Bo to wszystko nie tak!

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Artysta miał 74 lata - Bankier.pl

Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Krzysztofa Krawczyka, który zmarł naprawdę przedwcześnie, bo mógł jeszcze wiele nam zaśpiewać!

Wszystkie telewizje transmitowały tę smutną uroczystość, a mnie nie jeden raz pokazała się łezka w oku, bo lubiłam jego piosenki, bo to moja młodość.

Krzysztof Krawczyk miał bardzo barwne życie i nie raz był na wozie, a potem pod wozem, ale na ogół był bardzo szczerym człowiekiem i dlatego ludzie go kochali!

Nie chcę wyjść na zołzę, ale wydaje mi się, że nie chciał by mieć takiego pogrzebu jaki zgotowała mu rodzina!

Po co oddano ceremonię w ręce państwowe i dlaczego w kościele odczytano list Adriana – infantylny i dopuszczono do głosu ministra kultury – Glińskiego!

Ja bym się na to nie zgodziła, bo wolałabym sama zaplanować pożegnanie męża!

Może się czepiam, ale zabrakło mi wspomnień przyjaciół Krzysztofa Krawczyka, który z nim razem szli przez życie i artystyczną twórczość, ale za to nie zabrakło wojska!

Muszę oddać uznanie dla księży celebrujących mszę, bo naprawdę ich kazania były ze smakiem i wzruszające, kiedy cytowali słowa jego piosenek.

Takie jest to nasze życie, że każdy postępuje jak chce, a ja tylko piszę, że nie chciałabym żegnać męża z polityką w tle – taką polityką, której ja się wstydzę i ubolewam, że Polacy oddali im władzę!

Chciałem być marynarzem
Chciałem mieć tatuaże
Podróżować, zwiedzać świat
Pięknie żyć, garściami życie brać!

Dziś odbyła się także 11 Rocznica Katastrofy Smoleńskiej.

Na Placu Piłsudskiego, tuż przy najbrzydszym pomniku świata – zwanym schodami pojawił się osamotniony na własne życzenie sprawca tej katastrofy, bo kazał ten pomnik wybudować, aby oczyścić swoje sumienie!

Ja się pytam dlaczego na takie upamiętnienia nie są zapraszane rodziny, którym tam w Smoleńsku zginęli bliscy?

Dlaczego się o tych ludziach kompletnie zapomniało, kiedy ich bliskich poddawano ekshumacji w poszukiwaniu trotylu!

To jest podłość nad podłościami!

Prezes Jarosław Kaczyński zranił się w rękę
Katastrofa smoleńska. Politycy oddali hołd ofiarom podczas rocznicy - Wiadomości

34 myśli na temat “Bo to wszystko nie tak!

 1. Od tak dawna nie słyszę o niczym pozytywnym. I nie, to nie wina mediów, ale życie stało się okrutne, a ludzie się zbiesili. Kto może kręci lody na tragedii, a reszta, czyli także ja, bezradnie się temu przyglądamy.
  Dla mnie od zawsze pogrzeby z tzw. pompą, są zaprzeczeniem ostatniego pożegnania. Ale co kto lubi, niech ma.

  Polubione przez 1 osoba

  1. To prawda szarabajko, że pogrążamy się w chaosie i nie ma specjalnie dla nas śmiertelników wesołych wiadomości! Codziennie spada 8 Tuplewów, a Adrian mówi, że nie jest właściwie tak źle! Niech ich szlag trafi! A pogrzeb z pompą nie wiem dla kogo, a po za tym Krawczyk by tak nie chciał, ale komu się to opłaciło to widomo, że politykom ocieplającym się w takich dla nich wygodnych sytuacjach!

   Polubienie

   1. Łukasz nie żartuj sobie w tak ważnej sprawie dla Polski! Tam zdarzyła się straszne tragedia i ją wyjaśniono! Tylko imbecyle dalej grają na nieszczęściu tych ludzi i takim jest Twój prezes!

    Polubione przez 1 osoba

   2. Kiedyś przyznasz mi rację, bo mężem stanu to trzeba umieć być!
    Tabletki się łyka panie Kaczyński, a nie wypluwa!
    tam zginęli ludzie, a ta kreatura dla siebie wybudował pomnik!

    Polubione przez 1 osoba

 2. Trudno oceniać mi rodzinę Krawczyka, tym bardziej że nie wiem jakie maja sympatie polityczne, ale wg. mnie zrobili błąd, że zgodzili się na taki pogrzeb, bo każdy taki gest daje społeczeństwu sygnał, że godzą sie z obecnymi rządami. Co do rocznicy Smoleńskiej, to od lat traktowana jest jako upamiętnienie jednego człowieka, a o pozostałych ofiarach sie zapomina. Ten mały, obrzydliwy dziad z Żoliborza lezie co roku umazany krwią 96 ofiar i jad mu cieknie z pyska, a jednocześnie widać przerażenie w tych oczkach.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Ech, chyba jednak się mylisz. Jego EGO… Przeglądnij wywiady i opracowania…
    Pewnie byś się zdziwiła…
    Zresztą, nieważne. Przykre jest po prostu to, jak różnie traktowani są artyści i ludzie sztuki, w zależności od tego, jakie deklarują polityczne poglądy i sympatie do obozów politycznych. Niezależnie od zasług. O! nawet minister od kultury (tfu!) się odnalazł!

    Polubione przez 1 osoba

 3. Tak już z jest (chociaż nie powinno), że o charakterze pogrzebu decyduje żyjąca, najbliższa rodzina. Tutaj także zapewne wszystko odbyło się zgodnie z decyzjami i przekonaniami żony muzyka. Trochę znamy charakter tej pani z przekazów medialnych, więc nie powinna nas dziwić oprawa pogrzebu, jego charakter i obecność oficjeli jedynie słusznej partii…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s