Potwory i Spółka!

Spór o karę za korektę PIT. Czy żona ministra Nowaka jest bezkarna?

Nie ma w tym kraju ani jednego dnia spokoju!

Wczoraj w Głogowie policja zbiła pałami na kwaśnie jabłko dziewczynę, bo bije, gdyż za tej władzy czuje się bezkarna, bo ma przyzwolenie.

Zachowanie takie było nieadekwatne do sytuacji, bo wystarczyło założyć kajdany i doprowadzić gdzie trzeba.

Jeśli policja bije ludzi na ulicach, to możemy sobie wyobrazić, co dzieje się w radiowozach i na komisariatach!

To są bandyci, ale przyjedzie czas rozliczeń, bo władza się zmieni i to jest pewne już!

12 kwietnia 2021 roku jest to dzień klęski
„Zero”
Zjeżdżają po równi pochyłej!

A dlaczego, bo się Ziobro wściekł, kiedy dowiedział się, że Sąd w Warszawie nie przedłużył aresztu wobec byłego polityka PO – Sławomira Nowaka, któremu Ziobro zarzucił korupcję i manipulowanie przetargami na Ukrainie na miliony!

Wobec prawa Nowak jest niewinny, gdyż przez 9 miesięcy jego aresztowania nie postawiono mi aktu oskarżenia i trzymali go w więzieniu bezprawnie.

Wśród naszych znajomych mamy pewnego pana, który robi interesy z Ukrainą i on powiedział, byśmy nie wierzyli w te zarzuty, gdyż to wszystko było ustawką, aby PiS mógł pokazać nam – społeczeństwu, że walczą z korupcją i będą karać tych z poprzedniej władzy.

Z Giertychem im się nie udało!

Nowak został wrobiony i nazwisko wrabiającego zna Prokurator Generalny i Krajowy, a więc uwierzcie, że nie ukradł ani jednej złotówki i hrywny.

Zabrali mu 9 miesięcy z życia i okrutnie go skrzywdzili, a także zniszczyli jego i jego rodzinę!

Ziobro!
Prawda jest taka, że gówno macie na Sławomira Nowaka!
Śmiech na sali!

Tak wygląda jeden z najprzystojniejszych polskich polityków po 9 miesiącach w areszcie Ziobro. Polska po 6 latach pisowskich rządów ma twarz Nowaka!

Posiwiała, znerwicowana i z brakiem błysku w oczach!

Zniszczyliście tego człowieka dranie!

Ziobro – kozaku opowiedz nam o tym, co tam masz na Nowaka, bo dziś na konferencji miałeś mordę „Soku z Buraka”

Opozycja powinna już zaczynać kampanię wyborczą i dla mnie nie muszą obiecywać utrzymania tych wszystkich profitów, a poprę ich jeśli obiecają konsekwentnie, że rozliczą do cna tych wszystkich złodziei i bandytów, a ja zobaczę jak zapuszkują Sasina za defraudację 70 milionów i tak dalej i tak dalej – bez końca!

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „ARESZTU: CZAS NA WALKĘ PL PO PRZEDE WYSZEDŁ z ARESZTU ZWLAZKU MNĄ NOWAK PO OPUSZCZENIU JESZCZE NOWAK WPROWADZONE 1 o DOBRE IMIĘ SŁAWOMIR JE”

7 myśli na temat “Potwory i Spółka!

 1. Nie lubię wypowiadać się w sprawach, które formalnie nawet wstępnie nie zostały rozpoznane, dlatego w sprawie Nowaka zamilczę, bo tu nie chodzi o to ile on ewentualnie ukradł, ale na ile dał przyzwolenie, aby kradli inni. No to kradli … w sumie 24 mld. eurodotacji. 😀
  Natomiast wypowiedzią ministra „zero” powinny się zainteresować odpowiednie unijne organa dochodzeniowo śledcze, bo jest to jawne nakłanianie podległych służb do dalszego dręczenia Nowaka.

  Polubienie

   1. Nie będzie aktu oskarżenia. Od 1992 r. udział w rozkradaniu państwa miały wszystkie opcje polityczne. Najwięcej nagrabiły komuchy, solidaruchy, i uwole, słusznie uznając, że należy im się spadek po PRL. Od 2007 r. na placach budowy III RP było już ok. 300 firm z zagranicznym kapitałem finansowym i ludzkim. Jeżeli uważasz, że zarządzający tym „bardachem” Nowak i Tusk byli „świętymi i niepokalanymi” to nie będę Cię nakłaniał do innej optyki.
    Co do kwestii „zniszczenia” Nowaka to zastanawiam się czy tylko dlatego, że nie znał się ani na transporcie, ani na budownictwie, a nad morzem tylko się urodził i wychowywał – powołano go na ministra tych trzech kiedyś oddzielnych resortów? I tutaj powinna mu zapalić się lampka ostrzegawcza, że na wypadek „gdyby coś pierdyknęło” jest najlepszym kandydatem na kozła ofiarnego. Pierdyknęło … i chociaż nie wierzę, że mógłby coś ukraść (poza skromnymi „wziątkami”), to jednak za nieświadomość też czasem rachunek trzeba zapłacić.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s