 ha to nie w kij dmuchał…

Co teraz będzie po zakatowaniu tego biednego psiaka? A co ma być? Teoretycznie grozi mu nawet 5 lat więzienia, ale… Zatrzymała tę kanalię PIS-owska Policja, która z pewnością woli nie podpadać Bonkowskiemu, bo to lokalna „szycha”. Będzie go oskarżać PIS-owski prokurator, a i sędziego Ziobro „wylosuje” pewnie takiego z „dobrej zmiany”, żeby krzywdy Bonkowskiemu nie zrobił. Śledztwo potrawa pewnie ze 3 lata, dowody przestępstwa będą ginąć, świadkowie zmieniać zeznania, zmieniać się będą także prokuratorzy. W końcu okaże się, że to nie Bonkowski w bestialski sposób uśmiercił psa, bo w momencie zdarzenia był akurat w kawiarni w Warszawie, co poświadczą panowie Suski, Terlecki i Sasin. A nawet gdyby zdarzył się cud i doszło do procesu, to ten bandzior, którego majątek jest wart miliony, dostanie do zapłacenia grzywnę 200 zł i 20 h prac społecznych. Bo bestialskie zabicie psa w PIS nie jest postrzegane jako coś obrzydliwego lub bulwersującego. Pies to przecież dla nich tylko przedmiot. A już na pewno lepiej zakatować zwierzę, niż np. krytykować Prezesa i kolegów z partii. Więc zwyrodnialec może spać spokojnie i równie spokojnie iść ze „święconką” do kościoła, żeby rzucić parę stówek na tacę. I grzech znęcania się i uśmiercenia bezbronnej psiny zostanie mu odpuszczony.

Wesołych Świąt życzę…

A temu skurw*synowi Bonkowskiemu życzę, żeby to były jego ostatnie Święta.

31 myśli na temat “Kanalie w polskiej polityce!

 1. Pozytywne w tym wszystkim jest to, że ludzie nie tylko nie boją się już wyrażać swego oburzenia, ale zwyczajnie wstydzą za swoich ziomków. Gmina, z której pochodzi Bonkowski zrobiła jakąś zbiórkę na rzecz zwierząt, żeby choć częściowo obmyć się ze wstydu za tego zwyrodnialca.

  Polubienie

 2. Dlaczego piętnując innych, jak nazywasz kanalie robiszto samo co oni? Dlaczego zamieściłaś na swoim blogu adres szkoły i inne dane? Tłumaczenie że tylko skopiowałaś, nie jest akceptowlne. Rozpowszechniarz, a mówisz o ochronie tego dziecka.

  Polubienie

 3. Boże, dlaczego takie typy, zamiast na psychotropach i trzymane w izolacji, są wybierane do władz?!
  Tapicer, perukarz, sołtysowa, byłe ćpuny, psychole z niebieską kartą, a wszyscy oni teraz marszałkami, premierami, ministrami, senatorami każą się nazywać!
  Salowa z domu opieki – w zarządzie spółki skarbu państwa!
  To właśnie doborowe towarzystwo inteligenta z Żoliborza, też socjopaty, zresztą.
  Czy ten koszmarny sen nigdy się nie skończy?!

  Polubienie

 4. Nic takiego nie napisałam. Że mi się podoba czy nie. Polskie społeczeństwo takich polityków wybrali więc im się chyba podoba. No powiedzmy większości. Jak ona jest każdy widzi i nie przykryje braku kultury żadnym zdobytym dyplomem. Nie rozumiem ludzi, zamiast chronić to dziecko oni powielają informacje 12tys. W jakim celu to zrobili? Czy to dziecko jest teraz bezpiecznie? Uważam że nie.

  Polubienie

  1. Burzę rozpętała psychopatka Pawłowicz, bo gdyby nie ona, to to dziecko byłoby bezpieczne, chronione przez szkołę!
   Po wpisie Krystyny Pawłowicz Rzecznik Praw Dziecka milczy, ale sprawą zajmie się Rzecznik Praw Obywatelskich.

   Polubienie

 5. Mleko się rozlało i jak widać dojego zlizywania nie ma chętnych. Ok ona rozpętała burzę ale 12tys ludzi to ma siano w głowie zamiast mózgu. Bo na pewno nie powielali z dobroci serca lecz jako ciekawostkę bo matka dziecka stanęła murem za swoim dzieckiem oraz aby dowalic pani dłubiącej w nosie. I to jest takie społeczeństwo.

  Polubienie

  1. Nie chciałabyś żyć w Polsce Krysiu, w której nie przestrzega się Konstytucji! Amerykanie swoją przestrzegają, a u nas jest demolka. Tu trzeba żyć , a nie z daleka krytykować polski burdel!

   Polubienie

  2. Kiedyś szeptało się „na ucho”, teraz jest internet. Każda maleńka wzmianka, która przedostanie się do internetu, rozlewa się potężną falą. I nie znika.
   To nie „siano w głowie” internautów ani „rozlane mleko” – takie są znaki czasu, droga Pani. Proponuję więc nie wyżywać się na Gospodyni bloga.

   Polubienie

   1. Gosiu bo to jest spojrzenie z za wielkiej wody, gdzie są inne standardy i nie zawsze działa wyobraźnia, co tu się w Polsce dzieje! Zupełnie inny ogląd sytuacji! Dzięki!

    Polubienie

   2. Jeju, kobiety a co z wami? Na nikim się nie wyżywam. Wyraziłam swoje zdanie, podobnie jak Ela w każdej swojej notce wyraża. Po to jest rubryko komentarze, żeby podyskutować. Ale widzę jeśli komentarz nie jest po myśli gospodarza to jes fujjjj. Zakneblować i wywalić. Prosze szanownych pań, trochę spkoju.

    Polubienie

   1. Przecież dyskutujemy i napiszę tak, ze gdyby w USA była taka osoba jak Pawłowicz, to by ją Prezydent wykopał jak najdalej od polityki i wywalił na aut!

    Polubienie

   2. PiS nigdy za żadną z wypowiedzi Pawłowicz nie przeprosił, a ohydy z jej ust wylały się przez lata hektolitry. Dlaczego? Bo Pawłowicz to istota tej partii – to podszyte kompleksami chamstwo, buta, podłość i zacietrzewienie w jednym. Ona po prostu jest PiSem.

    Polubienie

 6. Gdybym miał namalować zjednoczoną prawicę, to namalowałbym chama i prostaka wymazanego gnojem! Krystyna Pawłowicz podobnie jak Kaczyński, jest mściwa, chamska i wredna bo nikt jej nie kochał i ma świadomość że tak naprawdę niczego po sobie nie zostawi. Dwoje nieszczęśliwych starych ludzi, do których nikt nigdy nie powiedział mamo/tato, babciu/dziadku, nie mają tak naprawdę nikogo bliskiego i mszczą się za to na wszystkich dookoła… Ale współczuć im nie zamierzam. Za 20 lat nikt o tych chorych ludziach nie będzie pamiętał 🙂

  Polubienie

 7. Myślę, że zarówno pan Bonkowski, jak i pani Pawlikowska (nie jestem z nimi „na ty”, więc zachowam powyższy przedrostek) to ludzie z olbrzymim defektem psychicznym. Mnie jednak bardziej interesuje to jak powstają tacy psychopaci? O ile pani Pawlikowska wydaje się być tworem wirtualnych sieci, to pana Bonkowskiego ktoś musiał stworzyć od początku. Może to palec, ale z pewnością nie Boży.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s