Radości i smutki!

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i przyroda

Mamy wyjątkowo zimny maj, że nawet kasztany nie zakwitły dla maturzystów!

Moja magnolia się rozkręca i cieszy, że zakwitła dopiero po siedmiu latach czekania, którą jeszcze pokażę w pełnym rozkwicie!

Coś cieszy, ale jest jeszcze u mnie w domu, co smuci!

Moja Teściowa jest w coraz gorszym stanie i wymaga stałej opieki!

Jeszcze niedawno była taka dzielna, a teraz jest bezradna jak dziecko dosłownie.

Mąż jest u niej przynajmniej 5 razy dziennie, a do tego jest dochodząca opiekunka!

Już sama nic sobie nie ugotuje, a więc w miarę możliwości nosimy jej posiłki, ale najgorsze jest to, że wiele zapomina i jest z nią coraz gorzej!

Piorę jej ubrania, bo sama już tego nie ogarnia, a także się przewróciła i boli ją biodro!

Widzę jak starość jest okrutna i nie można nic więcej zrobić, a tylko być na posterunku!

Zresztą to czeka każdego z nas!

Zmiana tematu, bo widzę, co Kaczyński zrobił z naszą ukochaną Polską!

Drań jeden i tak go wiedzę, że siedzi sobie na tym Żoliborzu i zaciera swoje, nieskalane żadną robotą i śmieje się Polakom w twarz!

Jeśli opozycja nie dojdzie ze sobą do ładu, a nie dojdzie, to już jest po Polsce!

Do władzy doszli dranie, którym nie zależy na naszym kraju, a jedynie na pieniądzach, apanażach i stanowiskach!

Wykańczają właśnie niepokornych sędziów, bo chcą trzymać łapy na wszystkim i mówię Wam szczerze, że oni wygrają trzecią kadencję i rozpieprzą Polskę do cna, że nie zostanie kamień na kamieniu i tylko moich Wnuków mi żal!

Jak ja zazdroszczę Amerykanom, którzy wybrali Joe Bidena na Prezydenta, który włącza się w każdy aspekt ich życia i ich nie okłamuje!

A co się u nas dzieje, kiedy PiS ma już prawie wszystkie media w łapach?

PiS działa jak sprawny koncern medialny.

„Ma swoją prasę, radio, telewizję, portale internetowe, dom medialny i kioski Ruchu. Partia władzy kontroluje TVP, czyli m.in. TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVP Info, TVP Kultura, Historia, Polonia. Oraz 16 telewizyjnych ośrodków regionalnych, są to: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Polskie Radio, czyli anteny ogólnopolskie, np. Jedynka, Dwójka, Trójka, PR24. Oraz 17 rozgłośni regionalnych: radio Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Opole, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Koszalin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Do tego media kiedyś tzw. niepokornych, teraz aktywnie wspierające władzę, m.in. „wSieci”, „DoRzeczy”, „Gazeta Polska”, „Gazeta Polska Codziennie”. Portale – wpolityce.pl, niezależna.pl. TV Republika oraz TV Trwam i Radio Maryja.

Orlen Press to regionalny gigant, ma 20 z 24 regionalnych tytułów: „Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Dziennik Zachodni”, „Gazeta Krakowska”, „Głos Wielkopolski”, „Gazeta Wrocławska”, „Polska Metropolia Warszawska”, „Express Bydgoski”, „Nowości Dziennik Toruński”, „Express Ilustrowany”, „Kurier Lubelski”, „Gazeta Pomorska”, „Gazeta Lubuska”, „Dziennik Polski”, „Kurier Poranny”, „Gazeta Współczesna”, „Nowa Trybuna Opolska”, „Echo Dnia”, „Gazeta Codzienna Nowiny”, „Głos Dziennik Pomorza (Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, Głos Pomorza)”.

We wszystkich tych mediach leje się propaganda, gorzej jak za komuny!

Trzecią kadencję mają w garści.

7 myśli na temat “Radości i smutki!

 1. Jest co prawda nadzieja, że tym razem nie uzyskają większości w sejmie, ale zawsze znajdzie się jakiś koalicjant, który im w tym pomoże, więc możemy już teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że jesteśmy w głębokiej dupie. Skoro już nawet lewica jest w stanie współpracować z diabłem, to biedna ta nasza ojczyzna…

  Polubienie

   1. Zawiodłem się na nich. Prędzej spodziewałbym się że to PSL, albo Kukiz się sprzeda, ale w życiu nie spodziewałbym się takiego scenariusza. Ale wyborcy lewicy im tego romansu z PiSem nie zapomną.

    Polubienie

 2. Nie ma radości bez smutków i odwrotnie. Starość jest smutna zwłaszcza gdy się cierpi, niestety nie każdy odchodzi zasypiając i już się nie budząc. Kaczyzm się skończy i ich wszystkich rozliczą…to będzie piękny dzień.

  Polubienie

 3. Mam i ja takie doświadczenie opieki nad leciwym członkiem rodziny. Wiem co czujecie i jakie problemy przeżywacie.
  Marek ma rację. Nie każdemu udaje się odejść z dnia na dzień. Większość ma rozbudowany scenariusz odchodzenia angażujący w to członków rodziny.
  Dużo sił i cierpliwości życzę

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s