Ohyda, że chce się wymiotować!

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu

Posadziłam malutkie pelargonie do skrzynek i mam ich dwie.

W każdej skrzynce jest po cztery sadzonki kupione w sklepie budowlanym „Briko”

W każdej skrzynce są dwie pelargonie stojące i dwie wiszące i zobaczymy, co z tego będzie, a będzie, bo dbam o swoje roślinki, które kiedy się wzmocnią będę traktowała nawozem do kwiatów i co roku mam je piękne.

Lubię mieć kwiaty na balkonie i najczęściej są to pelargonie!

To tak na wstępie, ale wczoraj wieczorem stało się w Polsce coś strasznego:

Wiadomo jaka telewizja opublikowała zdjęcia byłej Premier – Ewy Kopacz, która po katastrofie smoleńskiej pojechała tam i wyciekły zdjęcia, na których ona pije kawę i się uśmiecha, a nie jest ubabrana w krew ofiar i nie leży krzyżem w prosektorium w Moskwie!

Odkopali Smoleńsk w filmie „Stan zagrożenia”

Oni lubią grzebać po łokcie w trumnach i grobach i uwielbiają wąchać ten trupi smród!

I tylko Rodzin żal!

Filmu nie oglądałam i oglądać nie będę, a ponoć Ewa Stankiewicz – reżyserka przedstawiła w nim niezbite dowody, że to był zamach!

Zdjęcia Ewy Kopacz w Moskwie też nie wkleję, gdyż nie będę powielała konfabulacji, którymi od wczoraj żyje szczujnia Kurskiego, a gawiedź się podnieca i czeka na aresztowanie Donalda Tuska!

Jest to tak ohydne posunięcie, że brakuje wprost mi słów i chyba wielu, którzy śledzą to draństwo!

Dzisiaj obchodziliśmy 78 Rocznicę Powstania w Gettcie Warszawskim, a codziennie umiera kilka setek ludzi na COVID, a oni odpalają znowu Smoleńsk i dali Polakom po gębie!

Dla nich nie ma znowu nic ważniejszego jak udowodnienie, że Rosjanie zrobili zamach, a Tusk im w tym pomagał.

Dlaczego to robią takie mam pytanie?

Chyba dlatego, że znowu na Smoleńsku chcą wygrać kolejne wybory, a także tym, jakże smutnym tematem chcą dranie przykryć wszystkie, swoje draństwa popełnione w czasie 6 lat i chyba czują, że kończy im się złodziejskie eldorado!

Żyję w tym kraju ponad 60 lat i nigdy nie widziałam takiego zeszmacienia, bo nawet w czasach PRL-u było normalniej!

Brakuje słów na to, co ten nierząd zrobił z Polakami i tu podam przykład:

Wdałam się w dyskusję na Twitterze z niejakim Leszkiem Nowackim broniąc Ewy Kopacz i zostałam wyzwana prze niego od kremlowskiej sabaki Putina!

Dyskusja wciąż trwa i nie blokuję typa, ani on mnie, gdyż widocznie nasza dyskusja mu pasuje, że może mnie obrażać do woli z czego ja sobie nic nie robię!

Znam już ten typ ludzi, którzy po 11 latach od katastrofy wciąż wierzą w zamach i bardzo szkoda mi ich, a właściwie nie szkoda, bo niech żyją w kłamstwie.

Pan Leszek umrze i nie doczeka się solidnego raportu z katastrofy sporządzonego przez psychopatę Macierewicza, a ja umrę wiedząc, co się tam wydarzyło!


Leszek Nowacki@LechNowacki
·W odpowiedzi do @E.S. i @KurskiPL

Przestań pluć i szczuć, kremlowska sobako Putina! Już nie uda się wam, lewactwu, obronić tych antypolskich zdrajców , z @donaldtusk ‚iem i @LasekMaciej na czele wciskających od 11 lat „smoleńskie kłamstwa” o „pancernej brzozie”. Widać, że kochasz Putina jak @barbaraanowacka 🙂

Zdjęcie

9 myśli na temat “Ohyda, że chce się wymiotować!

    1. 11 lat minęło i minie jeszcze następne, a oni będą się w tych grobach babrać! Ohyda szarabajko i słów potępienia brakuje, bo cóż to dla nich, że ludzie umierają na pandemię~szuje!

      Polubienie

  1. To jest Leszek z krwi i kości i dziś wyleciał na moim Twitterze w kosmos, bo z nimi nie da się kulturalnie rozmawiać, bo to są strasznie źli ludzie, że aż dziwi jak jesteśmy podzieleni!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s